نیروی کار به بررسی استفاده از ارتقاء عکس; تفنگداران دریایی هنوز هم نیاز به آنها را

یکی دیگر از شاخه نظامی در حال بررسی این که آیا آن را باید انجام دور با ارتقاء عکس مورد نیاز به عنوان رهبران ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 تیر 1399

یکی دیگر از شاخه نظامی در حال بررسی این که آیا آن را باید انجام دور با ارتقاء عکس مورد نیاز به عنوان رهبران به دنبال راه هایی برای پایان دادن به نابرابری و تعصب نژادی در صفوف.

جدید نیروی کار مجموعه به بررسی سرویس سیاست برای اطمینان از همه -- بدون در نظر گرفتن نژاد-گرفتن یک نمایشگاه عکاسی را بررسی قانون نیاز به افسران برای ارسال عکس به ارتقاء انتخاب تخته Cmdr. دیو Hecht سخنگوی دفتر فرمانده نیروی دریایی پرسنل گفت.

سیاست فعلی تاسیس شد و در سال 2018 به فعال اعضای هیئت مدیره به اعتبار جسمانی و نظامی تحمل و حرفه ای ظاهر افسر در حال بررسی است.

جزئیات بعدی: PETA به نیروی هوایی: رایگان خود را جدید شاهین

اما در حال حاضر به عنوان نیروی دریایی به نظر می رسد به "از بین بردن موانع از نابرابری" و "ایجاد پایدار فرصت ها" از طریق آن کار جدید نیروی, نیروی دریایی, Hecht گفت: سیاست را به دیگری نگاه کنید.

بالا رهبران ارتش هفته گذشته اعلام کرد که آن را به پایان این تمرین نیاز به عکس برای ارتقاء پس از مطالعه آن را در بر داشت منجر به تصمیم گیری است که به نظر می رسد آشکار ناخودآگاه تعصب. ارتش اعلام کرد سیاست خود را در میان یک مکالمه ملی اطراف نژادپرستی و نابرابری در ایالات متحده هر چند خدمات رهبران گفت که آنها شروع به مطالعه این موضوع را 18 ماه پیش.

نیروی هوایی تنها نیاز به ارتقاء عکس ها در موارد نادر. گارد ساحلی نیاز ندارد عکس, و در سال گذشته اعلام کرد, آن را نیز نوار جنس خاص ضمایر از آن ارتقاء بسته بندی برای اطمینان از تبعیض بر اساس جنسیت.

دریایی سپاه توسط امید بستن برای ادامه نیاز به ارتقاء عکس. که خدمات ارتقاء انتخاب انجمن برای صفوف گروهبان طریق گروهبان عمده یا استاد گروهبان در خدمت نمرات و کاپیتان از طریق دو ستاره به طور کلی در سمت افسر.

تفنگداران دریایی برای ارتقاء به کسانی که رتبه باید در سوابق خود یک عکس گرفته شده در 12 ماه گذشته, ایوان Carlock سخنگوی نیروی انسانی و ذخیره امور گفت. عکس ها به عنوان یک رویه مورد نیاز است. اعضای هیئت مدیره نگاهی دیگر معیارهای عملکرد در تصمیم گیری که بیشتر واجد شرایط برای حرکت به بالا Carlock گفت: مانند حرفه ای تجربه انتساب عملکرد و نظامی حرفه ای آموزش و پرورش است.

"وجود دارد هیچ برنامه ای برای حذف نیاز عکس," او گفت:. "سپاه تفنگداران دریایی طول می کشد اقدامات برای اطمینان از تنوع و فرصت های برابر در سراسر صفوف."

شروع می شود که با ترکیب هیئت مدیره Carlock گفت. تفنگداران دریایی از انواع پس زمینه و اقوام اختصاص داده شده به شرکت.

"علاوه بر این هر عضو موافقت خود را با این حکم که هدایت است که تفنگداران دریایی و نژاد و مذهب و رنگ و جنسیت (از جمله هویت جنسی), گرایش جنسی و یا منشاء ملی نمی خواهد تاثیر خود را حرفه ای و فرصت ها" Carlock اضافه شده است.

برای نیروی دریایی, این اولین بار نیست, ارتقاء, عکس الزامات آمده اند تحت بررسی است. Hecht گفت: آنها حذف شود در سال 2016 و پس از آن دوباره در سال 2018 پس از بازخورد از ارتقاء انتخاب اعضای هیئت مدیره که گفت که این تصاویر کمک در ارزیابی افسران توانایی برای انجام وظایف مورد نیاز از پرداخت بعدی کلاس.

"زمانی که سیاست تغییر آن در نظر گرفته شده به عنوان وسیله ای برای حصول اطمینان از انصاف و عدالت در نیروی دریایی ارزیابی عملکرد سیستم," او گفت:.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط: داخل ارتش تصمیم به حذف عکس ها از افسر ارتقاء تخته

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب