نوکیا 9.2 PureView: تمام اخبار و شایعات ما تا کنون می دانیم

نوکیا گل سرسبد بعدی تنظیم شده است برای رسیدن به بعد از این سال وجود دارد و می تواند برخی از تغییرات غیر منتظره بر روی کارت. در اینجا همه ما می دانیم که تا کنون در مورد نوکیا 9.2.

هوشیار ترین طرفداران نوکیا ممکن است متوجه شده اند که آخرین گوشی های هوشمند در این سری نوکیا 9 PureView پس از رفتن نامگذاری کنوانسیون شما می خواهم انتظار ورود بعدی در این سری به نام 9.1. در عین حال منابع از جمله NotebookCheck گزارش کرده اند که این گوشی در نظر گرفته شده به عنوان 9.1 شده, کنسرو شده برای همیشه از نوکیا خود را به فاصله از همکاران سابق نور (یک سازنده دوربین).

این مقاله جمع آوری تمام اطلاعات ما می دانیم که تا کنون بر روی دستگاه در حال حاضر شناخته شده به ما به عنوان نوکیا 9.2 از جمله رود, راه اندازی, تاریخ, مشخصات و طراحی حدس و گمان است.

نوکیا 9.2 PureView تاریخ انتشار

وجود دارد بسیار کمی از شواهد است که شما ممکن است مجبور به صبر بسیار طولانی تر از انتظار می رود به در نوکیا 9.2 به عنوان ما می خواهم که قبلا انتظار آن را برای اولین بار از دیدن نور روز در MWC 2020 (در صورتی که برنامه ریزی شده برای اواخر فوریه قبل از لغو آن).

NokiaMob انتظار این گوشی منتشر خواهد شد پس از ماه ژوئن سال 2020 در حالی که حساب توییتر نوکیا دوباره ادعا کرده است که از آن شده است منتقل شده به پاییز به حساب برای ارتقا به پردازنده.

خوش بینانه, ما تا به حال نگه داشته و انگشتان ما عبور برای دستگاه برای رونمایی در MWC 2020 – اما این مراسم لغو و با توجه به کروناویروس نقش برآب امید ما.

نوکیا 9.2 PureView قیمت

داده شده است که شده است وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت و حتی اطراف و تاریخ راه اندازی آن را به عنوان جای تعجب نیست که یک مقام رسمی قیمت برچسب شده است به بیرون درز هنوز یا نه.

اما ما دریافت اخبار مثبت از Android Authority که ادعا می کند که نوکیا با هدف قرار دادن یک نقطه قیمت در حدود €600 (~£508) به جای بی پروا ارتفاعات 1000 £که چندین شاخص در حال حاضر همسان یا بیش از حد. اما این قیمت خواهد با این وجود ارائه آن را مقرون به صرفه تر از مدل قبلی است که هزینه £549 در نقطه ای از آزادی است.

در مقابل, Nokia Power User ادعا می کند که نوکیا 9.2 به احتمال زیاد خواهد شد به فروش می رسد در قیمت با شروع از $799 (~£640) که آن را بسیار گران تر از سلف خود.

نوکیا 9.2 PureView طراحی

تا کنون ما را دیده اند هر پرده بزند نوکیا 9.2 در وحشی; همه ما باید برای رفتن در این مرحله است که یک رندر واقع گرایانه جاسازی شده در زیر توسط طراح مفهوم بن Geskin.

این تصور هنری نشان می دهد شکاف-رایگان صفحه نمایش و یک دایره ماژول دوربین که در خانه های چهار سنسور دوربین در حالی که پنل پشتی صاف و آبی تیره سایه.

هنوز وجود دارد و حتی بیشتر هیجان انگیز شایعات در مورد اینکه چرا روی صفحه نمایش در بالا ارائه شده است قابل ملاحظه ای درجه یک-رایگان.

با توجه به نوکیا دوباره نام تجاری در حال آزمایش کردن یک زیر نمایش دوربین خود را برای آخرین پرچمدار; این بدان معنی است که این دوربین عکاسی از خود است به طور کامل پنهان در طول روز به روز استفاده با صفحه نمایش بدون وقفه توسط یک شکاف. این امر می تواند یک پیشرفت برای بازار; هر چند ما دیده ایم نمونه های اولیه از این تکنولوژی آن را هرگز در عین حال برجسته شده است در یک تجاری گوشی های هوشمند.

نوکیا 9.2 PureView دوربین

منحصر به فرد ترین ویژگی های نوکیا 9 Pureview آن منحصر به فرد دوربین تنظیم که شامل پنج 12 مگاپیکسل لنز به همراه یک زمان پرواز سنسور های نمایش داده شده در یک trypophobia-تحریک الگوی رقیب آیفون بدنام 11 Pro.

nokia 9 pureview

نوکیا 9 PureView

به عنوان نوکیا 9 PureView s رادیکال سیستم دوربین ملاقات با بررسی مخلوط بر راه اندازی این 9.2 احتمالا سنتی سیستم دوربین مانند گوشی های دیگر در بازار است. ما انتظار داریم با وضوح بالا اولیه سنسور همراه با یک یا دو مکمل snappers به ارائه برخی از تطبیق پذیری اضافه شده; برای مثال یک لنز ultrawide و یا یک تله سنسور.

در ضمن NokiaMob ادعا می کند که دوربین عکاسی از خود است که با توجه به صورت قابل توجهی ارتقا به وضوح از 32 یا 48-مگاپیکسل است.

نوکیا 9.2 PureView مشخصات

با توجه به همه منابع ما آمده ایم در سراسر تاکنون 9.2 نوکیا PureView را استخدام Snapdragon 865 پردازنده کوالکام در حال حاضر ردیف بالا چیپ ست.

این اخبار امیدوار کننده است به دلیل آن عملکرد بالا و بالقوه هر چند این دقیقا تعجب آور برای گل سرسبد گوشی بعد از همه. که در آن دارای اهمیت واقعی است که این به این معنی 9.2 خواهد به رخ کشیدن 5G اتصال از Snapdragon 865 اجرا می شود در رابطه با X55 مودم.

این می تواند آن را تنها با نام تجاری دوم 5G-سازگار با گوشی های زیر راه اندازی نوکیا 8.3 5G.

بیشتر به این, استقلال, Nokia Power User همچنین ادعا می کند به کشف بیشتر مشخصات گوشی از جمله آن 4500mAh ظرفیت باتری 120Hz نمایش نرخ تجدید و بی سیم قابلیت شارژ. ما می خواهم این ادعا با خرج کردن از نمک در حال حاضر تا زمانی که آنها بیشتر تائید کرد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>