کشتی نیروی دریایی ارسال به نیویورک برای شیوع بیماری های دیگر مورد نیاز: Cuomo

نیویورک — یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی مستقر در شهر نیویورک برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس است که د

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399

نیویورک — یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی مستقر در شهر نیویورک برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس است که دیگر مورد نیاز رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: ابراز اعتماد به نفس است که تنش در سیستم بیمارستان در حال کاهش.

کومو گفت: پس از دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که USNS راحتی مفید بود اما در حال حاضر می تواند فرستاده می شود در جای دیگر بعد از اینکه از منوی view برای هفته ها از منهتن.

در شب کنفرانس مطبوعاتی کومو گفت: داشتن کشتی ارزشمند بوده است و حتی به عنوان نیاز به آن نمی رسیدن به سطح است که پیش بینی شده بود.

"من باور دارم آسایش نه تنها به ارمغان آورد آسایش بلکه نجات زندگی" کومو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه جلسه که از او خواسته کومو اگر "ما می تواند به راحتی بازگشت به پایگاه خود را در ویرجینیا به طوری که ما می تواند آن را در مکان های دیگر." مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آنها را در کشتی به زودی.

نیروی دریایی کشتی وارد, مارس 30 به عنوان دولت و مسئولان شهرستان درهم به اضافه کردن تخت بیمارستان به آماده شدن برای یک برنامه به طور بالقوه فاجعه بار افزایش COVID-19 موارد است.

اما بستری شدن سطوح به نظر می رسد به اوج خود رسید به تازگی در میان سخت اقامت در خانه محدودیت. کل ایالت بستری شدن در بیمارستان را به آرامی کاهش یافته و به حدود 16 ، 000 بیش از 2000 نفر در زیر یک هفته پیش.

راحتی درمان 179 بیماران با 56 در هیئت مدیره سه شنبه.

پیش از آن در روز کومو گفت: بیمارستان ها در بخش هایی از شمال ایالت نیویورک خواهد بود قادر به انجام سرپایی اعمال جراحی الکتیو دوباره و او متعهد به در نظر گرفتن تفاوت های منطقه ای در هنگام بازگشایی دولت outbreak-متوقف اقتصاد است.

بیمارستان های منتخب استان ها می توانند رزومه انتخابی سرپایی درمان مارس 28 اگر ظرفیت معیار ملاقات کرده است و شده اند وجود دارد کمتر از 10 جدید COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در این شهرستان بیش از 10 روز گذشته.

"ما در حال رفتن به آن اجازه می دهد در این بیمارستان ها و استان ها در دولت است که COVID موضوع و یا ما نمی خواهد نیاز به تخت خود را در مورد افزایش" کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در بوفالو.

بیمارستان محدودیت باقی خواهد ماند و در اثر سخت-آمار شهر نیویورک و لانگ آیلند و حومه Westchester و راکلند استان ها و همچنین در 10 ایالت شهرستانهای استان است. بوفالو و آلبانی در شهرستان که در آن محدودیت باقی می ماند.

در مقایسه با شلوغ شهر نیویورک بیمارستان خدمت برخی از مناطق روستایی دولت باید furloughed کارکنان به تازگی به عنوان درآمد حاصل از روش انتخابی خشک شده بود.

در بوفالو کاتولیک بهداشت و درمان از دست دادن حدود 30 میلیون در ماه درآمد پس به شدت کاهش روش انتخابی در آن پنج وسترن نیویورک و بیمارستان و رئیس جمهور و رئیس اجرایی علامت سالیوان گفت.

"این یک بار بزرگ در نظام سلامت است اما ما نمی توانیم به نوبه خود به دور از امنیت عمومی و مطمئن شوید که طرح رفتن به جلو مناسب است" سالیوان گفت: از طریق تلفن. تنها یکی از سیستم بیمارستان ماونت سنت مری در بیمارستان Niagara County, خارج یک منطقه ممنوعه.

لسلی پل لوقا, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سیراکیوز مبتنی بر سنت جوزف سلامت گفت: او با اعتماد به نفس آنها می توانند با خیال راحت از سر ارتوپدی و چاقی عروقی و روش های دیگر.

به عنوان او قصد دارد به صورت گسترده تر اقتصادی دوباره باز کومو گفت مهم است که توجه داشته باشید که آمار شیوع مناطق از دولت در زمان های مختلف و در نرخ های مختلف. روستایی امتداد شمال نیویورک روبرو هستند "یک وضعیت کاملا متفاوت" از پر مستقر در شهر نیویورک است.

"ما به عنوان یک دولت اما ما نیز باید برای درک تغییرات و شما می خواهید برای دریافت این اقتصاد باز به عنوان به زودی به عنوان ممکن است," او گفت:. "و اگر وضعیت کاملا متفاوت است در یکی از بخش دولتی نسبت به بخش دیگری از دولت را که در نظر میگیرد."

دیگر coronavirus تحولات در نیویورک:

با شماره

ایالت نیویورک به یک نقطه عطف با بیش از 250 ، 000 نفر تست مثبت برای COVID-19 — یک شکل است که به احتمال زیاد undercounts ساکنان آلوده با اختلاف قابل توجهی. مردم در شهر نیویورک, در سراسر جهان, کانون, توصیه شد به دنبال آزمایش تنها در صورتی که بیمار به اندازه کافی به احتمالا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

دولت ثبت 481 مرگ و میر دوشنبه در مجموع 14,828. این دومین مستقیم بعد با زیر 500 مرگ و میر.

انباشت منابع

شهر نیویورک در حال برنامه ریزی برای انبار تجهیزات پزشکی و لوازم برای دیدار با نیازهای خود را دارد در هر بالقوه آینده coronavirus افزایش به جای اینکه به مقامات فدرال و یا بازارهای جهانی, شهردار, بیل د Blasio روز سه شنبه گفت.

او گفت: "جدید "ذخیره استراتژیک" را شامل هواکش چهره سپر فولاد لباس ها و کیت های آزمایش و این طرح همچنین شامل توسعه تامین کنندگان محلی است که می تواند به سرعت بیشتر در صورت نیاز.

در یک مثال این شهرستان هزینه 10 میلیون دلار برای خرید 3,000 "پل" هواکش -- مناسب برای بیمارانی که نمی باید شدیدترین علائم تنفسی-از ملکه مبتنی بر بویس Technologies, Inc. آن را آغاز کرده است ساخت این دستگاه تنها در هفته های اخیر.

"ما راه سخت آموخته است که ما نمی توانیم بستگی دارد دولت فدرال در آینده" و نه در بازار جهانی, de Blasio یک دموکرات گفت: در اخبار جلسه. "ما نیویورکی خواهد شد مراقبت از خودمان است."

صدای تیک تیک نوار رژه

شهر نیویورک را افتخار کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان مبارزه با COVID-19 همه گیر با یک صدای تیک تیک نوار رژه — هنگامی که آن را امن برای برگزاری اجتماعات بزرگ دوباره de Blasio گفت.

سنت تجلیل سران دولت های ورزشی قهرمانان و دیگران با راهپیمایی همراه برادوی "در دره عمیق و باریک از قهرمانان" در پایین منهتن تاریخ از سال 1886. جدید ترین رژه برگزار شد در ماه ژوئیه گذشته به افتخار قهرمان جهان در ایالات متحده زنان, تیم فوتبال.

"ما افتخار کسانی که ما را نجات داد" د Blasio گفت. "ما را هم به عنوان تنها شهر نیویورک می تواند به پرتاب بزرگترین رژه به افتخار این قهرمان است."

چشم در کشورهای دیگر

د Blasio گفت: اگر فرمانداران از کشورها مانند گرجستان شروع به سهولت coronavirus محدودیت های آنها بهتر بود باید حقایق را در کنار خود و یا آنها می تواند فعال حیات این ویروس فراتر از خود آمریکا مرزها.

"اگر برخی از این reopenings انجام می شود راه را اشتباه آن را به تحت تاثیر قرار همه ما" د Blasio گفت: در سی ان ان "روز جدید است." او گفت که اگر هر دولت و یا شهرستان "جهش تفنگ" در بازگشایی کسب و کار "است که می تواند منجر به بیماری reasserting در بسیاری از جاهای دیگر است."

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت که او اجازه می دهد برخی از کسب و کار از جمله ورزشگاه, سالن مو و بولینگ alleys به بازگشایی بعد از این هفته.

دیگر تحولات

کومو گفت که او یک "کاربردی و موثر" دفتر بیضی جلسه روز سه شنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او فشرده تر فدرال کمک به عنوان متحده سعی در افزایش تست برای coronavirus. کومو گفت: او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک افزایش سریع در تست بسیار مهم بود "معیار" است که دولت خود و دیگران نیاز قبل از آنها می توانند با خیال راحت بازگشایی اقتصاد و کمک به جوامع بازگشت به ظاهر عادی.

__

وینو و تپه گزارش از آلبانی, n. y. کارن ماتیوز کمک از نیویورک است. کارولین تامپسون کمک از بوفالو, n. y.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جنیفر PELTZ, مارینا وینو و مایکل هیل از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: رو به عدد کارهای عقب افتاده ارتش می خواهد به افزایش انگیزه برای سربازان به حرکت خود

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب