فصل طوفان بافندگی برای نیروهای گارد ملی هنوز هم وظیفه همه گیر پاسخ

پس همزمان mobilizations به پشتیبانی COVID-19 پاسخ و سرکوب ناآرامی های مدنی به گارد ملی در حال آماده سازی برای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 تیر 1399

پس همزمان mobilizations به پشتیبانی COVID-19 پاسخ و سرکوب ناآرامی های مدنی به گارد ملی در حال آماده سازی برای پاسخ به آنچه که انتظار می رود بسیار فعال فصل طوفان.

"ما می دانیم که همه چیز متفاوت خواهد بود در این سال" نیروی هوایی مسلح ، ژنرال استیون Nordhaus مدیر عملیات برای گارد ملی اداره گفت: روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران دفاع.

جزئیات بعدی: دفاع تولید هنوز هم در COVID-19 رکود, برترین سلاح های خریدار می گوید

"اجتماعی, فاصله, [تجهیزات حفاظت شخصی] غربالگری و تست پناه و دیگر اثرات خود را در آمریکا به تغییر چگونه ما پاسخ گفت:" Nordhaus بود که پیوسته در تماس با ارتش مسلح ، ژنرال تریسی نوریس تگزاس گارد ملی یاور کل نیروهای مسلح ، ژنرال جیمز Eifert های فلوریدا یاور به طور کلی.

طوفان های نجومی که رسما آغاز شد و در ژوئن 1, است انتظار می رود به تولید بالاتر از میانگین تعداد عمده ای طوفان در این سال Nordhaus گفت.

"آنچه که ما در حال دیدن این سال است وجود دارد افزایش یافته است نشانه ای از آب و الگوی" برای نشان دادن امکان بیشتر عمده طوفان, او گفت:. "تا جایی که یک سال نرمال ممکن است هشت تا 12 آنها در حال ردیابی شاید به عنوان بسیاری به عنوان 16."

یکی از تغییرات عمده در نحوه نگهبان در پاسخ به این سال خواهد بود در برخورد با evacuees از مناطق ضربه اگر بر نام محلی و فدرال مقامات Eifert گفت.

با COVID-19 احتیاطی در ذهن تاکید بر خواهد بود پیدا کردن "غیر جمع پناهگاه" به معنی اتاق های فردی برای evacuees به جای armories یا مدرسه ورزشگاه شده اند که مورد استفاده در گذشته, طوفان, فصل, Eifert گفت.

فلوریدا بخش مدیریت اضطراری شناسایی خالی هتل ها و متل ها و خوابگاه جایی که آسمان می تواند اتاق های فردی "برای جلوگیری از پتانسیل گسترش COVID ویروس," او اضافه شده است.

Eifert گفت: بزرگترین نگرانی این است که داشتن به اندازه کافی از اعضای گارد در فلوریدا در دست و آماده برای پاسخ به شرایط اضطراری طوفان های زیر تماس بگیرید-یو پی اس برای COVID-19 و برای کمک به سازمان های اجرای قانون محلی در برخورد با ناآرامی های پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

"ما واقعا سخت تلاش به تراشیدن کردن اعداد در وظیفه" اجازه می دهد تا کاربران برای تنظیم مجدد در انتظار بیشتر فعالانه برای طوفان پاسخ Eifert گفت.

Nordhaus اشاره کرد که در ماه ژوئن 6, بیش از 120,000 از اعضای گارد ملی شده بود فعال برای مقابله با COVID-19, ناآرامی های مدنی و خارج از کشور استقرار -- تاریخی شماره.

نوریس گفت: بزرگترین نگرانی این است که حصول اطمینان از سلامت اعضای گارد ملی تگزاس که ممکن است به نام طوفان و پاسخ.

"بزرگترین چیزی که برای ما در گارد ملی است و ما باید به خوبی به منظور پاسخ," او توضیح داد.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com

مرتبط: آنها واقعا آن را انجام داد: اعضای گارد ایجاد COVID-19 چالش سکه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب