پنتاگون منتشر طرح, کاهش, پایگاه محدودیت به عنوان متحده بازگشایی

به عنوان تمام 50 ایالت سهولت محدودیت های هفته پس از رمان coronavirus بحران منجر به خاموش شدن ناگهانی گسترده ن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 خرداد 1399

به عنوان تمام 50 ایالت سهولت محدودیت های هفته پس از رمان coronavirus بحران منجر به خاموش شدن ناگهانی گسترده نظامی به دستورالعمل های جدید برای انجام همان در پایگاه ها و تاسیسات.

وزیر دفاع علامت Esper روز چهارشنبه با صدور چهار-صفحه یادداشت به فرماندهان مسئول تنظیم رنگی حفاظت از بهداشت و درمان بیماری و یا HPCON سطح. Esper هدایت رهبران به مشورت پزشکی خود رهبران را "عمدی خطر مبتنی بر تصمیم گیری" برای تغییر اقدامات حفاظتی مجموعه در طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری.

بعدی به عنوان خوانده شده:'بی عاطفه:' نماینده مجلس برنامههای توقف ناگهانی به گارد ملی دستور

او به تشریح سه معیار است که باید قبل از ملاقات فرماندهان را تغییر دهید:

  • کاهش موارد گزارش شده از coronavirus یا آنفولانزا مانند بیماری برای 14 روز.
  • کاهش مستند COVID-19 تست مثبت به عنوان یک درصد از کل آزمون بیش از یک دوره دو هفته ای.
  • ظرفیت نظامی امکانات درمانی و بیمارستان های محلی برای آزمایش و درمان COVID-19.

"این تصمیم گیری باید آگاهانه با شرایط محلی بر اساس نظارت بر بهداشت عمومی داده; ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; همکاری با دولت و ارضی و مقامات محلی و مشاوره از فرمان اضطراری برای بهداشت عمومی افسر و نظامی محلی از درمان های پزشکی مرکز" Esper نوشت.

این دستورالعمل با توجه به وزارت دفاع, دنبال, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جهت بازگشایی امریکا است. اما چند متحده است که شروع به بازگشایی اقتصاد خود را برآورده نمی کنند معیارهای تعیین شده در این دستورالعمل.

که شامل چندین متحده با پایگاه های نظامی مانند آریزونا کارولینای شمالی داکوتای شمالی و اوکلاهما. این کشورها با توجه به اطلاعات دولت باید تمام دیده های اخیر افزایش می یابد و در موارد COVID-19 گاهی اوقات بیماری کشنده ناشی از کوروناویروس.

بسیاری از پایگاه های نظامی را برای چند هفته بوده است عامل تحت HPCON سطح چارلی که به معنی منطقه است که تجربه پایدار جامعه انتقال در طول یک بحران بهداشتی. برخی از واحدهای مانند ارتش احتمالی واکنش نیروهای عملیاتی شدند تحت محدود تر HPCON سطح دلتا.

که شرط است که به عنوان برچسب قرمز مورد نیاز آنها را به ماندن در خانه باقی می ماند محافظت در برابر ویروس در مورد آنها نیاز به اعزام.

به عنوان مناطق بازگشایی کسب و کار و دیگر امکانات Esper گفت: فرماندهان می توانید مجموعه ای از شرایط است که دقیق تر از جوامع اطراف است. آنها نمی توانند اما مجموعه شرایط است که کمتر دقیق بدون نیاز به تایید خود را از زنجیره ای از فرمان.

فرماندهان نیز باید حفظ یک برنامه برای مدیریت ممکن است coronavirus شیوع Esper گفت: از جمله توانایی برای قرارداد ردیابی بیمار جداسازی و قرنطینه اقدامات برای کسانی که پس از رسیدن از COVID-19 نقاط داغ.

رهبران نیز باید آماده به دوباره محدود بر پایه خدمات.

"اگر رو به مدار مرتبط با این معیارها در حال مشاهده و یا تجهیزات پزشکی به طور قابل توجهی بر دوش درمان افرادی که قرارداد COVID-19 سپس فرماندهان باید با در نظر گرفتن افزایش HPCON سطح" یادداشت متحده است.

پنتاگون رهبران می تواند آماده شدن برای coronavirus بحران به آخرین تا زمانی که تابستان 2021 وظیفه و هدف گزارش روز شنبه. که با وجود Esper را تضمین هفته گذشته به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که وزارت دفاع کار می کنند نسبت به توسعه یک واکسن تا پایان این سال است.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط:به بیرون درز پنتاگون یادداشت اروپا و آمریکا امکان واقعی' از COVID-19 تجدید حیات هیچ واکسن تا 2021

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب