Milley: DoD 'کاملا' با توجه به خطر پرداخت برای فعال گارد رزرو نیروهای

پنتاگون دادن قوی با توجه به خطرناک وظیفه پرداخت بیش از 55 ، 000 گارد ملی ذخیره و سربازان وظیفه فعال به نام یا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 خرداد 1399

پنتاگون دادن قوی با توجه به خطرناک وظیفه پرداخت بیش از 55 ، 000 گارد ملی ذخیره و سربازان وظیفه فعال به نام یا اعزام به نبرد COVID-19 pandemic, ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley گفت: پنج شنبه.

وزارت دفاع نیز به دنبال به امکان فردی و واحد جوایز برای کسانی که به حمایت از coronavirus پاسخ تلاش Milley گفت: در پاسخ به سوالات در یک شهر مجازی سالن جلسه از پنتاگون.

جزئیات بعدی: ارتش خصوصی را مدال افتخار به فروش می رسد برای بیش از $15,000 توسط خانه حراج

Milley گفت که او انتظار می رود ارشاد آمده از وزارت دفاع در 30 روز آینده خطرناک وظیفه پرداخت و جوایز.

"تمام چیزهای که کاملا تحت نظر" او گفت:. "و ما آن را به رسمیت نمی مناسب در موعد اما من انتظار می رود برخی از راهنمایی به بیرون می آیند در اینجا به زودی."

انواع مختلف وجود دارد خطرناک وظیفه پرداخت با مبالغ آغاز 150 $در هر ماه با توجه به DoD مقامات.

سوال قرار داده و به Milley توسط مدیر تالار مجازی تاون هال ارسال شده بود توسط چندین سرویس کاربرانی که پرسید که آیا خطرناک وظیفه پرداخت و جوایز بودند مورد بحث برای کسانی که پیوست در COVID-19 امداد تلاش های "بسیاری از شخصی خطر است."

"وجود دارد. تاپیک بسیار فعال بحث" رهبری رامون "CZ" روده بزرگ-لوپز ارشد داوطلب خدمت سربازی مشاور ستاد مشترک رئیس و ارشد رهبران خدمات Milley گفت. "آنها در حال کار در یک گروه کاری برای تعیین قوانین در حال رفتن به."

خطرناک وظیفه پرداخت برای خدمات اعضای درگیر در COVID-19 تلاش های امدادی همچنین دارای پشتیبانی در کنگره است.

در مه 6, جمهوری خواه مجلس سنا جونی ارنست بازنشسته عضو گارد ملی آیوا اعلام کرد که او معرفی قانون برای ارائه یک جایزه ماهانه برای خدمات اعضای حمایت COVID-19 پاسخ است که می تواند عطف به ماسبق به استقرار خود تاریخ.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید richard.sisk@military.com.

مرتبط: به عنوان گارد رزرو اعضای صورت مختل تمرین دوره برخی از تماس برای رفع حقوقی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب