نیروی دریایی ناوشکن بادبان در نزدیکی سواحل ونزوئلا در پیام به مادورو رژیم

نیروی دریایی ناوشکن سفر به ونزوئلا ساحل در روز سه شنبه در آنچه که مقامات نظامی به نام آزادی ناوبری عملیات پس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 تیر 1399

نیروی دریایی ناوشکن سفر به ونزوئلا ساحل در روز سه شنبه در آنچه که مقامات نظامی به نام آزادی ناوبری عملیات پس از کشور ساخته شده است "بیش از حد ادعا دریایی."

هدایت موشکی ناوشکن Nitze عمل در آبهای بین المللی در دریای کارائیب -- منطقه "نامشروع مادورو رژیم به دروغ ادعا می کند که کنترل بر" با توجه به نیروی دریایی است. مقامات به نام رژیم ادعا می کنند "مغایر با قوانین بین المللی است."

"ایالات متحده ادامه خواهد داد و به پرواز, بادبان, و کار هر جا که قوانین بین المللی اجازه می دهد تا حفظ حقوق ، آزادی و قانونی استفاده از دریا و حریم هوایی تضمین شده برای همه ملل" Adm. کریگ Faller سر از ایالات متحده فرماندهی جنوبی در بیانیه ای گفت. "این آزادی در حال سنگ بستر در حال انجام تلاش های امنیتی و ضروری برای ثبات و صلح منطقه ای."

جزئیات بعدی: قانونگذاران حرکت به بلوک نیروی دریایی از خرید 2 کشتی هواپیماهای بدون سرنشین را می خواهد

این اولین بار نیست زمان ایالات متحده کشتی انجام داده است یک آزادی-از-عملیات ناوبری در نزدیکی ونزوئلا است. این littoral combat ship دیترویت انجام شده یکی در سواحل این کشور در ماه ژانویه خوزه رویز, U. s. Southern Command گفت.

"ما به طور معمول انجام آزادی ناوبری عملیات در سطح جهانی به رعایت حقوق و آزادی های تضمین قانونی استفاده از دریا به عنوان تضمین به تمام ملل تحت قوانین بین المللی" او گفت:.

این نیروی دریایی ونزوئلا به تازگی همراهی ایران با تانکر به سواحل آن است. ونزوئلا شده است ساختمان قوی تر همکاری با ایران به عنوان دو کشور دست و پنجه نرم کردن با تحریم ها و coronavirus بحران با توجه به واشنگتن پست. تانکر بودند حمل و نقل سوخت به ونزوئلا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ramped تا نیروی دریایی و گارد ساحلی ماموریت در دریای کارائیب.

"مردم ونزوئلا همچنان به رنج می برند فوق العاده با توجه به مادورو و کیفری کنترل بر کشور و قاچاقچیان مواد مخدر هستند و تصرف در این بی قانونی" وزیر دفاع علامت Esper گفت: زمانی که ماموریت های جدید اعلام شد در ماه آوریل است.

مقامات نیروی دریایی گفت: جهانی دسترسی به آبهای بین المللی "ترویج یک نظم بین المللی." آن را نیز تضمین می کند نیروی دریایی می تواند در انجام ماموریت های خود در منطقه از جمله کمک های انسان دوستانه و فاجعه-امداد عملیات آنها اضافه شده است.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را در نظر جلسه ونزوئلا مادورو: مصاحبه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب