یک کشته یک زخمی در اختلاف داخلی در kayle jo dyer زمینه

Kayle jo dyer زمینه -- یک نفر کشته و دیگری مجروح شده است و گرفته شده است به یک بیمارستان محلی در ارتباط با اخ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 مرداد 1399

Kayle jo dyer زمینه -- یک نفر کشته و دیگری مجروح شده است و گرفته شده است به یک بیمارستان محلی در ارتباط با اختلال داخلی شامل تیراندازی که فوران اواخر بعد از ظهر جمعه در kayle jo dyer زمینه ستاد نیروی هوایی عملیات ویژه فرماندهی.

این حادثه باعث shutdown از نصب و راه اندازی به تمام اما ضروری پرسنل برای یک بار در اواخر بعد از ظهر جمعه به اوایل جمعه شب.

نیروی هوایی است که خودداری از شناسایی متوفی تا زمانی که پس از نزدیک ترین خویشاوندان ابلاغ شده است و انتشار اخبار از عملیات های ویژه 1 بال میزبان واحد در kayle jo dyer زمینه نیست شناسایی فرد گرفته شده است به یک بیمارستان محلی است. انتشار اخبار نیز شامل نمی شود هر گونه اطلاعات در مورد آسیب های پایدار توسط این فرد را به بیمارستان منتقل.

این حادثه در حال حاضر تحت بررسی توسط نیروی هوایی از بررسی های خاص شروع به اتفاق می افتند و در حدود 4:30 p.متر با توجه به 2 ستوان Janell ارجمند, اطلاعات عمومی افسر برای i1st ایجاد میزبان واحد در kayle jo dyer زمینه است.

زیر گزارش اولیه از یک اختلال داخلی در نصب و راه اندازی kayle jo dyer زمینه قرار داده شد در یک مستند که برداشته شد در اوایل شب پس از "پاک کردن همه" صادر شد برای پایه پرسنل.

"همه روشن" پس از kayle jo dyer زمینه نظامی و امنیتی و محلی غیر نظامی و ماموران اجرای قانون تا به حال امن صحنه حادثه که ظاهرا رخ داده در Grimm خط در روی پایه بخش مسکن از نصب و راه اندازی.

کلمه از گزارش اختلال شروع به نشت از پایه اواخر بعد از ظهر جمعه به عنوان پایگاه فرماندهی ارسال پیام به همه kayle jo dyer پرسنل حوزه مطالعه در بخشی که نصب بود"بسته شده و با توجه به مسلح اختلال."

این پیام در ادامه به اطلاع "(الکترونیکی)veryone در منطقه Grimm جای (به) پناهگاه در محل." پیام آشکار بود درهم اشاره به نصب و راه اندازی را Grimm لین واقع در غرب پایه ورودی ایالات متحده بزرگراه 98.

پایگاه نیروهای امنیتی در پاسخ به این اختلال داخلی و بعدها پیوست محلی غیر نظامی و اجرای قانون پرسنل.

اولیه انتشار اخبار از 1 افشانده گفت: اختلال داخلی درگیر یک "فعال تیرانداز" اما گلوله ظاهرا محدود به اختلاف داخلی.

با توجه به میشل نیکلسون, اطلاعات عمومی و افسر برای Okaloosa County, کلانتر, دفتر ویژه تیم پاسخ و آن بحران مذاکره واحد پاسخ به kayle jo dyer حادثه است.

1 افشانده امور عمومی پرسنل خواهد شد به روز رسانی اطلاعات در این حادثه در طول شب با توجه به محترم از طریق kayle jo dyer زمینه صفحه را در Facebook و از طریق اخبار منتشر شده.

سرهنگ Jocelyn Schermerhorn فرمانده 1st, ایجاد, استفاده, او, Facebook, صفحه 1 افشانده فرمانده در شب جمعه برای رسیدگی به این حادثه.

او ابراز تسلیت "به همه تحت تاثیر این بی معنی تراژدی" و تشکر پایگاه امنیت پرسنل و Okaloosa County Sheriff را برای خود "برجسته پاسخ."

Schermerhorn رفت و به نوشتن که "عملیات های ویژه 1 بال "می کند چشم پوشی خشونت" و آثار "برای کاهش این نیازی خشونت از طریق ما بر پایه منابع و برنامه هایی که ارائه شده به همه kayle jo dyer زمینه اعضای."

Schermerhorn بسته پیام خود را با یک یادداشت تشکر برای جامعه "برای ادامه حمایت خود را از ما سربازان و خانواده ها در طول این زمان."

این مقاله نوشته شده توسط جیم تامپسون از شمال غربی فلوریدا اخبار روزانه فورت والتون بیچ بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 شمال غربی فلوریدا اخبار روزانه فورت والتون بیچ. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب