FALLON, Nev. — در هر روز داده شده از راه دور کویر دره مرکزی شمال نوادا می تواند احساس مانند صلح آمیز ترین مکان روی زمین.

تا زمانی که سر و صدا از جت می رسد.

گاهی اوقات این اختلال است چیزی بیش از یک سر و صدا کم فراتر از یک دور افق است که به سرعت محو بازگشت به سکوت.

بار دیگر آن را تبدیل به یک گوش-تقسیم سر و صدا که جغجغه ویندوز و باعث ترس گاو و حیات وحش است.

به برخی از بومی Paiute و شوشون مردم در منطقه صاعقه وار صدا از نیروی دریایی جت در خدمت به عنوان یک یادآوری از آسیب های ناشی از نظامی گسترش در جوامع خود. آنها نگران پیشنهادی پایه گسترش می تواند گسترش آسیب.

“نظامی بوده است نه نوع به Toi-ticutta گفت:” دانا Cossette از فالون Paiute say when استفاده از Paiute کلمه “cattail خوار” عبارت برای افرادی که یک بار زندگی می کردند در اطراف آنچه در حال حاضر Stillwater ملی پناهگاه حیات وحش حدود 80 مایل (128 کیلومتر) در شرق رنو.

جت صدا, انفجار محدودیت در یک بار-باز کردن چشم انداز و آلودگی محیط زیست نیز آنها ترس و صرفا یک نگاه اجمالی از آنچه آمده اگر نیروی دریایی برنده تایید از کنگره برای گسترش دسترس فالون Naval Air Station.

این Fallon Paiute شوشون واکر رودخانه Paiute و Yomba شوشون قبایل باید همه اعتراض به جنبه های مختلف این طرح ترس از دست دادن زمین و آسیب به منابع در گسترش بمب گذاری و آموزش دامنه.

آنها پیوست زیست محیطی گروه شکارچیان و دیگران که می خواهند برای جلوگیری از نیروی دریایی از اضافه کردن 937 کیلومتر مربع (2,426 مربع متر) از زمین های عمومی فراتر از اندازه های موجود پایه است که در حدود 360 کیلومتر مربع (93 متر مربع) .

اما اعضای قبیله ای بوده است در میان اکثر اختصاصی و پرشور رهبران در مبارزه از آنجا که آنها می گویند آنها به از دست دادن.

“نگاهی به خوبی در چهره من به خاطر شما خواهد شد از دیدن آن را دوباره و دوباره” Cossette گفت: در طول یک نیروی دریایی-رهبری جلسه عمومی در ماه ژانویه است. “من خواهد بود که یکی از شما خواهد بود و در دستگیری از مکان های مقدس ما به این دلیل است که چقدر مهم است برای من.”

Cossette از نوادگان مستقیم از کاپیتان تراکی — این Paiute رهبر که در اواسط قرن 19 هدایت کاشفان و مهاجران در سراسر غرب حوضه بزرگ از رودخانه که در حال حاضر نام خود را خرس.

او همچنین یکی از چند نفر از منطقه قبایل که صحبت علنی در مورد چگونه نظامی را قبل از بدرفتاری مادری با مردم به طور مستقیم مربوط به مخالفت خود را گسترش.

Cossette و دیگر مردم بومی مشاهده گسترش طرح به عنوان یکی دیگر از تلاش های نظامی برای ارعاب و تهدید از طریق سرزمین مادری در حالی که پرداخت به عنوان کمی به عنوان ممکن است به اعتراض از مردم بومی.

اگر چه هر یک از این سه قبایل اطراف ایستگاه هوایی نیروی دریایی خود اعتراض آنها را به اشتراک فراگیر نگرانی که گسترش طرح باعث خواهد شد حتی بیشتر آسیب های جبران ناپذیر به زمین های خود را.

“محیط زیست است که در هسته همه قبیله ای سازمان ملل “وجود” گفت: Stacey Montooth, مدیر اجرایی, نوادا, هندی, کمیسیون و واکر رودخانه Paiute عضو. “و کوهها و درمنه همه از مادر طبیعت حیوانات کسانی که آنچه را ما کلیساها.”

نیروی دریایی شده است اذعان کرد قبایل’ شکایت در مورد گذشته فعالیتهای زیست محیطی و متعهد به انجام بهتر باید پیشنهاد گسترش رفتن به جلو.

“این است که قطعا درست وجود دارد نمونه های تاریخی که در آن ما پاسداشت نشده است آنچه در آن باید بوده است” گفت: Alex سنگ نیروی دریایی مدیر پروژه برای این طرح است. “اما ما متعهد به چرخش صفحه در که; من فکر می کنم کل این پروژه منعکس کرده است.”

این Fallon Naval Air Station است که احتمالا بهترین و شناخته شده برای عموم مردم به عنوان اصلی نیروی دریایی است TOPGUN برنامه — محبوبیت توسط دو تام کروز در فیلم به همین نام است.

اما سابقه آن در نوادا برمیگردد به جنگ جهانی دوم است. این منطقه در هسته های مدرن و پایه بخشی از غرب دفاع برنامه با هدف رفع یک حمله ژاپنی است که هرگز اتفاق افتاده است.

خلاصه بعد از یک دوره که در طی آن سایت تحت کنترل اداره امور هند آن را واگردانی برای استفاده های نظامی در طول جنگ کره.

در متعاقب آن در دهه های جت و جنگ الکترونیک آموزش گسترش داده و در 1990s سایت شد به نیروی دریایی جنگنده سلاح های مدرسه یا TOPGUN.

در حال حاضر با چهار بمب گذاری محدوده ها و زمین منطقه آموزش برای نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم فالون NAS است که در یک چهارراه.

کنگره قانون است که اجازه نیروی دریایی به اشغال بسیاری از زمین های مجموعه به پایان می رسد در 2021.

این بدان معناست که پایه که به ارمغان می آورد هزاران نفر از پرسنل به فالون و پشتیبانی از اقتصاد محلی نیاز کنگره به تمدید زمین برداشت.

اما مقامات نیروی دریایی می گویند موجود گسترش کافی برای آموزش خلبانان با زمان سلاح.

فن آوری های مدرن اجازه می دهد تا به امروز خلبانان برای رها کردن بمب از عنوان بالا به عنوان 30 ، 000 فوت (9,144 متر) و تا آنجا که 12 مایل (19 کیلومتر) به دور است.

اضافه شده در فاصله معنی است که آنها نیاز به بزرگتر مناطق بافر بین اهداف و عموم مقامات نیروی دریایی می گویند.

“وزارت دفاع لازم است به خود همه که فضای بین آن است که سلاح کاهش یافته و به منطقه هدف” گفت: Rob قاعده جامعه طرح و افسر رابط برای فالون NAS.

بدون اضافه شدن فضا و نیروی دریایی و خلبانان نمی خواهد که فرصتی برای تمرین تحت واقع بینانه مبارزه با شرایط, مقامات گفت.

“وجود دارد یک مقدار مشخصی از ضرورت است که این نیاز به رخ می دهد” حکومت گفت.

به همین دلیل آنها می خواهند به بسته های برنامه ریزی شده تجدید با گسترش مقدار زمین تحت کنترل نظامی.

حدود نیمی از گسترش خواهد رخ می دهد در Dixie ولی آموزش منطقه در حدود 40 مایل (64 کیلومتر) در شرق Fallon. اما آن را نیز گسترش B-17 و B-20 بمب گذاری دامنه. گسترش B-20 محدوده خواهد آن را در مجاورت Stillwater ملی پناهگاه حیات وحش و گسترش B-17 محدوده را پوشش بسیاری از Gabbs دره و دوباره نیاز به مسیریابی بزرگراه 361.

ترکیب تجدید نظر با گسترش و توسعه است که اجرای گسترده به مخالفان اجازه می دهد هر دو برای تبدیل شدن به بخشی از آینده مجوز دفاع ملی عمل می کنند.

لعن جورج نرم-صحبت های رئیس فالون Paiute say when پس از سال 2002 نوشت: یک ستون علنا در انتقاد از پیشنهاد.

جورج ارتش ایالات متحده کهنه که خدمت در خارج از کشور را متهم کرد که نیروی دریایی به دنبال به نوبه خود “مقدس اراضی عمومی به یک بمب گذاری محدوده است.” او گفت: این طرح را گسترش نیروی دریایی را در رسیدن به بیشتر به مناطق که در آن مردم بومی زندگی می کردند درگذشت و پرستش برای بیش از 10000 سال است.

“کنگره هرگز اجازه Arlington National Cemetery به بمباران شود برای تمرین و یا ممنوعیت از رفتن وجود دارد برای ادای احترام خود را; سایت ما سزاوار همان حفاظت,” او نوشت.

چقدر کنگره را به جای قبایل نامشخص باقی مانده است.

در طول یک Feb. 12 جلسه از خانه کمیته خدمات مسلح, اعضای, نشان داد سطوح مختلف تعهد به اولویت های قبیله ای و نگرانی است.

Rep. داگ Lamborn R-Colo., علاقه کمی نشان داد در پوسته پوسته شدن پشت این پیشنهاد در نظر گرفتن منافع مردم بومی و یا دیگران که ابراز اعتراض.

“وجود دارد امنیت ملی مفاهیم را گسترش و برداشت است که من فکر می کنم می تواند بسیار زیان آور” Lamborn گفت. “وجود دارد نگرانی های امنیت ملی با ساخت مطمئن شوید که هر دو از این محدوده به طور کامل کاربردی بسیاری از سال های بسیاری به آینده است.”

اما تشکر. Deb Haaland, D-جدید مکزیک متنبه مقامات برای مسواک کردن نگرانی های قبیله ای و پیشنهاد این روند تا کنون بود توهین به فرهنگ بومی.

“آنها به زندگی بر روی زمین از زمان بسیار قدیم اجداد خود به خاک سپرده شد وجود دارد” Haaland گفت. “ایده این زمین است که مقدس زمین را می توان مورد استفاده برای این نوع آموزش آن است که واقعا موهن بمقدسات در راه است.”

یک عضو هیات برای بهداشت ، کاترین کورتز متن ترانه مست و D-Nev. این سناتور گفت: در حال کار در زمین های عمومی لایحه برای فالون منطقه است که پرداختن به نگرانی از مردم بومی کسب و کار و حفاظت.

سناتور. Jacky روزن D-Nev. گفت: او را آگاه از قبایل’ نگرانی.

“تیم من و من با ذینفعان از فالون Paiute say when و با واکر رودخانه Paiute قبیله” روزن گفت. “من مطمئن شوید که قبایل محلی باید یک صندلی در پشت میز به طوری که نگرانی های خود را خطاب.”

لوگان رمزی تاکر یک سخنگوی Rep. علامت Amodei R-Nev. گفت: این هنوز روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد چرا که کنگره در حال حاضر مشغول با COVID-19 همه گیر و ناگهانی اقتصادی جهانی سقوط.

“واقعا وجود دارد نه هر گونه به روز رسانی برای گزارش در این زمان در کنگره به عنوان لایحه در حال رفتن به زیر جدول زمانی اصلی ما تا به حال آن را به انتظار است با توجه به وقفه ناشی از کوروناویروس” تیلور گفت.

مردم بومی اذعان آنها دشوار مبارزه برای متقاعد کردن کنگره برای مهار نظامی را پیشنهاد.

اما بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد که آنها در حال برنامه ریزی برای ادامه تلاش های خود برای به دست آوردن آنچه از دست داده ایم گفت: Rachel فراز یک فالون Paiute شوشون عضو و رئیس قبیله فرهنگی مرکز آموزش مجازی.

“در پایان این قبیله است که همیشه رفتن به اینجا” فراز گفت. “و ما همیشه در حال رفتن به اینجا تمیز کردن و چیدن زیرا این خانه ما است.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط بن كافى از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: تلفن های همراه و دی ماسک: تفنگداران دریایی parris در جزیره بوت کمپ باز می شود به استخدام جدید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im