نیروی دریایی ملوان به اتهام دادن اطلاعات طبقه بندی شده به

یک ملوان نیروی دریایی مستقر در پورتسموث مواجه است اتهامات که او به اطلاعات طبقه بندی شده به او می دانستند. Ch

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

یک ملوان نیروی دریایی مستقر در پورتسموث مواجه است اتهامات که او به اطلاعات طبقه بندی شده به او می دانستند.

Chief Petty Officer Charles T. بریگز برنامه ریزی شده است به arraigned هفته آینده در دادگاه نظامی. دادگاه نظامی اسناد را بگو که چه نوع از اطلاعات او را متهم به روسیه و یا چگونه او می دانست فرد است.

Briggs, که با این نسخهها کار در اطلاعات و تکنولوژی دریایی در مرکز پزشکی پورتسموث متهم به توزیع غیر مجاز از طبقه بندی اطلاعات به دست آمده از یک کامپیوتر و دولت مانع عدالت و برقراری ارتباط دفاع و اطلاعات و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان اقدام به مشاهده پورنوگرافی کودکان دو فقره نقض مقررات به طور کلی و سه فقره ساخت کاذب بیانیه های رسمی.

با توجه به اتهام ورق بریگز با استفاده از یک کامپیوتر و دولت به دریافت اطلاعات محرمانه و یا در اطراف Jan. 9, 2019, و تا به حال دلیلی برای باور کردن این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد به "آسیب ایالات متحده و یا به نفع یک کشور خارجی." او مستقر شد در Offutt پایگاه نیروی هوایی در نبراسکا ،

او تا به حال دسترسی به دفاع ملی اطلاعات در موارد متعدد از اکتبر 2018 ژانویه 2019 با توجه به سند.

این اتهام را ورق می گوید بریگز و سپس به اطلاعات طبقه بندی شده به یک فرد که redacted سند شناسایی به عنوان یک "تیم ملی" نه مجاز به اطلاعات.

Briggs گزارش نشده اتصالات به تیم ملی و ملی, با توجه به اتهام ورق. آن را نیز می گوید که او دروغ بر امنیت ترخیص قبل از غربالگری پرسشنامه که پرسید که آیا او حفظ "و ادامه رابطه" با هر کسی که یک شهروند آمریکا نیست.

سند مدعی بریگز شکست خورد به گزارش سفر خود به صربستان است. آن را می گوید او همچنین در زمینه کارهای اداری که به دروغ گفت که او ماندن در نبراسکا در طول ترک در سال 2018 است.

علاوه بر این بریگز رو دو اتهام مربوط به پورنوگرافی کودکان, با توجه به اتهام ورق.

او است که برگزار می شود در حبس پیش از محاکمه با توجه به اسناد و مدارک. او قرار است برای تفهیم اتهام شنبه اما یک سخنگوی نیروی دریایی گفت: تاریخ در حال تغییر است.

این مقاله نوشته شده توسط جسیکا Nolte از Virginian-خلبان بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ویرجینیایی-خلبان. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب