نیاز به یک پروژه آخر هفته? این کرکی کاستارد نان.

در اوایل این هفته من صرف $5.99 در یک کتاب آشپزی—قیمت من انتظار می رود به پرداخت برای رنگ آمیزی, دست دوم کپی در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 اردیبهشت 1399

در اوایل این هفته من صرف $5.99 در یک کتاب آشپزی—قیمت من انتظار می رود به پرداخت برای رنگ آمیزی, دست دوم کپی در یک محله کتابفروشی. به جز این که این دیجیتال-تنها مجموعه بیرون آمد چند روز پیش و ویژگی های دستور العمل های از Ina Garten برایانت تری ثمین نصرت اندی Baraghani, آلیسون روم و بیشتر. تمام درآمد حاصل از سود رستوران کارگران Covid-19 امداد اورژانس صندوق فراهم می کند که مستقیم کمک به کارگران رستوران.

من صرف تعطیلات آخر هفته در تلاش برای پیدا کردن جایی آفتابی کوه در می رم از طریق خرید جدید من (فقط bookmarked ملیسا کلارک لیمو خوری با دانه های خشخاش) صحبت کردن به من خمیر ترش استارت (شوهر من به من می گوید این چیزی است که من انجام دهید) و سپس برنامه ریزی وعده های غذایی من برای هفته پیش رو. بسیاری از این پایان تا اینکه دستور آزمایش یا که فراموش لیتر, um, فلفل قرمز (?) در فریزر. اما حداقل در روزهای جمعه من سعی کنید برای پیدا کردن یک دستور غذا را به نگاه به جلو به و همکاران من همیشه بازی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها. در اینجا چیزی است که تیم ما این است که پخت و پز است.

از فروشگاه ما

رفتن به استیک و سالاد

"این تند, تایلندی, سالاد استیک یکی از من 13 ساله پسر مورد علاقه شام" ما از بنیانگذاران آماندا Hesser گفت. "آن را مانند یک دستور ساده—پیاز, گشنیز, استیک ماهی با سس لیمو ترش و چیلس—و ایجاد یک فوق العاده معطر پانسمان (و مقدار زیادی از آن پس شما می توانید با قاشق آن را بیش از یاس برنج). ویژه شب من برنج نارگیل." به جای پیازچه ممکن است من پیشنهاد می کنم کسانی که scallions شما شده است در حال رشد بر روی پنجره?

شکر قهوه ای–Brined گوشت خوک لغو احکام صادره ی

کریستن Miglore فریب خورده او را نابغه ستون و یک کمی بزرگ دستور العمل برای شکر قهوه ای-Brined گوشت خوک لغو احکام صادره ی با داغ ترش و فلفل. "من در تعویض در نازک کلم قرمز برای فلفل. آن را به راحتی از دیدنی ترین ناهار من ساخته ام از آنجایی که ما شده ایم پناه در صفحه اصلی (و شاید تا کنون است ؟ که باعث می شود ناهار مثل این؟)." و به فکر می کنم من افتخار می کنم زمانی که من را از تخم مرغ نیمرو برای ناهار.

نه کاملا یک BLT

اگر شما ساخته شده یک BLT اما به جای گوجه فرنگی شما با استفاده از توت فرنگی ؟ بله این امر از لحاظ فنی بود به نام BLS (تلفظ سعادت). کشیدن نیست آن را تا شما آن را امتحان کنید: "من می خواهم به خود را بیکن کاهو & توت فرنگی ساندویچ," ایمیل تولید هماهنگ کننده کارا Vaccaro به من گفت. یاهو! "دوست من فقط شات من یک متن است که او از آن ساخته شده و واقعا فوق العاده بود و من باید آن را امتحان کنید."

نان به صورت غیر نانوا

سردبیر ارشد Arati منون پخت Gammy را نان و نوشابه آخر این هفته برای دومین بار در یک ماه چون: "یکی همیشه زمان خوبی برای نان و نوشابه اما به ویژه هنگامی که آن را بسیار چگال نرم و ترد, دو, این ساده ترین چیزی که از آنجا به خوبی از نان قطعه قطعه. و سه من ماهر ترین نان نانوا و می خواهید به ترک هر قارچی است که روی قفسه های سوپر مارکت برای کسانی که به آن نیاز دارید."

شور زرده تخم مرغ بریزید و نان

"اگر شما بوده ام به دنبال همراه, شما می دانید من یک چیز برای شور تخم مرغ" سردبیر مرجان لی می نویسد. "به عنوان نمک نفوذ زرده آن تساوی آب (تمرکز چربی) و شکسته شدن پروتئین ها به رایگان glutamates, (چه زبان ما تشخیص به عنوان اومامی). Eggy, اذوقه و نوشابه و غنی—درمان زرده تخم مرغ اضافه کردن یک ته عمق و savoriness به رفتار شیرین که رفتار شیرین هرگز می دانستم که آنها مورد نیاز است." من ثبت نام.

ما بهترین موز مهره نان

در تماس موز نان باید موز-جنگلداری عطر و طعم. که مطمئن می آید از رسیده عملا-احساسات بیش از حد موز. بلکه از حمایت از بازیکنان مانند وانیل بوربن و شکر قهوه ای تیره. روغن به جای کره به معنی هرگز خشک نان که خواهد آخرین طولانی در دمای اتاق. و گندم آرد و گردو معنی من فقط می خواهم به محض خوردن این صبحانه به عنوان دسر.

در اینجا چیزی است که من خواندن در حال حاضر:

فقط در مورد هر مشهور است پخش خود را از خانه های این روز است. اما آنچه در مورد کسانی که قفسه پشت آنها ؟ "در قرنطینه مردم سهوا در معرض خود را به خواندن عادت — شرم آور و تعجب آور و قابل توجه است."

"من صرف روز من تماس بسیاری از مردم و دیدن چگونه بیکاری بود. برخی از آنها با داشتن مشکل با سیستم برای پر کردن بیکاری; برای برخی از آنها بسیار آسان است. این بستگی دارد که چه زمان آنها نامیده می شود." Kwame Onwuachi را گراب خیابان رژیم غذایی.

"غذا رسانه ها پرداخت اندک توجه به هند متولد سرآشپز و صاحب رستوران گاریما Kothari زمانی که او زنده بود. که عدم پوشش گسترده به مرگ غم انگیز" می نویسد: Mayukh Sen برای خوار.

آنچه که شما در حال خواندن است ؟ و پخت و پز ؟ دوست دارم از شما بشنوم ،

بحث به زودی
اماtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب