نوادا دموکرات ها با هدف جلوگیری Nellis بمب گذاری محدوده گسترش

لاس وگاس (AP) — رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت: او حمایت نوادا دموکراتیک هیئت نمایندگان کنگره که مخالف نظا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 تیر 1399

لاس وگاس (AP) — رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت: او حمایت نوادا دموکراتیک هیئت نمایندگان کنگره که مخالف نظامی تلاش برای گسترش مرزهای گسترده نیروی هوایی ایالات متحده بمب گذاری محدوده به یک پناهگاه حیات وحش ملی.

Sisolak پیوست مظنونان حمله به دانشگاه دینا تیتوس استیون Horsford سوزی و لی در روز پنج شنبه در مخالفت با این طرح است. مخالفان دیگر شامل Moapa گروه از Paiutes و لاس وگاس Paiute قبیله.

قانونگذاران می خواهند خانه کمیته قوانین به اعتصاب اصلاحیه از یک دفاع ملی گذراندن لایحه ای را که قادر به گسترش Nellis Air Force Base برای مبارزه هوایی و زمین جنگ های آموزش.

مرز حرکت می کند را شامل نمی شد در سنا یک نسخه از لایحه دفاعیه که ترک استفاده از مجاور زمین در بیابان ملی پناهگاه حیات وحش شمال لاس وگاس بدون تغییر.

که نسخه تایید شده توسط کمیته نیروهای مسلح سنا در ماه گذشته نیز گم شده بود یک پیشنهاد با حمایت وزارت دفاع به طور چشمگیری افزایش اندازه یک بمب گذاری طیف در ایستگاه هوایی نیروی دریایی در فللن.

این Fallon محدوده بود دوباره از سمت چپ از نسخه تایید شده در هفته گذشته توسط کمیته نیروهای مسلح مجلس اما Nellis گسترش بود reinserted اعتراض نوادا دموکرات.

Las Vegas Review-Journal گزارش می دهد که تیتوس Horsford و لی ابراز تعجب در اصلاحیه اضافه شده به مجلس لایحه توسط کنگره ایالات متحده راب اسقف R-یوتا است.

آن را به نیروی هوایی دسترسی به اضافی 1,312 مایل مربع (از 3400 کیلومتر مربع) از پناهگاه حیات وحش برای گسترش بمب گذاری و آموزش.

موجود نوادا تست و آموزش محدوده استفاده می شود برای جنگ آموزش با هواپیما از Nellis در نزدیکی لاس وگاس. این پوشش می دهد بیش از 4500 کیلومتر مربع (11,655 کیلومتر مربع) و شامل کنترل از راه دور یک بار سری Area 51 پایگاه نظامی.

در یک نامه Sisolak یک دموکرات گفت: "خانه اصلاح "به وضوح تضعیف نوادا توانایی به طور موثر مدیریت حیات وحش و منابع طبیعی" در مرزهای دولتی.

این پناهگاه حیات وحش را پوشش می دهد برخی از 2500 کیلومتر مربع (6475 به کیلومتر مربع) از موهاوی—یک منطقه به اندازه ایالت دلاور. این بزرگترین پناهگاه حیات وحش در کمتر از 48 ایالات متحده و خانه به صحرا گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی, ديد کوه, شیر و 320 انواع گونه پرنده در سراسر شش رشته کوه.

آن را نیز شامل اجدادی قبیله ای در اراضی و مناطق تفریحی با توجه به خدمات شیلات و حیات وحش.

دموکرات ایالت کاترین کورتز متن ترانه مست و گفت: نقد و بررسی-مجله او انتظار دارد که این زمان عامل توافق بین Nellis آموزش دامنه و پناهگاه حیات وحش باقی خواهد ماند تا زمانی که همه طرف در رسیدن به توافق مورد استفاده در آینده است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن