پنتاگون شماره 2 IG رسمی استعفا کرد پس از گذشت بیش از

واشنگتن — شماره 2 مقام در پنتاگون دفتر بازرس کل گلن خوب استعفا جمعه چند هفته پس از او به طور موثر حذف به عنوا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 خرداد 1399

واشنگتن — شماره 2 مقام در پنتاگون دفتر بازرس کل گلن خوب استعفا جمعه چند هفته پس از او به طور موثر حذف به عنوان رئیس یک هیئت ویژه برای نظارت بر حسابرسی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus اقتصادی امداد بسته است.

خروج خود را موثر ژوئن 1, آخرین حرکت گسترده تر shakeup دولت ناظر در سازمان است که دموکرات ها تماس با انگیزه های سیاسی انتخاباتی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تضعیف نظارت دولت.

در 15 مه تهمت اخراج از وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick که در اتاق بود به انتقاد از آنچه آن را دیدم به عنوان تعصب سیاسی در وزارت امور خارجه به مدیریت. در مارس تهمت همچنین اخراج مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس کل که فرستاده به کنگره whistleblower شکایت که در نهایت منجر به این رئیس جمهور را استیضاح در خانه.

یک سخنگوی پنتاگون دفتر بازرس کل Dwrena آلن گفت: خوب بود که نمی خواست به استعفا. خوب صادر مختصر نوشته شده است بیانیه ای در تمجید اهمیت دولت ناظران.

"نقش بازرسان به طور کلی یک قدرت سیستم ما از دولت" خوب گفت. "آنها را فراهم مستقل نظارت برای کمک به بهبود عملیات دولت در شفاف راه است. آنها یک جزء حیاتی از ما سیستم کنترل و توازن و من سپاسگزار بوده است بخشی از این سیستم است."

خوب که دریافت مدرک حقوق خود را از دانشگاه هاروارد آمد به پنتاگون بازرس کل را به عنوان شماره 2 رسمی در سال 2015 و قبلا بازرس کل در وزارت دادگستری از سال 2000 تا 2011 است. او همچنین دستیار سابق ایالات متحده وکیل در واشنگتن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل ماه آوریل تعیین شده شان o'donnell, بازرس کل در آژانس حفاظت از محیط زیست نیز اقدام پنتاگون بازرس کل جایگزین خوب به عنوان رئیس رسمی. این حرکت تحت فشار قرار دادند خوب بازگشت به موقعیت قبلی به عنوان اصل معاون بازرس کل ساخته شده و او را فاقد صلاحیت لازم به ویژه نظارت هیئت مدیره برای coronavirus امداد هزینه می شود.

اگر چه o'donnell است که در حال حاضر بازرس کل در پنتاگون مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد جیسون Abend به دائمی IG. Abend ارشد مشاور سیاست در ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها.

این مقاله در نوشته شده بود توسط رابرت برنز از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب