یکی کشته و دیگری زخمی در تیراندازی-سلاح سرد حادثه در Camp Lejeune

یک مرد مرده پیدا شد از آشکار زخم گلوله در اوایل صبح روز شنبه در کارولینای شمالی دریایی سپاه, پایه, مقامات اعل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 خرداد 1399

یک مرد مرده پیدا شد از آشکار زخم گلوله در اوایل صبح روز شنبه در کارولینای شمالی دریایی سپاه, پایه, مقامات اعلام کرد بعد از ظهر شنبه. شخص دوم در صحنه است که برای درمان چند زخم چاقو.

افسران گشت در Camp Lejeune در پاسخ به 911 تماس بگیرید و در یک روز-پایگاه اقامت در حدود 4 صبح جایی که آنها در بر داشت تیراندازی و سلاح سرد قربانیان. مردی که می خواهم به ضرب گلوله کشته شد. دیگر مردی شده بودم با چاقو به شدت مجروح شد Nat فهی سخنگوی این پایگاه گفت.

جزئیات بعدی: تهمت: بیانیه جدید Lieutenants در وست پوینت

وجود دارد هیچ دیگر افراد زیادی هستند که اعتقاد بر این است که در این حادثه فهی گفت: Military.com. حادثه رخ داده در یکی از پایگاه های مسکن بخش Camp Lejeune, او گفت:.

فهی کاهش یافته است می گویند که آیا این دو نفر درگیر شدند تفنگداران دریایی. آنها هر دو مجاز به پایه او گفت:.

هویت مرد کشته شده توسط آشکار زخم گلوله در حال نکردن در انتظار اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان. فرد چاقو منتقل شد به نیروی دریایی در مرکز پزشکی Camp Lejeune جایی که او در حال درمان برای صدمات خود را.

هیچ جزئیات بیشتری در مورد سلاح سرد و تیراندازی شد و بلافاصله در دسترس است. این حادثه در دست بررسی است و توسط Naval Criminal Investigative Service دریایی سپاه به انتشار اخبار در مورد این حادثه متحده است.

دو خلبان کشته شدند در یک تیراندازی در اوایل این ماه در یک پایگاه نیروی هوایی در داکوتای شمالی. خانواده Airman کلاس اول ناتاشا Aposhian یک 21 ساله به ضرب گلوله کشته و در خوابگاه در حدود 4:30 در ژوئن 1, یک قربانی خشونت خانگی خانواده اش گفت: چنگال بزرگ هرالد.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط: سربازان کشته در تیراندازی در گرند فرک پایگاه نیروی هوایی شناسایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب