اصلی "رزی پرچ کن' باعث می شود ماسک برای ترویج افتخار جنگ جهانی دوم کار

LEVITTOWN, Pa. - در سن 94, مای Alner در خط مقدم -- سخت در محل کار کمک به کشور خود. یکی از این کشور را اصلی "ر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

LEVITTOWN, Pa. - در سن 94, مای Alner در خط مقدم -- سخت در محل کار کمک به کشور خود.

یکی از این کشور را اصلی "رزی Riveters" به کار گرفته شده توسط شرکت بوئینگ در سیاتل در طول جنگ جهانی دوم او ساخته شده B-17 و B-29 بمب افکن برای کمک به حمایت از تلاش های جنگی دهه پیش.

در حال حاضر او را به مبارزه با جنگ های مختلف به عنوان او هنوز انگشتان چابک به نوبه خود از ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

"مردم به من می گویند "شما کمک به پیروزی در جنگ جهانی دوم و در حال حاضر شما در حال کمک به کشور ما پیروزی در این نبرد بیش از این ویروس است. اینها چیزهای خوب به شنیدن" Alner گفت.

او باعث می شود این ماسک مانند نقطه رقص لهستانی پولکا قرمز bandanas او همچنین باعث می شود به یاد مردم از Rosies کسانی که زنانی که تاريخيش در تولید گیاهان با سر خود را پیچیده در bandanas پس موهای خود را نمی درهم و ماشین آلات آنها استفاده می شود برای ایجاد منابع برای خدمت نظامی خارج از کشور.

آنها به تصویر کشیده شد با جنگ جهانی دوم دوران پوستر "رزی پرچ کن" ایجاد شده توسط J. Howard میلر در سال 1943.

Alner زندگی می کند که فقط در طول رودخانه در لویتون است که در جنگهای صلیبی به Rosies یاد برای خدمات آنها در کمک به پیروزی که جنگ وحشتناک.

و ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان باید با موافقت او که Rosies باید با افتخار کنگره مدال طلا اما تا کنون سنا نیست به دنبال کت و شلوار.

"سناتور. (رابرت) کیسی که معرفی این لایحه است. سال اول آن عبور نمی کند بنابراین در حال حاضر ما در حال کار سخت به آن را دریافت از گذشت این سال است. وجود دارد بسیاری از شایسته مردم وجود دارد به رقابت با آن چیزی که آسان نیست برای انجام," او گفت:. سنا لایحه 892 نیاز بیش از 60 شرکت حامیان اما تا کنون Alner گفت: تنها 29 باید از آن حمایت کرد.

یک لایحه مشابه نیز تا به حال یک صعود دشوار در خانه هنگامی که برای اولین بار معرفی شده در مارس 2019 با تشکر. جکی عضله D-14, کالیفرنیا, با سه اصل همکاری حامیان مالی از جمله Bucks County تشکر. برایان Fitzpatrick, R-1 و دو کالیفرنیا دیگر نمایندگان.

اما پس از Alner از بازدید از نورماندی برای سالگرد 75 از D-Day, جایی که او نشسته با مجلس نانسی پلوسی ده ها تن بیشتر نمایندگان بانیان این لایحه که تصویب شده توسط مجلس و ارسال به مجلس سنا برای در نظر گرفتن در ماه نوامبر با توجه به Congress.gov.

از آن پس Alner سفر کرده است در سراسر کشور در تلاش برای متقاعد کردن سناتورها برای حمایت از این اقدام اما مجبور به توقف در ماه مارس به دلیل coronavirus. در سال های گذشته مدال اعطا شده به فرد قهرمانان هنرمندان چهره های ورزشی و رهبران مذهبی نیز از جمله واحدهای نظامی.

Alner آغاز ساخت روزی ماسک صورت به چیزی برای انجام در حالی که hibernating در خانه اش در شهرستان بریستول.

"آن را نگه داشته من از خسته شدن...من رو به مراقب باشید. من تنها ورزش من است و سفر من به یخچال و فریزر" او پکتیا میباشد. و او هنوز هم می شود او را سوار ماشین چمن زنی برای برش چمن.

ماسک های صورت مانند bandanas در حال کمک به او را تبلیغ علت اصلی Rosies به دریافت مدال طلا شد. بسیاری از آنها مانند Alner در 90s و تعداد آنها رو به کاهش هستند.

"کسی که آن را در Facebook و آن را در آسمان-پرورشی," او گفت: در مورد درخواست است که باید در آمده است. "مردم فوق العاده است."

آنها حتی ارسال الاستیک موضوع و دیگر منابع برای کمک به این پروژه است.

تا کنون او را ساخته و توزیع شده حدود 200 از روزی ماسک در سراسر کشور است. ایالتی پنسیلوانیا در کنگره ملیسا Shusterman D-19 از فنیخویلل پوشیده شده یکی در دولت و قوه مقننه و دیگر افراد مشغول به کار در واشنگتن فرستاده اند عکس های خود را از خانواده های آنها با پوشیدن ماسک.

Alner گفت: او خودش شد یک روزی چون زادگاه او در داکوتای شمالی از دست داده و قلب خود را هنگامی که مردان جوان را برای خدمت در جنگ جهانی دوم است. بنابراین او سه خواهر و یک دختر سر به سیاتل به پیوستن به تلاش های جنگی.

او شروع به کار بر روی بمب افکن های تولید در ماه مه سال 1943 و ادامه داد: تا زمانی که جنگ به پایان رسید و حتی کار با اسیران جنگی کمک کرد که در کارخانه.

"برخورد ما با آنها را به خوبی برخی از آنها ازدواج کرده و در آنجا ماند در اینجا" Alner گفت.

او با او ازدواج ملوان, شوهر, نورمن Alner در آوریل 1945. او یک رقصنده خوب, او به یاد می آورد.

آنها نقل مکان کرد و به دیگران شهرستان به نزدیکی خانواده اش در ترنتون. این زن و شوهر تا به حال یک دختر و پسر و ازدواج کرده بودند تقریبا 70 سال قبل از نورمن گذشت در سن 93.

"من تا به حال واقعا زندگی خوب," او گفت, او در حال حاضر دارای سه بزرگ و نوه از جمله یک دختر کوچک به نام Sadie مع پس از او. او هنوز سلامت خود را و می رود به دیدار دکتر خود در مورد هر شش ماه

Alner ازدواج کردم چند روز پس از رئیس جمهور فرانکلین روزولت مرگ و نگران کننده بود وحشتناک برای جوان, مردم, او گفت:. آنها رشد کرده بود تا تنها با یک رئیس جمهور پس از روزولت بود که در دوره چهارم ،

او به یاد می آورد آنها نمی دانید که بسیار در مورد هری S ترومن و یا چگونه او را به انجام این جنگ بود که سیم پیچ را در اروپا اما هنوز هم در رفتن در اقیانوس آرام. او گفت: آن را باید یک "بار وحشتناک" در جمهور جدید به استفاده از بمب اتمی برای پایان دادن به جنگ.

"این مهم است که ما در تاریخ," او گفت: در مورد Rosies که هواپیماها و کشتی ها و وسایل نقلیه و ابزار است که کمک به پیروزی در جنگ. اگر توزیع ماسک های صورت می شود سنا به جایزه زن کنگره مدال طلا, او را برای ساخت بیشتر است. "من آن را دوست دارم. این یک راه برای نگه داشتن میراث ما زنده است," او گفت:.

این مقاله نوشته شده توسط Peg Quann از ایری نیوز-اخبار بهبهان. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ایری نیوز-اخبار بهبهان.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب