پنتاگون گزارش: ترکیه فرستاده تا به 3,800 مبارزان لیبی

ترکیه فرستاده بین 3,500 و 3,800 پرداخت سوریه و مبارزان لیبی بیش از سه ماه از سال وزارت دفاع ایالات متحده را ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

ترکیه فرستاده بین 3,500 و 3,800 پرداخت سوریه و مبارزان لیبی بیش از سه ماه از سال وزارت دفاع ایالات متحده را بازرس کل به این نتیجه رسیدند در گزارش جدید خود را برای اولین بار به جزئیات ترکی استقرار کمک کرد که تغییر این دوره از لیبی در جنگ.

این گزارش می آید به عنوان درگیری های نفت خیز لیبی را تشدید کرده و به یک منطقه جنگ نیابتی سوخت توسط قدرت های خارجی ریختن سلاح و مزدور به کشور است. ارتش ایالات متحده رشد کرده است به طور فزاینده ای نگران روسیه و آمریکا در لیبی که در آن صدها نفر از مزدوران روسی حمایت یک کمپین برای تصرف پایتخت لیبی به این کشور غرب است.

گزارش سه ماهه در عملیات ضد تروریستی در آفریقا توسط پنتاگون داخلی watchdog پنج شنبه منتشر شده می گوید: ترکیه پرداخت و ارائه تابعیت به هزاران نفر از مزدوران مبارزه در کنار طرابلس مبتنی بر شبه نظامیان علیه نیروهای نظامی در شرق لیبی مستقر فرمانده خلیفه Hifter.

با وجود گزارش های فراوان از جنگجویان افراطی لینک کلیک کنید, این گزارش می گوید ارتش آمریکا هیچ شواهد نشان می دهد مزدوران وابسته بودند و با گروه افراطی دولت اسلامی یا القاعده. آن را می گوید آنها "به احتمال بسیار زیاد" انگیزه های مالی سخاوتمندانه بسته به جای ایدئولوژی یا سیاست.

این گزارش را پوشش می دهد تنها در سه ماهه اول سال تا پایان مارس — دو ماه قبل از یک رشته از ترکیه حمایت پیروزی توسط طرابلس نیروهای سوار Hifter را خودخوانده ارتش از حومه پایتخت آن دژ در ترهونه و یک کلید غربی هوایی.

برگشت برای Hifter و حامیان خارجی از جمله مصر و روسیه و امارات متحده عربی, آموزش ویژه در ترکیه تعمیق نقش را در جنگ نیابتی.

آخرین گزارش می گوید ترکیه استقرار احتمال افزایش پیش از طرابلس نیروهای' پیروزی در اواخر ماه مه. این رویا در ایالات متحده آفریقا فرماندهی عنوان کرد و گفت که 300 ترکی-پشتیبانی از شورشیان سوریه فرود آمد در لیبی در اوایل ماه آوریل. ترکیه نیز مستقر ناشناخته "تعدادی" از سربازان ترکیه در اولین ماه از سال بازرس کل اضافه می کند.

به بهت و حیرت از رقبای منطقه ای و ناتو مانند فرانسه و ترکیه ردی امید خود را برای بیشتر اهرم در مدیترانه شرقی در U. N. حمایت دولت در طرابلس. آنکارا باز مداخله نظامی در مقایسه با پشتیبانی پنهانی از حامیان خارجی در طرف دیگر جنگ است.

بازرس کل گزارش شده بود در آخرین بررسی فصلنامه که روسیه در آورده و صدها نفر از مزدوران را به عقب Hifter را ماهها محاصره طرابلس. خصوصی کرملین وابسته نظامی شرکت شناخته شده به عنوان واگنر گروه اول معرفی ماهر تک تیر اندازها و هواپیماهای بدون سرنشین مسلح در پاییز گذشته تحمیل "تلفات قابل توجهی" در طرابلس نیروهای مبارزه برای دفع Hifter حمله به این گزارش گفت:.

در این سال در پاسخ به ترکیه محموله جدید از نبرد سخت سوریه واگنر افزایش آن استقرار جنگجویان خارجی نیز از جمله سوریه با برآورد اعم از 800 به 2500 مزدوران است. روسیه و دولت سوریه توافق کردند به ارسال 300 تا 400 سابق مخالفت شورشیان از جنوب غربی روستای بوشهر به لیبی در ازای 1000 $در هر ماه حقوق و دستمزد و عفو از رئیس جمهور بشار اسد در این گزارش اضافه شده است.

در مارس پنتاگون متهم به روسیه ارسال حداقل 14 جنگنده به یک مرکزی لیبی هوایی که در آن ادعا شد repainted در سوریه به پنهان کردن خود را به مبدا. اوایل این هفته این ادعا روسی مزدوران کاشته معادن زمین و دیگر تله یا دام مواد منفجره در اطراف طرابلس که به کشته شدن 52 نفر و زخمی شدن 96 از جمله غیرنظامیان و معدن ترخیص کالا از کارگران توسط سازمان ملل تخمین می زند.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov اخراج ارتش ایالات متحده اتهامات جمعه اصرار "نظامی روسیه است که در هر فرآیند در لیبی به هیچ وجه."

این طرف متخاصم در حال بسیج در حال حاضر در اطراف لبه از سرت استراتژیک دروازه به لیبی مرکزی و شرقی روغن هلال احمر, که در آن بسیاری از کشور تولید 1.2 میلیون بشکه در روز در جریان قبل از Hifter-متفقین قبایل خفه کردن خطوط لوله در ماه ژانویه در اعتراض به توزیع نابرابر درآمد نفت به غفلت شرق.

پس Hifter عقب نشینی از طرابلس خود را حامیان تحت فشار قرار دادند برای آتش بس و پیشنهاد حل و فصل سیاسی. اما ترکیه حاضر به عقب نشینی. در طرابلس دولت مشتاق به دست آوردن مجدد دسترسی به Hifter را محاصره روغن, زمینه متعهد شده است برای بازپس گرفتن این شهر ساحلی که در آن دیرین مستبد Moammar Gadhafi متولد شد و پس از آن کشته شدند پس از سال 2011 قیام ناتو مورد حمایت.

مصر تلخ رقیب ترکیه است که سهام یک متخلخل کویر مرز با لیبی تهدید کرده است که به مداخله نظامی اگر ترکی-حمایت نیروهای سعی کنید برای به دست گرفتن سرت. روز پنج شنبه رئیس جمهور مصر عبد فتاح ال-Sissi میزبانی ده ها تن از رهبران قبیله ای وفادار به Hifter در قاهره که در آن او تکرار شده است که مصر را "نه بیکار در صورت حرکت می کند که ژست یک تهدید مستقیم به امنیت است."

روز جمعه رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ضربه به عقب انتقاد مصری و اماراتی برای حمایت از Hifter.

نظامی تنش افزایش بیشتر در این هفته پس از سقوط از یک معامله برای پایان دادن به محاصره لیبی نفت است که محروم کشور از مهمترین منابع اقتصادی و شرکت ملی نفت بیش از 7 میلیارد دلار درآمد.

نفت شده است یک عامل کلیدی در درگیری با شبه نظامیان و حامیان خارجی مانورهای رندانه برای کنترل آفریقا بزرگترین ذخایر.

روز جمعه شرکت ملی نفت هشدار داد که قدرت های بین المللی شدند کشیدن کشور نسبت به تشدید احتمال زیاد به گسترش به نفت و گاز. یک "تعداد زیادی" از سوریه سودان و مزدوران در حال اشغال تاسیسات نفت اخیرا لیبی بزرگترین بندر Es Sidra شرکت گفت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ISABEL دبر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب