نیروی دریایی در حال حاضر می گوید ویتنام بندر توقف به احتمال زیاد مقصر حامل COVID شیوع

این تحقیقات به شیوع کروناویروس در نیروی دریایی ناو تئودور روزولت نه تنها منجر به خدمات برای رد گم کردن در توص

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 خرداد 1399

این تحقیقات به شیوع کروناویروس در نیروی دریایی ناو تئودور روزولت نه تنها منجر به خدمات برای رد گم کردن در توصیه های قبلی برای بازگرداندن کشتی سابق افسر فرمانده -- بلکه در چگونه به آن را حذف به پایان رسید تا در کشتی در وهله اول.

نیروی دریایی را بالا دریاسالار گفت: آنها معتقدند که در حال حاضر COVID-19 شیوع در روزولت سرچشمه با یک مارس پورت در ویتنام و نه خدمه پرواز در آوردن منابع به کشتی. مقامات در ماه آوریل گفت: در زمان اولین شیوع آنها چشم دوخته اند حامل پردازنده تحویل شناخته شده به عنوان CODs به عنوان به احتمال زیاد مقصر است.

اما پس از تحقیقات گسترده تر آنها دیگر بر این باورند که باید مورد رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday به خبرنگاران گفت:. Gilday و کری Kenneth Braithwaite جریان خبرنگاران بعد از ظهر جمعه در نتیجه یک ماه تحقیقات طولانی به روزولت شیوع و پس از آن شلیک از کشتی افسر فرمانده.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی نمی یافتم Crozier دارای 1-ستاره ارتقاء بیش فقیر تصمیم گیری

"ما فکر می کنیم که به احتمال زیاد این اتفاق افتاد در طول پورت سفر به ویتنام" Gilday گفت. "... اما ما نمی باید درک روشنی از بیمار صفر است."

سی و نه نفر از اعضای روزولت خدمه بودند قرنطینه پس از بندر تماس در ویتنام بیش از ترس آنها می شده است در معرض ویروس بررسی متحده است. پس از دو هفته هر چند تمام 39 نشان داد هیچ نشانه ای از داشتن بیماری و آزمایش منفی برای COVID-19.

در حدود همان زمان دو هوا-بال ملوان در کشتی شروع به نشان دادن علائم. که پس از هفت COD پرواز از فیلیپین آورده مسافران و جدا شدن پرسنل به روزولت. چهار نفر از کسانی که پرسنل بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس بررسی متحده است.

"با این حال تجزیه و تحلیل این نتایج مثبت را نشان می دهد که آنها به احتمال زیاد منبع معرفی ویروس" آن می افزاید.

که پرسش های مطرح شده در مورد اینکه چرا یک کاپیتان برگزار شد مسئول وضعیت به وجود آمد که پس از کسی بالاتر زنجیره ای از فرمان یک تصمیم است که در نهایت منجر به یک بحران بهداشتی در کشتی. Gilday گفت: تحقیق و تفحص در زمان "گسترده نگاه" به تصمیم گیری قبل از روزولت متوقف در ویتنام است.

بندر تماس تایید شده توسط Adm. فیل Davidson -- سر از ایالات متحده Indo-Pacific Command -- ساخته شده بود یک هفته قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده بود coronavirus جهانی همه گیر Gilday گفت و هیچ وزارت خارجه هشدار برای ویتنام و بدون ثبت COVID-19 موارد در دانانگ که در آن کشتی به رهبری بود.

در نگاه ديويدسون تماس برای ارسال کشتی به ویتنام Gilday گفت: "ما دریافتیم که تصمیم صدا بود."

"ما هیچ گسل با منطق تصمیم به رفتن به بندر" Gilday گفت.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با: نیروی دریایی معتقد است تحویل پرواز نمی ویتنام بندر توقف آورده ویروس به حامل

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن