16 وست پوینت دانشجوی تست مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت برای مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی

این مقاله توسط دیوید Roza در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ار

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 خرداد 1399

این مقاله توسط دیوید Roza در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

حداقل شانزده وست پوینت دانشجویان باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus (COVID-19) پس از بازگشت به نیویورک پردیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آینده سخنرانی در مدرسه شروع مراسم در ژوئن 13.

ایالات متحده آمریکا امروز برای اولین بار گزارش شده عفونت. یک وست پوینت سخنگوی تایید مقاله را یافته برای کار و هدف.

16 دانشجوی در حال دریافت درمان ندارند اما از نشان دادن علائم بیماری ستوان ژنرال داریل ویلیامز غرب نقطه سرپرست گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

از 16 تحت تاثیر دانشجویان, 14 آزمایش مثبت آنتی بادی است که نشان می دهد آنها قرارداد ویروس و پس از آن بهبود ایالات متحده امروز گزارش شده است.

تعداد بخش کوچکی از 850 دانشجویان که بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار در ماه مارس است.

با توجه به این پردیس, روزنامه, اشاره گر نظر, 1100 دانشجوی کلاس از سال 2020 آغاز بازگشت به دانشگاه در هفته گذشته.

هر دانشجوی دانشکده افسری بود به نمایش در آمد برای COVID-19 و جریان مورد روش برای ماندن اجتماعی دور نگه داشتن سطوح مقادیر است.

"آزمون نبود بد" کادت کریستوفر Gouin گفت AThe اشاره گر نمایش. "از آن ساخته شده من اشک کمی و من فکر می کنم او ممکن است کشیده اند برخی از مغز ماده با آن است. اما دیگر از آن, من فکر می کنم من خوب به آن بروید."

دیگر از 16 دانشجوی 71 از بیش از 5 ، 000 هیات علمی ، کارکنان و شهروندان در وست پوینت را نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 از ماه مارس ایالات متحده امروز گزارش شده است. اما چهار غیرنظامی بهبود یافته اند و آنها در حال زندگی کردن پست.

غربالگری و ایمنی روش اجازه خواهد داد که این مراسم برگزار می شود با خیال راحت Willians گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

تصمیم به آوردن دانشجویان به دانشگاه برای مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در وسط یک بیماری همه گیر شد ملاقات با جنجال. دانشجوی فرستاده شده بود بعد از شکستن بهار در ماه مارس است.

"از آنجا که سفر را افزایش می دهد شانس خود را از آلوده شدن و گسترش COVID-19 ماندن صفحه اصلی است بهترین راه برای محافظت از خودتان و دیگران از بیمار" مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نوشت در وب سایت خود را.

"مغلوب ساختن پیشی جستن را بی پروا تصمیم به جمع آوری 1,000 دانشجویان در وست پوینت برای یک سخنرانی قرار می دهد و ما در آینده رهبران نظامی در معرض خطر--همه به سکته مغزی خود نفس" کهنه سرباز ارتش آمریکا به مردم ایران ، Tammy Duckworth (D-بیمار است.) نوشت: در ماه آوریل است. "من مصرانه از رئیس جمهور تهمت به بررسی عواقب احتمالی این غرور گفتار و تجدید نظر در برگزاری این رویداد است."

به مسائل بدتر نیویورک بیشتر تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر بیش از هر دولت دیگر در کشور است. وست پوینت 90 دقیقه رانندگی در شمال شهر نیویورک است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک کانون COVID-19 بیماری همه گیر.

"من درک می کنم آنها باید فاصله," مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: West Point, بازدید در تاریخ 17 آوریل. "آنها باید برخی از بزرگ فاصله پس از آن خواهد شد بسیار متفاوت تر از آن تا به حال نگاه کرد. من می خواهم نگاه کنم ؟ هیچ نمی دانم. و در نهایت سال آینده را شروع مانند آن بوده است."

ویلیامز همچنین اصرار داشت در ماه آوریل که فارغ التحصیلی دانشجویان نیاز به انجام یک سری از وظایف پزشکی "که می تواند تنها در ایالات متحده آکادمی نظامی."

رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville اشاره کرد در آن زمان که سربازان را مجبور به زندگی می کنند و در عمل با وجود COVID-19 تهدید در حالی که برای. است که چرا وست پوینت فارغ التحصیلی نمی تواند برگزار شد عملا او گفت:.

"ما نمی توانیم ارتباط از راه دور برای مبارزه با" McConville گفت. "نیروهای ما نیاز به آماده برای رفتن."

پیش از آن در ماه مارس, DoD خود را لغو مقیاس جلسات و تشویق پرسنل به telework به عنوان آنجا که ممکن است.

ایالات متحده در آکادمی نیروی دریایی در آناپولیس مریلند تصمیم به کمیسیون حدود 1,000 midshipmen در طول دوره 10 روز است. در همین حال نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی در کلرادو اسپرینگز نقل مکان کرد و تا آن تاریخ فارغ التحصیلی از مارس 28 مارس 18 و مطمئن ساخته شده که هر یک دانشجوی دانشکده افسری شد و حداقل 6 فوت دور از یکدیگر.

حدود 60 درصد از وست پوینت فارغ التحصیلی کلاس سوار بازگشت به دانشگاه در حالی که 40 درصد پرواز های اشاره گر مشاهده و گزارش شده است. مراسم خود را برگزار خواهد شد و در آکادمی رژه زمینه شناخته شده است به عنوان ساده به جای سنتی در محل Michie ورزشگاه.

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب