نامزد منجر به نیروی هوایی می گوید ممکن است سقوط کوتاه از 386-اسکادران هدف

ژنرال نامزد می شود بعد نیروی هوایی رئیس ستاد می خواهد برای قرار دادن این سرویس در یک مسیر به اضافه کردن واحد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 اردیبهشت 1399

ژنرال نامزد می شود بعد نیروی هوایی رئیس ستاد می خواهد برای قرار دادن این سرویس در یک مسیر به اضافه کردن واحد در سراسر نیروی -- حتی اگر آن را سقوط کوتاه از آن قبلا اظهار داشت: هدف از 386 اسکادران.

ژنرال چارلز "CQ" براون گفت: نمایندگان مجلس در طول یک کمیته نیروهای مسلح سنا تایید جلسه روز شنبه که سرویس "وارده خطر" بدون plus-تا به آن نیاز دارد برای دیدار با افزایش تقاضا در سراسر جهان است.

"ما هنوز هم قادر به رشد به 386 که هدف" براون گفت: این کمیته در طول جلسه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین پرتاب حمایت خود را پشت 386-اسکادران تلاش است.

اما اینکه آیا این سرویس بازدید که هدف یا نه اضافی سربازان و تجهیزات و منابع آن را قوی تر و قهوه ای گفت:.

"برخی از چیزهایی که من فکر می کنم حتی به عنوان شما را در تلاش برای رسیدن به 386 و یا نسبت به 386 اگر ما را در رسیدن به 386 ما ممکن است کمی کوچکتر ... اما ما خواهید بود قادر به," او گفت:.

پس از آن-نیروی هوایی وزیر هدر ویلسون اعلام کرد که در سال 2018 که خدمات می خواستم برای اضافه کردن حداقل 74 اضافی اسکادران دهه آینده افزایش از 312 به 386 با انبوه انجام فرمان و کنترل; هوش نظارت و شناسایی و تانکر سوخت گیری عملیات.

مرتبط با: نیروی هوایی می خواهد بازنشسته پیری هواپیما. آن را باید به گذشته کنگره اول

اما چه سرویس برنجی هنوز بحث است که چگونه دقیقا به پر کردن آن اسکادران. و با ایجاد فضایی آمریکا نیروی برخی از ماموریت ها شروع به تغییر از نیروی هوایی به جدیدترین شاخه نظامی. نیروی هوایی شده بود به دنبال رشد آن را در فضا ابتکار در اصل 386 طرح است.

کاخ سفید نامزد قهوه ای در ماه مارس به خدمات 22nd, رئیس ستاد جایگزین ژنرال دیوید Goldfein. نامزدی و اعلام شده توسط وزارت دفاع روز دوشنبه بعد از ظهر او را اولین آفریقایی آمریکایی مامور به خدمت به عنوان افسر لباس شخصی برای هر یک از شاخه نظامی.

در پاسخ به قانونگذاران سوالات ارائه شده به این کمیته قبل از شنیدن براون گفت که با توجه به نامشخص بودجه محیط و همچنین رمان coronavirus همه گیر تداخل ماموریت تبدیل شدن به آسیب رساندن به کلی عملیات.

"برخی از زوائد آن حس را با توجه به استراتژیک محیط زیست, اما من با شما موافقم که وجود دارد

موانعی که کاستن از کارایی و اثربخشی نیروی مشترک," او گفت: با توجه به اظهارات منتشر شده.

"با COVID-19 بحران و [ملی, استراتژی دفاع,], اجرا, در حال حاضر زمان برای تجدید نظر در روش های ما برای نیروی هوایی و در صورت تایید من آماده برای شرکت در یک معنی گفتمان به تجدید نظر قبل از مفروضات و گام به سوی تحکیم و کاهش افزونگی" براون گفت.

به عنوان مثال, او گفت: آن زمان به استفاده از دیگر چه خدمات و یا حتی متحدان و شرکای انجام می دهند در هوش نظارت و شناسایی عرصه.

"مداوم multirole قابلیت های ارائه شده از طریق نیروی هوایی MQ-9A برنامه ارتش MQ-1C برنامه و شریک سازمان ملل," او گفت:. "نیروی دریایی ناتو و شرکای خارجی را تهیه انواع شبیه به [RQ-4 Global Hawk]. این در مجموع اجازه می دهد تا نیروی هوایی به قبول محتاطانه با خطر لاغر تر آماده زور در حالی که سرمایه گذاری در بلند مدت توانایی."

براون گفت: داشتن تجهیزات اعداد است نه لزوما یک اندازه گیری از موفقیت به خصوص با هواپیمای سرنشین دار.

"همچنین ما چگونه مشاهده سرنشین دار-بدون سرنشین teaming او گفت:" در طول جلسه.

برای مثال نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی در حال کار بر روی "Skyborg" برنامه با هدف جفت شدن هوش مصنوعی با یک انسان در کابین خلبان. هدف این است که به ترکیب Skyborg شبکه به XQ-58 Valkyrie هواپیماهای بدون سرنشین در کنار سرنشین دار مبارزان بنابراین دستگاه می توانند یاد بگیرند که چگونه به پرواز و حتی قطار با خلبان خود را.

بدون سرنشین Valkyries که فکر می کنم می تواند مستقل خواهد و سپس ارسال می شود در کنار F-35 Joint Strike Fighters برای دیده بانی خاک دشمن پیش از اعتصاب و یا برای جمع آوری اینتل برای این هواپیما سازند.

"این XQ-58 Valkyrie یکی از این سیستم های که ما می توانیم با تیم به خصوص برخی از ما پنجم-gen قابلیت افزایش محدوده ما افزایش آگاهی ما را افزایش می دهد ما اعتصاب, قابلیت," او گفت:. "بنابراین کسانی که این نوع از چیزهایی که ما در حال کار در داخل نیروی هوایی."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: بوئینگ ارائه اولین وفادار Wingman' هواپیماهای بدون سرنشین نمونه برای تست

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب