پاتریک Tadina جنگ ویتنام طولانی ترین به طور مداوم در خدمت رنجر می میرد در 77

30 سال کهنه سرباز ارتش بود که طولانی ترین به طور مداوم در خدمت رنجر در ویتنام و یکی از جنگ ترین تزئین سربازان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 خرداد 1399

30 سال کهنه سرباز ارتش بود که طولانی ترین به طور مداوم در خدمت رنجر در ویتنام و یکی از جنگ ترین تزئین سربازان داوطلب خدمت سربازی فوت کرده است.

پاتریک گاوین Tadina خدمت در ویتنام برای بیش از پنج سال متوالی بین سال 1965 و 1970 منجر محدوده گشت شناسایی به عمق خاک دشمن -- اغلب در لباس و کفش و حمل یک AK-47.

بازنشسته فرماندهی گروهبان یکم درگذشت و صبح روز جمعه در کارولینای شمالی. او 77.

"اوایل صبح امروز پدر من ... در زمان آخرین نفس و رفت با تمام رنجرز قبل از او" دخترش کاترین Poeschl گفت: در Facebook. "من می دانم که همه آنها وجود دارد در حال انتظار برای او."

او جان سالم به در با همسر خود, دو خواهر و دو دختر و چهار پسر و شش نوه و دو نوه بزرگ خانواده گفت: در یک مختصر آنلاین اگهی در گذشت. یک مراسم تشییع جنازه به حال نشده است برنامه ریزی شده است.

بومی هاوایی Tadina به دست آورده و دو نقره ستاره از 10 ستاره برنز -- هفت با شجاعت -- سه ویتنامی عبور از رشادت چهار ارتش تقدیر و مدال از جمله دو برای شجاعت و سه Purple Hearts.

پس از انتشار دومین فیلم رمبو او برفلد در ستاره و راه راه که در آن او در تقابل با سیلوستر استالونه را فربه -- اغلب shirtless -- تجسم از ویتنام مبارزه با کهنه.

"چیزی که واقعی می آید در کمتر براق بسته" نوشت: خبرنگار همین تیت در دسامبر 1985. "Tadina می ایستد فقط بیش از 5-پا-5 و متورم تمام راه را تا به 130 پوند پس از یک وعده غذایی بزرگ."

خود را کوچک و قد و قامت و رنگ پوست تیره و به او کمک کرد تا با تصویب یک Viet Cong سرباز گشت های عمیق به ارتفاعات مرکزی که در طی آن او ترجیح داده بود در این موقعیت نقطه. خود استناد توصیف او راه رفتن به درون پا از دشمنان او می دانست که به دروغ گفتن در انتظار برای او و پیشرو به دنبال دشمن گشت به کمین مجموعه توسط تیم خود را.

در ویتنام خدمت کرده با 173rd Airborne Brigade محدوده شناسایی گشت 74 پیاده نظام جدا شدن محدوده گشت و شرکت N (رنجر), 75 پیاده نظام است.

Tadina به ارتش پیوست و در سال 1962 و خدمت در جمهوری دومینیکن قبل از رفتن به جنوب شرقی آسیا است. او همچنین خدمت با 82nd Airborne Division در گرانادا در طول عملیات فوری خشم در سال 1983 و با 1st Infantry Division در طول عملیات طوفان صحرا در سال 1991.

یک سال 1995 مشمول رنجر سالن از شهرت او خدمت کرده است با "افراطی شجاعت" هرگز از دست دادن یک انسان در طول سال خود را به عنوان رهبر تیم در ویتنام یک سالن از شهرت مشخصات در Fort Benning گفت.

برخی از 200 مردان خدمت کرده بود تحت او بدون "بسیار به عنوان یک خراش گفت:" یک تکه روزنامه دخترش به اشتراک گذاشته شده, منتشر شده در حالی که Tadina خدمت شد و در منطقه فرود انگلیسی در ویتنام Binh Dinh استان به احتمال زیاد در سال 1969.

Tadina خود را به ضرب گلوله کشته شد سه بار و تنها برادر او نیز کشته شده در جنگ در ویتنام, Stars and Stripes بعد از آن گزارش شده است.

آخرین بار او بود که در طول یک دشمن در کمین است که در آن او خود را به دست آورده دوم ستاره نقره ای و زخم های نزدیک به او را مجبور به تخلیه از کشور, LZ انگلیسی داستان گفت.

به عنوان نقطه مرد Tadina شد و در حال حاضر در داخل منطقه کشتن زمانی که او احساس چیزی اشتباه بود اما دشمن نه آتش بر او ظاهرا اشتباه در مورد که از او مقاله اعلام کرد. پس از لکه های دشمن Tadina آتش گشودند و به نام کمین به هم تیمی های خود را قبل از افتادن به زمین و ضربه بودن در هر دو گوساله.

او حاضر کمک های پزشکی و ادامه داد: به دستور تا زمانی که دشمن عقب نشینی اظهار داشت: یکی دیگر قطع به نقل از ستاره نقره ای استنادی.

"هنگامی که شما در خارج وجود دارد در اعماق مسائل وجود دارد ناگفته درک" او گفت تیت در سال 1985. "این در مورد مراقبت از نیروهای نظامی است."

او یکی نیست به رخ کشیدن از تجارب خود او گفت: در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه.

پس از بازنشستگی از ارتش در سال 1992 او ادامه داد: کار امنیت شغل تا سال 2013 Poeschl گفت: از جمله نانامی به بازی در عراق و افغانستان و پاکستان.

در سال های اخیر او شده است می خواهم مبارزه با زوال عقل و بیماری های دیگر, او گفت:, و او اغلب به اعتقاد او بازگشت در ارتش با دوستان خود.

او همیشه به نظر می رسید بیشتر در صفحه اصلی خود را با "رنجر خانواده" دختر خود را گفت. او در تلاش بود برای دریافت کلمه از مرگ او به عنوان بسیاری از او می تواند.

"او پدر من است اما او متعلق به بسیاری از افراد دیگر," او گفت:.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب