همه گیر ممکن است نیروی ارتش به Pathfinder مدرسه نقل مکان دیگران

ارتش ایالات متحده ممکن است نزدیک و یا به شدت آن را تغییر می دهد Pathfinder مدرسه در Fort Benning, گرجستان به عنوان بخشی از یک جارو بررسی تمام سرویس مدارس فعال در واقعیت خیره COVID-19 بیماری همه گیر.

ارتش تایمز گزارش داد که این سرویس با توجه سازندگان: تاریخی سه هفته ای که ایجاد شده بود در طول جنگ جهانی دوم برای آموزش تیم های ویژه از چتربازان چگونه به راهنمای بزرگ هوابرد تشکل های بر روی مناطق افت در پشت خطوط دشمن.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی حامل فورد در حال حاضر دارای 6 کار سلاح های آسانسور

آموزش ارتش و دکترین فرمان (TRADOC) تایید کرد که Pathfinder دوره — که همچنین آموزش سربازان چگونه به انجام زنجیر بار هلیکوپتر عملیات — بخشی از نقد و بررسی در حال انجام توسط این سرویس را در ترکیب سلاح های مرکز و یا CAC.

TRADOC سخنگوی سرهنگ غنی McNorton گفت: Military.com که هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود به عنوان “آنهایی که می خواهیم به نوبه خود تبدیل به فاصله [آموزش] و یا در برخی موارد به همراه تیم های آموزشی. … Pathfinder مدرسه در آن وجود دارد با تمام آن دوره است.”

CAC شده است انجام یک تجزیه و تحلیل از تمام TRADOC مدارس حدود چهار ماه برای دیدن اینکه آیا آنها در حال رفع نیازهای مبارزه با فرماندهان او اضافه شده است.

کاهش بودجه دفاع مجبور ارتش به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در پول احتمالا کاهش سفر مورد نیاز برای برخی از دوره های آموزشی.

“COVID-19 شتاب این روند زیرا همه از ناگهانی در حال حاضر ما باید این محدودیت” McNorton گفت. “برخی از دوره ها که ما در حال یک هفته طولانی و به منظور حفظ است که ما باید به قرنطینه آنها را برای دو هفته و سپس آنها شروع به آن. و آن معنا ندارد به انجام این کار است.”

McNorton گفت: چه خواهد شد به احتمال زیاد اتفاق می افتد این است که ارتش را اولویت بندی آن دوره باقی خواهد ماند و آنهایی که تبدیل خواهد شد به همراه تیم های آموزشی و یا آموزش از راه دور.

یکی دیگر از گزینه ممکن است برای نقل مکان از یک جمله به عنوان استاد توپچی ها در دوره Fort Benning طراحی شده برای ارائه آموزش های پیشرفته برای توپچی ها در تانک M1 و برادلی مبارزه با وسایل نقلیه.

بخشی از TRADOC فرمانده ژنرال پل Funk دوم راهنمایی است “به دنبال در و گفت:” هی آن را حس برای همه برای رفتن به Fort Benning برای این دوره خاص? چگونه در مورد ما فشار آن را به فورت هود که در آن تانکر هستند و نه آنها را در؟” McNorton گفت.

او گفت که او مطمئن نیست که نقد و بررسی کامل خواهد بود اما هر, توصیه به یک مدرسه ارتش را مجبور به تایید سرویس ارشد رهبری است.

“این مسائل می شود جریان به رهبران ارشد و رهبران ارشد می گویند ‘را که یک بازگشت. ما نمی خلاص شدن از آن,'” McNorton گفت.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: ارتش رزومه مقیاس بزرگ آموزش مبارزه در سراسر کشور با وجود افزایش ویروس موارد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>