نکاتی که لازم است در مورد چادر مسافرتی ارزان بدانید

اگر دنبال راحتی هستید، چادرهای مسافرتی اتوماتیک را انتخاب کنید. به هر حال در صورت وجود هرگونه خرابی در زمان گ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اگر دنبال راحتی هستید، چادرهای مسافرتی اتوماتیک را انتخاب کنید. به هر حال در صورت وجود هرگونه خرابی در زمان گارانتی به طور رایگان پشتیبان شما خواهیم بود.هر زمان مشکلی برای دستگاه پیش آمد اطلاع می دهید اگر تلفنی رفع نشد دستگاه را ارسال می کنید. بسته به مدل از ۶ تا ۱۸ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشند. همچنین هر چه چادری که انتخاب می کنید بزرگتر باشد، وزن آن بیشتر است؛ بنابراین برای کمپینگ های حرفه ایی تر برای کوهنوردی و یا پیشروی در طبیعت، افراد باید چند چادر کوچک و مناسب داشته باشند. در واقع این محصولات قیمت های متفاوتی دارند و از حدود 500 هزار تومان تا بیست میلیون تومان نیز می توانید چادر مسافرتی در بازار مشاهده کنید. چادر مسافرتی قطعاً یکی از مهم ترین ابزار برای داشتن این آمادگی است و هر چقدر هم که مطمئن باشید که به جای امنی سفر می کنید و یا هواشناسی در پیش بینی خود متبحرانه عمل کرده است، باز هم از باران های ناگهانی و رعد و برق ها در امان نخواهید بود. کف چادر باید بیشتر از قسمت های دیگر در برابر آب و یا خراشیدگی مقاومت داشته باشد.

برای ما در قسمت نظرات راهنماییهای خود را بنویسید ما هم قول میدهیم آنها را بخوانیم و به لیستمان اضافه کنیم. چادر های چند لایه که در قسمت های بالاتر از آن ها صحبت کردیم به طور معمول سنگین تر از چادر های نایلونی هستند و قاعدتاً برای حمل بر روی کوله و پییش روی در طبیعت مناسب نیستند. چون اولا پرتاب باد دستگاه قوی است و دریچه های خروج هوای دستگاه قابل تنظیم به تمام جهات است و ثانیا با این کار بازدهی دستگاه کم می شود.نصب فقط مطابق تصویر قابل انجام است و به هیچ عنوان به حالت هایی مثل عمودی یا به پهلو، قابل نصب نیست. برای آنکه از ورود آب به چادر جلوگیری شود معمولاً پارچه ای که با آن چادر ساخته می شود را با اورتان می پوشانند البته در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و ساخت مواد ترکیبی مختلف، جداره هایی برای چادر ها ساخته می شود که نیازی به پوشش دوباره ندارد، اما به طور سنتی چادر ها را از یک لایه نایلون و یک لایه پوشش اورتان برروی آن می سازند.

در این روش پارچه می تواند تا 35 پاسکال فشار آب را تحمل کند. از این رو افراد با ظرفیت بالا و ظرفیت دوازده نفره از آن استفاده می کنند. همچنین تهویه ی چادری که قرار است به صورت دسته جمعی از آن استفاده شود، بسیار اهمیت دارد. چون کولر فابریک گازی نیاز به کمپرسور دارد. امسال (۱۴۰۲) ، پانزدهمین سال تولید و عرضه این کولر در سطح کشور است. در هر حال خرید چنین وسایلی مانند سرمایه گذاری برای روز های راحت تر است و اگر درست انتخاب نشوند هدر دادن سرمایه ی شما به شمار می آیند. از لحاظ قیمت نیز چون این چادر ها کاملا ایرانی هستند دارای قیمت بسیار مناسب تری نسبت به نمونه های خارجی بوده و بسیار به صرفه تر نیز می باشند. ⚠️صفر تا صد اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت ،سیستم کار ، مشخصات فنی ، کلیپ تست دستگاه ، تصاویر دستگاه و نمونه تصاویر نصب شده و…

این داستان که در اوایل دهه ۱۲۸۰ قمری نوشته شدهاست، به عنوان پاورقی در شمارههای ۱۸ تا ۲۰ روزنامه ملت سنیه ایران (ذیالحجه ۱۲۸۴ تا صفر ۱۲۸۵) به نام میرزا علینقیخان حکیمالممالک به چاپ رسیدهاست و به نظر میرسد عنوان اصلی آن «درک بهار» بودهاست. فشاری که بر اثر وزن و حرکت افراد در کف چادر ایجاد می شود، می تواند آب را وارد فضای داخلی کند و این دلیل اصلی پوشش جداره ی چادر ها با لایه های مختلف اورتان است. اصلی ترین منطقه بورس چادر مسافرتی ارزان و گران در تهران، بازار تهران است. راهنمای خرید بیشتر برای وسایل ورزشی و کوهنوردی در این لینک قابل مشاهده است. اگر قرار است از این پس، بعد از راهپیمایی ها و کوهنوردی های خود در طبیعت به همراه گروه همسفران، شبی را نیز در کوهستان بگذارنید به چادری با دوام، مقاوم در برابر، آب، پرش سنگ، خراشیدگی و سبک نیاز دارید. نکته: برق کلیه خودروهای سبک ۱۲ ولت است. This po st was gener᠎at ed ​with t​he help ​of GSA C​ontent Generat or Demoversion᠎.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن