نیروی دریایی یک نام می تواند به سقوط تحت پنتاگون جدید تنوع نقد و بررسی

نام ایالات متحده آمریکا کشتی های جنگی می تواند چهره جدید موشکافی در ماه های آینده به عنوان پنتاگون حرکت رو به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 تیر 1399

نام ایالات متحده آمریکا کشتی های جنگی می تواند چهره جدید موشکافی در ماه های آینده به عنوان پنتاگون حرکت رو به جلو با یک نظامی گسترده تلاش به هدف تعصب نژادی و تعصب در صفوف.

دفاع در بخش گسترده ای از نقد و بررسی به منظور بهبود شمول و تنوع خواهد شد به احتمال زیاد نه تنها نگاه نظامی نصب و راه اندازی نام اما کسانی که از نیروی دریایی بیش از حد.

جزئیات بعدی: پنتاگون بی سر و صدا حرکت می کند به CBD استفاده از یک جرم جنایی برای سربازان

"در حالی که من می توانم صحبت می کنند برای این سه گروه از رهبران که با ارائه توصیه هایی به [وزیر دفاع] من شخصا انتظار می رود که حداقل یکی از این گروه ها را به توصیه های خاص با توجه به نامگذاری پایگاه ها و کشتی های" کریستوفر Garver یک سخنگوی پنتاگون گفت نیروی دریایی بار.

لیزا لارنس یک سخنگوی وزارت دفاع گفت: شنبه وزیر دفاع علامت Esper در حال حرکت است به سرعت اما به عمد در راه اندازی این گروه که به بررسی مسائل نظامی مرتبط با تنوع.

مانند ارتش تاسیسات به نام مؤتلفه رهبران به نام از حداقل دو کشتی های نیروی دریایی باید به سوال نامیده می شود در هفته های اخیر به عنوان کشور چنگ زدن با ادامه تظاهرات برای پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس.

بازنشسته سرهنگ Cmdr. روبن کیت سبز به تازگی گذاشته صورت خود را برای تغییر نام این هواپیما حامل John C. Stennis در این ماه نیروی دریایی ایالات متحده موسسه رسیدگی به مجله. سبز اذعان کرد در قطعه خود را که مکالمه حامل نام می تواند ناراحت کننده و از خوانندگان خود خواست برای انجام تحقیقات در دیرین سناتور قبل از رد استدلال خود ،

"Stennis رکورد دفاع از سفید برتری طولانی" سبز نوشت. "... بسیاری از ملوانان -- و رهبران نیروی دریایی -- ایده کمی از پس زمینه خود را, اما نیروی دریایی به عنوان یک نهاد دارای یک تعهد اخلاقی می دانم. و باید آن را عمل می کنند."

Stennis مخالف, سیاه, برابری هزینه های تمام حرفه ای به عنوان یک می سی سی پی, دادستان, قاضی و سناتور "تلاش برای اطمینان حاصل شود این اتفاق رخ نداد" سبز نوشت.

این بحث در سراسر کشور نیز احیا سوالات همین دلیل است که نیروی دریایی یک هدایت موشک رزمناو نام برای نبرد Chancellorsville که کنفدراسیون به دست آورد. زمانی که رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday اعلام کرد در رسانه های اجتماعی در اوایل این ماه است که او کارگردانی کارکنان خود را به سادگی یک منظور که ممنوعیت مؤتلفه نبرد پرچم از تمام فضاهای عمومی و مناطق کار روی پایگاه نیروی دریایی, کشتی, هواپیما و زیردریایی یکی سابق ملوان گفت: تغییر نام Chancellorsville باید بود.

"من هرگز دوست داشت این واقعیت است که من خدمت در یک کشتی به نام پس از مؤتلفه-برنده نبرد" ملوان نوشت. "چه یک پیام عجیب و غریب. خدمه او همواره سزاوار بهتر است."

نام اقیانوس شناسی بررسی کشتی Maury همچنین دارای روابط کنفدراسیون دریایی ایالات متحده اخبار موسسه به تازگی اشاره کرد. متی Fontaine Maury نظارت رصدخانه نیروی دریایی بود و کلام در تخمگذار پایه و اساس مدرن اقیانوس شناسی خروجی گزارش شده اما بعد از آن استعفا داد و خدمت در مؤتلفه نیروی دریایی.

سبز در op-ed برای رسیدگی گفت که اگر نیروی دریایی است که جدی در مورد گوش دادن به اقلیت ملوانان و افسران آنها نیاز به در نظر گرفتن اپتیک داشتن John C. Stennis در همان ناوگان به عنوان آینده حامل دوریس میلر نام برای نیروی دریایی سیاه و سفید صلیب گیرنده.

"یکی می فرستد یک پیام قوی از فراگیر و غیر اخلاقی و cringeworthy یک" سبز نوشت.

این 2021 دفاع از لایحه سیاست های منتشر شده توسط سنا در این هفته در صورت تصویب خواهد فشار همه شاخه های نظامی به حذف, در عرض سه سال تمام نام, نماد, نمایش, آثار, یا دیگر مؤتلفه متعلقات از دفاع وزارت دارایی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گفت: او را رد تلاش برای تغییر نام 10 پایگاه ارتش که به افتخار رهبران مؤتلفه.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با: نیروی دریایی یک بار او را به نام یک " ناشناخته Negro ملوان.' در حال حاضر آن را نامگذاری یک حامل بعد از او

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن