فرماندار اوکیناوا می خواهد سخت تر اقدام به 61 تفنگداران دریایی آلوده

توکیو (AP) — فرماندار ژاپن در جزیره اوکیناوا خواستار یک فرمانده نظامی ایالات متحده را سخت تر اقدامات پیشگیری

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 تیر 1399

توکیو (AP) — فرماندار ژاپن در جزیره اوکیناوا خواستار یک فرمانده نظامی ایالات متحده را سخت تر اقدامات پیشگیری و شفافیت بیشتر ساعت پس از مقامات گفته بودند که بیش از 60 تفنگداران دریایی در دو پایگاه آلوده شده اند coronavirus طی چند روز گذشته.

اکیناوایی مقامات روز یکشنبه گزارش داد در مجموع 61 مورد — 38 از آنها در Marine Corps Air Station Futenma است که در مرکز یک جابجایی اختلاف و دیگری 23 در اردوگاه هانسن — از تاریخ 7 ژوئیه. آنها گفتند که مقامات نظامی ایالات متحده به آنها گفت: این دو پایگاه را پس از قرار داده شده است در مستند.

افشای آمار و ارقام دقیق آمد تنها پس از اوکیناوا به درخواست های مکرر برای ارتش ایالات متحده است.

رژیم صهیونیستی. دنی Tamaki, در, تلفن, مذاکرات اواخر شنبه با سرهنگ ژنرال H. Stacy Clardy فرمانده سوم اعزامی نیروی دریایی خواستار نظامی ایالات متحده افزایش بیماری اقدامات پیشگیری به حداکثر سطح توقف ارسال پرسنل از سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا به اوکیناوا و مهر و موم پایگاه و همچنین ارائه شفافیت بیشتر.

"Okinawans شوکه هستند از آنچه به ما گفته شد (ارتش آمریکا)," Tamaki یک کنفرانس خبری گفت شنبه. "این بسیار تاسف بار است که این عفونت به سرعت در حال گسترش در میان ایالات متحده پرسنل هنگامی که ما Okinawans انجام می دهند ما تمام تلاش خود برای جلوگیری از عفونت."

"ما در حال حاضر قوی شک و تردید است که ارتش ایالات متحده گرفته شده کافی و پیشگیری از بیماری اقدامات," او اضافه شده است.

Tamaki گفت که او می خواهد بیشتر در مذاکرات با ارتش ایالات متحده. اکیناوایی مقامات همچنین خواسته دولت ژاپن به فشار از طرف ایالات متحده به ارائه جزئیات از جمله تعداد موارد مهر و موم کردن Futenma و اردوگاه هانسن و اقدامات پیشگیرانه.

اضافه کردن به خود نگرانی quarantining از یک شماره ناشناس آمریکایی خدمات اعضا ورود از سرزمین اصلی ایالات متحده به صورت مداوم کارکنان چرخش در خارج از پایگاه هتل با توجه به کمبود فضا در پایگاه, مقامات گفت.

تفنگداران دریایی در بیانیه ای گفت جمعه که نیروهای مصرف اضافی اقدامات حفاظتی برای محدود کردن گسترش coronavirus و محدود کردن فعالیت های پایه. در این بیانیه گفت: اقدامات "برای حفاظت از نیروهای ما در خانواده و جامعه محلی" و بدون ارائه جزئیات بیشتر در این عفونت.

سپاه تفنگداران دریایی, تاسیسات و اقیانوسیه گفت: در آن Facebook صفحه در روز شنبه که "این هفته دریایی سپاه, تجربه کرده, دو موضعی خوشه از افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس." آن گفت: کسانی که تست مثبت بودند در انزوا.

اوکیناوا به بیش از نیمی از حدود 50000 سربازان آمریکایی مستقر در ژاپن تحت یک پیمان امنیتی و ساکنان حساس هستند به ایالات متحده آمریکا پایه-مشکلات مربوط به. بسیاری از Okinawans طولانی شکایت در مورد آلودگی و سر و صدا و جرم و جنایت.

Okinawans همچنین مخالفت با یک برنامه ریزی جابجایی Futenma پایگاه هوایی فعلی از سایت های پر جمعیت منطقه در جنوب به کمتر از جمعیت منطقه در سواحل شرق.

اوکیناوا تا به حال حدود 150 نفر از coronavirus. در ژاپن تا به حال در مورد 21,000 موارد و 1 ، 000 مرگ و میر با توکیو گزارش بیش از 200 مورد جدید سوم روز شنبه.

این مقاله در نوشته شده بود توسط MARI یاماگوچی از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن