Ina Garten مورد علاقه Citrus Juicer بهترین راه برای روشن کردن لیمو به لیموناد

وقتی که من بچه بودم, من تا به حال هرگز یک لیموناد ایستاده است. فشردن یک کاسه بزرگ از لیمو به عملکرد یک پارچ آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399

وقتی که من بچه بودم, من تا به حال هرگز یک لیموناد ایستاده است. فشردن یک کاسه بزرگ از لیمو به عملکرد یک پارچ آب بود که راه بیش از حد خسته کننده است و من حاضر به استفاده از لیمو-نوشیدنی طعم دار مخلوط که شد همیشه کمی بیش از حد شیرین و گچی برای سلیقه من. اما در حال حاضر که من یک برقی آبمیوه گیری مرکبات, من را لیموناد تقریبا هر هفته.

این فقط در هر citrus juicer, هر چند—آن را Ina Garten مورد علاقه دیده در حداقل ده قسمت از Barefoot Contessa. من در واقع پیدا کردن که در آن برای پیدا کردن آبمیوه گیری از قانون مهاجرت و ملیت خودش وقتی که من پخته شده با او چند سال پیش در همپتون ،

هر چند دقیق مدل قطع شد این Tribest CitriStar برقی آبمیوه گیری مرکبات است که به عنوان نزدیک به عنوان آن می شود. دستیار او باربارا دختر, کاساندرا—که اجرا می شود یک فروشگاه آنلاین به نام کاساندرا آشپزخانه که در آن شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از قانون مهاجرت و ملیت های مورد علاقه آشپزخانه محصولات—کشف آن پس از تست چند مدل مختلف.

عکس از آمازون

این آبمیوه گیری الکتریکی (که بیش از 650 بررسی پنج ستاره در آمازون) طول می کشد تا تنها هشت اینچ از فضای مبارزه می ایستد حدود 10 اینچ قد بلند است و کمی گسترده تر از یک بزرگ مطبوعات فرانسه. این آب میوه را به هر فنجان (من با استفاده از یک فنجان اندازه گیری) با قفل فولاد ضد زنگ دهانه و فیلتر کردن تمام دانه ها و تفاله زمانی که نصف مرکبات طول می کشد چرخش در بالا. پس از تبدیل بیش از یک juiced لیمو را کاملا خالی و بدون ضایعات.

آن را فوق العاده سریع بیش از حد -- من می توانید از طریق چهار لیمو در 30 ثانیه.

مقایسه کنید که به استفاده از پیر برقو و یا مرکبات اب میوه گیر نشستن در کشو. شما می دانید که همیشه به پایان می رسد پاشش آب در مقابله نمی عصاره به اندازه کافی و بدون نورد یا microwaving میوه و اغلب اجازه می دهد تا دانه دزدکی حرکت کردن از طریق.

من استفاده از این نرم افزار juicer برای هر نوع از مرکبات: لیمو, لیمو, پرتقال, گریپ فروت پرتقال خون شما نام آن را. آن را آسان به را از هم جدا و با دست تمیز اما قطعات آن نیز می تواند در سخت بازپرسی کردن از بالا از ماشین ظرفشویی.

من از آن استفاده کنید زمانی که من را از قانون مهاجرت و ملیت را لیمو capellini (یک نام فانتزی برای فرشته مو ماکارونی با تعداد زیادی از لیمو آب لیمو و کره) لیمو میله که لازم نیست که بازوی من احساس مانند آن را به سقوط و تند نارنجی-زنجبیل مرغ. آن را رضایت بخش و در عین حال آرام whirring صدا هنگامی که شما فشار را به آب مرکبات نیز اتفاق می افتد به بهترین راه برای سیگنال است که آن را ترش ویسکی ساعت, نام شادترین ساعت.

هنگامی که زندگی به من می دهد لیمو من همیشه لیموناد...اما تنها اگر من قانون مهاجرت و ملیت برقی آبمیوه گیری در آماده است.

از فروشگاه ما


مورد علاقه خود را چه مرکبات-y دستور غذا? به ما بگویید که در نظرات زیر!

این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. به عنوان یک آمازون کاردانی و Skimlinks وابسته, Food52 را بدست آورده کمیسیون مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب