هیچ نظم و در عین حال به کشیدن نیروهای نظامی از آلمان با وجود تهمت بیانیه کلی می گوید

رئیس ایالات متحده آمریکا نیروهای هوایی در اروپا می گوید که او دریافت کرده است و نه جهت شروع به طراحی کردن نیر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 خرداد 1399

رئیس ایالات متحده آمریکا نیروهای هوایی در اروپا می گوید که او دریافت کرده است و نه جهت شروع به طراحی کردن نیروی هوایی از پایگاه های خود در آلمان با وجود تهمت و دولت اعلام کرد قصد آوردن خدمات اعضا صفحه اصلی سپتامبر.

"در این مرحله من را راهنمایی های خاص هدایت من برای انجام هر گونه برنامه ریزی در این که" ژنرال جفری Harrigian که همچنین فرمانده نیروی هوایی در آفریقا به خبرنگاران گفت: روز شنبه در دفاع از نویسندگان ، او با اشاره به تمام سوالات در این موضوع به کاخ سفید است.

جزئیات بعدی: ما نیروهای کره جنوبی مجوز نژادی و بی عدالتی تظاهرات در پایگاه

وال استریت ژورنال گزارش داد اوایل این ماه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده بود به منظور کاهش فعال-پرسنل وظیفه در آلمان به 25000 توسط این سقوط یک کاهش شدید در حدود 10,000 سرباز.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرد برنامه خروج دوشنبه, بیان این کاهش در واکنش به آلمان متخلف دفاع صرف سهم نسبت به ناتو است.

"آلمان همانطور که می دانید بسیار متخلف در پرداخت های خود را به ناتو گفت:" ما کاخ سفید در یک میزگرد بحث و گفتگو. "آنها متخلف از میلیاردها دلار -- این است که برای سال متخلف. بنابراین ما در حال قرار دادن این شماره را به 25000 سربازان."

با توجه به تحقیقات صلح بین المللی استکهلم موسسه (SIPRI), اعضای ناتو در سال 2014 توافق کردند که به افزایش هزینه های دفاعی به حداقل 2 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را در دهه آینده.

در سال 2019 آلمان را صرف افزایش به 1.3 درصد از بیش از 1.2 درصد در سال 2018 به گفته رویترز،. اما در سال گذشته آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که با وجود این کشور تعهد به 2 درصد هدف آن در حال تنظیم یک هدف جدید از 1.5% به دلیل اقتصادی کمبود.

اخبار بالقوه نظامی تقلیل کشیده شده اپوزیسیون از آمریکا و قانونگذاران آلمانی به طور یکسان با توجه به تهدید ناشی از یک سودای روسیه است.

"تهدیدات ناشی از روسیه را ندارد کاهش و اعتقاد ما بر این است که نشانه هایی از تضعیف تعهد ایالات متحده به ناتو را تشویق بیشتر کشور و فرصت طلبی" Rep. مک Thornberry یک جمهوری خواه از تگزاس گفت: در یک مشترک نیروهای مسلح مجلس کمیته نامه ای خطاب به مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته.

"نیروهای نظامی محدود نیز به طور قابل توجهی کاهش تعداد نیروهای آمریکایی که می تواند جریان از طریق

آلمان برای اعزام به پایگاه های خود در سراسر جهان باعث جدی چالش های لجستیکی," Thornberry اضافه شده است. بیست و دو دیگر جمهوری خواهان بودند امضا برای این نامه است.

"ایالات متحده حضور نظامی در آلمان است متقابلا سودمند برای هر دو کشور و تقویت ترانس-آتلانتیک داد. آن را نیز ارزشمند hub برای عملیات نظامی ایالات متحده" اضافه شده سن. جین شاهین D-نیوهمپشایر از اعضای ارشد نیروهای مسلح سنا و کمیته روابط خارجی. "کنگره نباید بیکار ایستادگی در حالی که رئیس جمهور تهمت inflicts آسیب پایدار به ما trans-Atlantic روابط و مضرات امنیت ملی ما باشند."

وزارت دفاع پا در سراسر اروپا شده است کاهش برای سال. اما برنامه هایی مانند اروپا بازدارندگی ابتکار -- باعث شد در سال 2014 به عنوان یک نتیجه از الحاق کریمه به روسیه -- کمک کرده اند خدمات سوخت بلند پروازانه تلاش های امداد رسانی به همکاران در اروپا است.

ژنرال Tod Wolters سر از آمریکا و اروپا فرمان در اوایل سال جاری مشخص EDI -- که قبلا به عنوان شناخته شده اروپا اطمینان ابتکار -- به عنوان یک "موفقیت" به خصوص در افزایش آمادگی در میان نیروهای دوار و از این قاره شامل هل دادن نیروی هوایی را تجربی چالاک مبارزه با اشتغال ابتکار. آس با هدف ساخت هاب به خانه سریع واکنش نیروهای در سراسر این قاره است.

"اهداف این مفهوم خاص ... [هستند] به طور فعال از نظر توزیع نیروهای ما در یک شیوه ای است که اجازه می دهد تا ما را به باقی می ماند اما همچنین قادر به تولید قدرت مبارزه" که غیر قابل پیش بینی Harrigian گفت: پنج شنبه, انعکاس نظرات او ساخته شده است. "از آنجا که در پایان روز این چیزی است که ما باید قادر به انجام به عنوان ما ارائه این مفهوم است."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نمایندگان مجلس در نظر مسدود کردن برخی از F-35 استقرار بیش از Huawei 5G شبکه: گزارش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب