پورت شیکاگو 50 افتخار در 76th سالگرد

در بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات برگزار شده در وللجو در هفته های اخیر رایج شعار شنیده شد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

در بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات برگزار شده در وللجو در هفته های اخیر رایج شعار شنیده شده است -- "می گویند نام خود را."

صبح جمعه همان مشاوره گرفته شد که نزدیک به یک دوجین مردم خواندن نام 50 ملوانان بودند که گناهکار شورش 76 سال پیش در طول پورت شیکاگو انفجار.

حدود 10 نفر نشان داد تا در پایان رایدر خیابان در جنوب Vallejo به دوباره پلاک و اعلام تجلیل 76th سالگرد پورت شیکاگو انفجار و 50 ملوانان شناخته شده به عنوان پورت شیکاگو 50. در طول این رویداد کسانی که در حضور در زمان از نظر خواندن نام با صدای بلند از 50 ملوانان.

شارون McGriff-Payne Vallejo ساکن و مورخ است که کمک کرد یادبود هم در دست بود دوباره در 76th سالگرد.

"اگر شما یک آمریکایی آفریقایی تبار از Vallejo, بندر شیکاگو است که بخشی از خانواده خود داستان" McGriff-Payne گفت: در حالی که پرداختن به جمعیت.

"من همیشه نقل مکان کرد زمانی که من اینجا هستم. فقط می دانم که پدر و مادر من در اینجا بود در آن زمان. دانستن پدر من آمد در اینجا در این زمان" McGriff-پین گفت. "مادرم گفت: او را همیشه به یاد داشته باشید تظاهرات در حال وقوع است. شهر ما نه تنها دارای سابقه بسیار, اما همه چیز در اینجا اتفاق افتاده است که به کمک تغییر جهان است. به طوری که همه به ذهن می آید."

در تاریخ 17 ژوئیه 1944 یک انفجار صورت گرفت در پورت شیکاگو کنترا کوستا که به کشته شدن 332 نفر-202 از آنها آمریکایی های آفریقایی تبار. انفجار نیز مجروح 390 دیگران است.

پنجاه 258 بازمانده آفریقایی آمریکایی ها حاضر به بار بیشتر از بمب دو هفته بعد تحت همان شرایط.

در اوت. 9, 1944, وجود دارد, یک کار توقف و دو روز بعد اقدامات این ملوانان بودند به نام "شورش" در سایت در نزدیکی که در آن پلاک کم میسازد.

اگر چه گروهی از سربازان ایستاده بود و شرکت آنها پس از آن متهم و مجرم از شورش. اما این محکومیت در نهایت کمک به لغو تبعیض نژادی مشخص از تمام شاخه های این سرویس است. پلاک شامل 50 سنگ یکی برای هر یک ملوان.

50 نفر به اتهام شورش و محکوم به 15 سال زندان و کار سخت و همچنین به عنوان یک بیشرمی تخلیه. چهل و هفت از 50 منتشر شد در ژانویه 1946; سه باقی مانده خدمت ماه دیگر در زندان است.

در طول و پس از محاکمه, سوالات مطرح شده در مورد عدالت و قانونی بودن دادگاه نظامی رسیدگی است. تظاهرات در سال 1944 و 1945 به رهبری نیروی دریایی به تغییر شیوه های آن و آغاز لغو تبعیض نژادی مشخص از نیروهای خود را ابتدا در ماه فوریه سال 1946.

McGriff-پین خواسته شد تایمز هرالد اگر او بر این باور پورت شیکاگو 50 داستان طنین انداز حتی بیشتر در نور اخیر Black Lives Matter تظاهرات.

"البته! در اینجا ما به 76 سال بعد درخواست برخی از همان قضات" McGriff-پین گفت. "در سال 1940 من فقط می توانید تصور کنید که بسیاری از این افراد احساس می کردم که آنها تا به حال هیچ قدرت در همه. اما ما در حال حاضر شروع به احساس می کنم مثل ما مجبور برخی از قدرت و که ما می توانیم همه چیز را تغییر دهید. بنابراین این نمی داد.

همچنین کمک در قرار دادن چهار شنبه رویداد با هم بود جیم کرن, مدیر اجرایی Vallejo نیروی دریایی و موزه تاریخی. کرن گفت: این موضوع از پورت شیکاگو 50 است که اغلب می آید.

"ما بسیاری از مردم در موزه در مورد این درخواست" کرن گفت. "شارون ذکر ما یک بایگانی مجموعه ای از عکس ها و اسناد مربوط به محاکمه. و آن مجموعه, حتی اگر آن را نمی دائمی نمایشگاه, آن را هنوز هم یکی از مهمترین و اغلب درخواست چیزهایی که ما داریم. برخی از چیزهایی که ما نمی نگه داشتن در اعماق سازی چون ما می دانیم که بسیاری از مردم در آینده و پرسیدن در مورد آن."

در طول مراسم گروه گفت که وجود دارد ممکن است قصد دارد به گسترش یادبود و اضافه کردن علامت یک میله پرچم و یک چمن منطقه است. تا آن زمان McGriff-پین و دیگران خوشحال هستند به چیزی.

"من لمس این منطقه این یادبود ممنون میشم شهرستان برای یادبود" McGriff-پین.

لیست پورت شیکاگو 50 ملوانان که نام خوانده شد بودند Julius J. Allen, مک اندرسون, Douglas, Anthony G., William E. بانک Arnett Baugh موریس بری, Martin A. Bordenave, ارنست D. Brown, Robert L. Burnage مربی G. سوختگی زاک Credle, جک, P., Crittenden, Hayden R. کشک, Charles L. دیوید Jr, Bennon Dees, George W. الماس, Kenneth C. دیکسون ژولیوس دیکسون, John H. دان ملوین H. الیس ویلیام پشم گوسفند وجانوران دیگر, James Floyd, ارنست, J. گاینس John L. Gipson, Charles C. خاکستری Ollie L. سبز, هری E. Grimes, هربرت Davis, Charles N. Hazzard, Frank L. هنری, Richard W. Hill, تئودور شاه پری L., Knox, William H. قفل, Edward L. Longmire میلر ماتیوز آگوستوس P. شهردار هوارد مک گی لوید McKinney Alpohnso McPherson فردی Meeks, Cecil, میلر, Fleetwood H. Postell ادوارد ساندرز, Cyril O. شپرد, Joseph R. کوچک, William C. Suber, Edward L. Waldrop, Charles S. Widemon و آلبرت ویلیامز جونیور

این مقاله نوشته شده توسط توماس Gase از تایمز هرالد Vallejo, کالیفرنیا. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 تایمز هرالد Vallejo, کالیفرنیا.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب