پنتاگون به نظر سلب اسامی و ضمایر جنسیتی از انتخاب تخته

وزارت دفاع پرسنل و آمادگی ریاست وزن که آیا به اسامی و ضمایر جنسیتی از ارتقای تخته به گفته وزیر دفاع علامت Esp

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

وزارت دفاع پرسنل و آمادگی ریاست وزن که آیا به اسامی و ضمایر جنسیتی از ارتقای تخته به گفته وزیر دفاع علامت Esper.

در طول یک شهر از راه دور سالن-سبک فروم از پنتاگون روز جمعه Esper گفت که او کارگردانی کرده است تیم خود را در نظر بگیرید که آیا به اعتصاب اطلاعات شناسایی خود از قبیل نام و جنسيت از ارزیابی و ارتقاء بسته برای جلوگیری از ناخودآگاه تعصب از بدسم فرایند تصمیم گیری.

ادامه مطلب: پنتاگون ممنوعیت مؤتلفه پرچم در پایگاه بدون ذکر آن را با نام

"ما در حال تلاش برای ریشه این شیوه که ممکن است فعال ناخودآگاه تعصب. ... من خواسته ام [را] اداره به بیرون بروید و دوباره در ظرف 45 تا 60 روز به ارائه یک برنامه که در آن ما می تواند اعتصاب مراجع به نام به مراجع جنسیتی که ممکن است باعث ناخودآگاه تعصب. آن را به مطمئن شوید که آن را بر اساس شایستگی سیستم و صرفا یک شایستگی مبتنی بر سیستم" Esper گفت.

پاسخ به یک سوال از ارتش گروهبان. 1st Class Jonathan Fadeyi اولین گروهبان از 47 پشتیبانی رزمی بیمارستان در sharif amiri واشنگتن که متولد نیجریه و نقل مکان به ایالات متحده در سن 5.

"با نام و جنسیت و احتمالا مسابقه که سرباز خواهد بود در حال حاضر برای اعضای هیئت مدیره" Fadeyi گفت Esper رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley و ارشد, مشاور ارشد کارشناسی ارشد Sgt. رامون, Colón-لوپز.

Esper صادر نظامی گسترده بخشنامه یکشنبه محرومیت استفاده از عکس ها در ارتقاء تخته و سفارش بررسی و نظافت استاندارد برای از بین بردن تعصب نژادی.

او همچنین وعده داده است که وزارت دفاع را به روز رسانی آن فرصتهای برابر و چندگونگی گنجاندن سیاست های پژوهش در تعصب و تعصب در سراسر بخش ها و خدمات و توسعه آموزش است که "فرماندهان را قادر می سازد که مربوط پرده و موثر بحث است."

"این اقدامات شناسایی امروز بهتر خواهد شد اطمینان از نیروی کار متنوع در تمام سطوح یک محیط جامع و فرصت های برابر برای همه کسانی که خدمت می کنند. اما سخت کار باقی مانده است که تلاش برای تغییر فرهنگ ما نیاز به ثابت قدم توجه" Esper گفت.

ارتش در ماه ژوئن اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد با استفاده از عکس ها در ارتقاء تخته و مقامات نیروی دریایی گفت: آنها برنامه ریزی شده به بررسی عمل.

نیروی هوایی مورد نیاز آنها را تنها تحت برخی شرایط اما دریایی سپاه گفت: مقامات آنها ادامه خواهد داد نیاز به آنها را برای تخته که نقد و بررسی تبلیغات برای داوطلب خدمت سربازی صفوف گروهبان و بالاتر و کاپیتان طریق عمده به طور کلی.

گارد ساحلی نیازی نیست که عکس ها و سال گذشته آن کاهش یافته جنسیتی خاص ضمایر و اولین نام از ارزیابی و ارتقاء بسته برای از بین بردن ممکن است تعصب.

رهبران در پنتاگون و در خدمات منحصر به فرد شروع به صحبت کردن در مورد برابری نژادی و بحث در مورد تغییر سیاست برای ترویج تنوع در صفوف پس از جنبش اعتراضی است که تکامل یافته پس از مرگ, مارس 25 جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

Esper وعده تغییرات بیشتر به اطمینان حاصل شود که DoD یک محیط کار است که به ترویج فرصت های برابر -- چیزی که او گفت را تقویت اثربخشی و روحیه.

او تاسیس یک DoD هیئت مدیره در تنوع و شمول است که مسئول توسعه مراحل رسیدگی به این مسائل است و شروع روند ایجاد یک دفاع کمیته مشورتی در تنوع و شمول در مسلح خدمات مشابه به دفاع کمیته مشورتی زنان در خدمات ارائه دراز مدت راهنمایی در مسائل مربوط به تنوع و برابری.

"اقدامات من کارگردانی هستند که لازم است در گام اول اما من هیچ توهم که این اقدامات اولیه را به طور کامل به آدرس نگرانی های بسیاری از ما می دانیم که من شخصا شنیده ام از بسیاری از خدمات اعضای" Esper گفت.

در طول تاون هال روده بزرگ-لوپز گفت که این گروه متعهد به تضمین این که هر کس در صفوف صرف نظر از نژاد و رنگ و جنسیت دارای فرصت های برابر به اکسل در نیروهای مسلح.

"ما می توانیم بهتر انجام دهید وقتی که می آید به تخته اما ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که ما پیاده سازی یک سیستم است که در حال رفتن به مانع فرصت های خود را برای ارتقاء" کولون-López گفت.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: رهبران نظامی به نیروهای: از آن زمان به بحث در مورد نژاد پرستی و تظاهرات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن