نیروی دریایی دامپزشک اذعان به فریب دادن دارو-صنعت بازیافت, سرقت از کودکان, موسسه خیریه

رابرت "بابی" آلگری سابق پالم بیچ شهرستان کلانتر و معاون نظامی ایالات متحده کهنه است که در حال حاضر یک جنایت ک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 خرداد 1399

رابرت "بابی" آلگری سابق پالم بیچ شهرستان کلانتر و معاون نظامی ایالات متحده کهنه است که در حال حاضر یک جنایت کار محکوم با پنج سال حکم زندان به خدمت می کنند.

ایستاده قبل از یک قاضی سه شنبه Simeone اعتراف او به سرقت برده نزدیک به 50000 دلار از کودکان, موسسه خیریه تاسیس کرد و همچنین پرداخت های غیر قانونی رشوه برای فریب بیماران به مواد مخدر مرکز درمان او در وست پالم بیچ.

زندانی بدون باند پس از دستگیری اخیر او در اواخر فوریه Simeone التماس کرد گناه را به 30 جنایت اتهامات مربوط به سه مورد در یک معامله با پالم بیچ شهرستان دادستانی.

در سال 2017 Simeone شد یکی از اولین افراد نیرنگ توسط دولت وکیل دیو Aronberg را هوشیار خانه های نیروی کار. این اجرای قانون فشار در برابر موارد نقض حقوق بشر در این منطقه مواد مخدر-بازیابی میباشد. شده اند وجود دارد بیش از 100 دستگیری در سه سال است.

دادستان گفت که آنها تا به حال شواهد آلگری پرداخت دو هوشیار صفحه اصلی اپراتورها را در بیماران مبتلا به تجلی است مرکز درمان. آن را غیر قانونی در فلوریدا برای هر کسی که به ارائه و یا پرداخت هر کمیسیون پس زدن و یا رشوه برای ترویج ارجاع بیماران به و یا از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

سرمربی وکلا قبلا ادعا که خود را مرکز کمک به بزرگسالان در معرض و شواهد از جرم و جنایت به نام بیمار مبادله از دست رفته بود.

اما جرائم مالی محققان همچنین شروع بررسی حساب های بانکی به کاظمی و همسر و فرزندان رزمندگان زخمی غیر انتفاعی با غرب بوینتون آدرس.

خیریه تشکیل شده در سال 2011 ادعا کرد برای کمک به کودکان از سقوط نظامی مردان و زنان, افسران پلیس و آتش نشانان.

اسناد دادگاه نشان می دهد کارآگاه نگاه در حساب بانکی و فعالیت های بین ژانویه 2015 سپتامبر 2019 و پیدا $73,556 در رسوبات ساخته شد به موسسه خیریه. در طول همان دوره $49,037 در نقل و انتقالات از موسسه خیریه سپرده شد به سرمربی شخصی و کسب و کار حساب دستگیری یک گزارش نشان داد.

"این انتقال به طور دائم و یا به طور موقت محروم اعلام شده (فرزندان رزمندگان زخمی) بهره مند ... از این فرصت برای دسترسی به وجوه کمک اصلی اهدا کنندگان خود را برای کمک" در این گزارش آمده. "اکثر کمک های مالی شد و به جای آن استفاده می شود برای نفع شخصی از رابرت Simeone و یا کسب و کار متعلق به او است."

این بررسی شامل مصاحبه با چهار اهدا کنندگان که گفت: آنها هرگز به Simeone اجازه استفاده از هدیه خود را برای اهداف خود.

رو به یک دادگاه در این سال در بیمار مبادله شمارش Simeone 49 منتخب یکشنبه برای حل و فصل همه اتهامات علیه او.

مدار قاضی جوزف مارکس تایید شرایط مذاکره با وکیل مدافع رابرت عید پاک و سه دادستان, Victoria, گلدبرگ, J. D. کوچک و مایکل راشل.

توافق مورد نیاز دادستان به افت 27 فقره جنایت و آلگری به محکوم: 26 فقره بیمار مبادله; یک تعداد از توطئه برای ارتکاب بیمار مبادله و تعداد هر یک از سازمان طرح برای فریب دادن پول شویی و grand theft.

کسانی که 30 اتهامات عنوان شده علیه مجازات در مجموع تا 175 سال در زندان است. به جای آلگری باید در کمتر از پنج سال مقاطعه در 91 روز اعتبار برای زمان در حال حاضر در خدمت پشت میله های زندان. او را مجبور به خدمت به پنج سال آزادی مشروط و پس از آزادی.

تقاضای معامله نیز مستلزم آن است که آلگری: پرداخت $81,000 جریمه; $پرداخت 27,800 به سه قربانیان; پرداخت بیش از $25,000 هزینه تحقیقات; شهادت در دیگر بیمار مبادله موارد و نه کار برای هر سازمان های غیر انتفاعی و یا "در هر ظرفیت مربوط به مراقبت های بهداشتی و درمان سوء مصرف مواد بالینی, آزمایشگاه, تست و/یا بهبود مسکن."

"ما خوشحال هستند برای قرار دادن این پشت سر ما و حرکت رو به جلو" عید پاک اضافه کرد: مشتری خود مواجه حداقل 13 سال در زندان بود او رفته به دادگاه و مجرم توسط یک هیئت منصفه.

عید پاک گفت: یکی دیگر از عوامل در نظر گرفتن معامله شد تصمیم روز سه شنبه توسط دادگاه عالی فلوریدا در مورد یک متهم در یکی دیگر از عمده بیمار مبادله مورد.

دادگاه کاهش یافته است به بررسی درخواست توسط جیمز Kigar سابق اپراتور از یک ساحل بوینتون مرکز درمان به نام تمام عمر بازیابی که چهره بیش از 100 اتهامات عنوان شده علیه.

Kiger وکیل شده بود و به دنبال تکیه بر خاص دفاع -- که همچنین می تواند بهره مند کاظمی-اما دادگاه عالی را نمی خواهد در این مورد.

آلگری کار کرده و کلانتر را برای حدود 10 سال قبل از بازنشستگی پنج سال پیش. خدمت سربازی خود را شامل چهار سال در نیروی دریایی از سال 1989 تا 1993 زمانی که او مبارزه در صحرا طوفان جنگ است.

این مقاله نوشته شده توسط Marc فریمن از خورشید نگهبان بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Sun Sentinel. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن