کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد دارای دیدار بر تقویت نیروهای هسته ای

سئول کره جنوبی — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد تشکیل یک کلید نظامی جلسه به بحث در مورد تقویت این کش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 خرداد 1399

سئول کره جنوبی — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد تشکیل یک کلید نظامی جلسه به بحث در مورد تقویت این کشور زرادخانه هسته ای و قرار دادن آن در نیروهای مسلح در آماده باش رسانه های دولتی گزارش یکشنبه در کیم اول شناخته شده عمومی ظاهر در حدود 20 روز.

کیم در اوایل این ماه quelled شدید شایعات در مورد سلامت خود را با حضور در مراسم اتمام یک کارخانه کود در چه در این زمان بود که اولین حضور عمومی خود را در 20 روز. اما او تا به حال ساخته شده است یکی دیگر ظاهر عمومی برای حدود 20 روز دیگر تا شمال رسمی آژانس خبری روز یکشنبه گفت که او رهبری یک جلسه از کمیسیون مرکزی نظامی حاکم حزب کارگران.

جزئیات بعدی: این تاریخی Colt 1911 Pistol انجام شده در ایوو جیما در مورد رفتن به حراج

"مندرج در این نشست بود سیاست های جدید برای افزایش بیشتر جنگ هسته ای بازدارندگی کشور و قرار دادن استراتژیک نیروهای مسلح در حالت آماده باش بالا عملیات" کره ای خبرگزاری مرکزی یا KCNA گفت: بدون ذکر که این جلسه برگزار شد.

در این جلسه بحث افزایش قابلیت برای جلوگیری از "تهدید نیروهای خارجی" در این گزارش گفت: اشاره آشکار به آمریکا و کره جنوبی جهان ،

کیم که سران نظامی کمیسیون نیز در این جلسه به ترویج صفوف ده ها تن از ژنرالهای ارتش و دیگران در یک تلاش آشکار برای افزایش روحیه نظامی. در میان آنها فرمانده نظامی پاکستان جونگ Chon که ساخته شده بود معاون مارشال و Ri Pyong چول ارشد حزب رسمی در, اتهام ساخت سلاح اتمی شد که معاون نظامی کمیسیون با توجه به KCNA.

Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول گفت که کیم "ظاهر عمومی بیشتر به سیاست داخلی از بین المللی سیگنالینگ اما جالب است برای او به ظهور در رسانه های دولتی در مورد زمان جهان شروع به توجه به او شده است می خواهم برای سه هفته دوباره."

این جلسه برگزار شد و دلیل طولانی شدن بن بست در مذاکرات با ایالات متحده در شمال ایران در دست برنامه است. دو کشور' دیپلماسی شک و تردید عمل زمانی که یک دومین اجلاس بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه 2019 به پایان رسید و بدون هر گونه توافق با توجه به اختلافات بیش از ایالات متحده آمریکا در کره شمالی.

نا امید از عدم پیشرفت کیم بعد گفت که پرده های جدید سلاح های استراتژیک" و دیگر نمی خواهد با توقف خودخواسته در هسته ای و دوربرد موشک های آزمون. کیم نه به دنبال از طریق با کسانی که تهدید هر چند او انجام کشت با برد کوتاه, موشک آزمایش.

روز یکشنبه شمال اصلی Rodong Sinmun روزنامه منتشر شد عکس کیم چادری در علامت تجاری خود را تیره مائو کت و شلوار ارائه سخنرانی و نوشتن بر روی یک سند و اشاره به یک چوب در هیئت مدیره بر روی سکو. سالمندان نظامی ژنرال پوشیدن زیتون سبز لباس دیده می شد یادداشت برداری به عنوان کیم 36 صحبت کرد — چیزی که به نوعی در کره شمالی رسانه های دولتی توزیع عکس.

با وجود طولانی شایعات در مورد کیم بهداشت مقامات کره جنوبی گفته اند که او تحت عمل جراحی یا هر روش پزشکی.

کره جنوبی جاسوسی آژانس اخیرا قانونگذاران گفت که آن معتقد است که این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر شده بود کیم برای جلوگیری از فعالیتهای عمومی گفت: به نظر می رسد در 17 بار در این سال در مقایسه با متوسط 50 حضور در همان دوره زمانی در هر سال پس از او به قدرت رسید در اواخر سال 2011.

این مقاله در نوشته شده بود توسط HYUNG-جین کیم از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

مرتبط با: کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد در پس از غیبت طولانی کره شمالی وزارت امور خارجه گزارش های رسانه ها

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن