نیروی دریایی حامل کنار ویروس است عامل در اقیانوس آرام

واشنگتن — ده طولانی هفته پس از گسترده شیوع کروناویروس کنار یکی از نیروی دریایی را امضا کشتی های جنگی یو اس اس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 خرداد 1399

واشنگتن — ده طولانی هفته پس از گسترده شیوع کروناویروس کنار یکی از نیروی دریایی را امضا کشتی های جنگی یو اس اس تئودور روزولت بازگشت به دریا است و با انجام عملیات نظامی در منطقه اقیانوس آرام.

پوشش عرشه پرواز خود را در لباس سفید لباس ملوانان با پوشیدن لباس سفید, ماسک صورت ایستاده یک ویروس امن 10 فوت از هم جدا در یک نهایی و رسمی با تشکر از شما به عنوان کشتی میره از پورت در گوام پنج شنبه و رهبری به دریای فیلیپین.

"ما در اداره راه آهن که ما به طور معمول انجام نمی. وجود دارد بسیاری از نمادگرایی در آن" نیروی دریایی سروان. کارلوس Sardiello گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ای از کشتی پنج شنبه. "آنها هیجان زده هستیم. آنها در حال اخراج کردن به پشت در دریا انجام این ماموریت است."

روزولت کشیده به گوام مارس 27 با سرعت در حال افزایش تعداد ملوانان تست مثبت برای ویروس. در طول زمان بیش از 1000 آلوده شدند با COVID-19 تنظیم کردن طولانی و سیستماتیک فرایند حرکت به حدود 4000 ملوانان در ساحل برای قرنطینه و درمان در حالی که حدود 800 باقی مانده روی به حفاظت و اجرای سیستم های با فناوری بالا از جمله راکتورهای هسته ای که اجرا رگ.

به آرامی ملوانان متد آورده در هیئت مدیره در حالی که دیگران که تا به حال باقی مانده ساحل رفت خود را موظف دو هفته قرنطینه. و در اواخر ماه مارس کشتی تنها با حدود 3000 خدمه روی عرشه کشتی به دریا به بیرون رفت برای تقریبا دو هفته آموزش از جمله recertification از عرشه پرواز و اسکادران جنگنده مانند پرواز و فرود روی ناو.

در اوایل این هفته روزولت پیچیده آموزش و بازگشت به گوام را انتخاب کنید تا نزدیک به 1000 ملوانان که در سمت چپ وجود دارد یا کامل خود را قرنطینه یا برای مدیریت و کار با کسانی که هنوز در این جزیره است. به عنوان کشتی میره به پورت آن پرواز یک پرچم با عبارت "آیا نمی دهد تا کشتی" معروف نیروی دریایی battle cry از جنگ 1812 ،

"ملوانان ما نمی دهد تا کشتی. آنها جنگیدند و آن را به عقب. بنابراین من فکر کردم آن مناسب بود" گفت: Sardiello که خواسته یکی دیگر از کشتی های نیروی دریایی به قرض گرفتن پرچم خود را. "کشتی تمیز بود و کشتی سالم بود با هیچ COVID موارد است. بنابراین من گفت: "ما در حال رفتن به پرواز که یک زمان در راه به گوام به عنوان یک به عنوان یک نماد برای تقویت روحیه خود را."

RS1 کتی VanDrimmelen یکی از ملوانان در ساحل سمت چپ در طول دو هفته آموزش است. او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و در قرنطینه برای حدود پنج هفته است. راه رفتن بر روی کشتی او گفته بود که استقبال از استقرار.

"این شگفت انگیز بود" گفت: VanDrimmelen از Ogden, Utah. "این بسیار آرام به پشت در ما عادی جو. همه خوشحال بودند."

Sardiello گفت که تماشای ملوانان هیئت مدیره کشتی بزرگ بود احساس, اما او می داند که او انجام نشده است. هنوز هم وجود دارد حدود 350 ملوانان در گوام که یا در انزوا و یا در حال وجود دارد به عنوان کارکنان پشتیبانی.

"بیشتر و بیشتر از کسانی که ملوانان در حال ملاقات با بازگشت به کار معیار و ما در حال پرواز آنها را در هیئت مدیره هر روز. بنابراین ما در حال کم کردن این تعداد روز به روز گفت:" Sardiello. "اما من واقعا می خواهم آن 350 باقی مانده به عقب. و ما سخت در حال کار بر روی آن است."

او گفت که هر ملوانان که نمی بازیابی در زمان حمل و نقل خواهد شد به ایالات متحده آمریکا, کشتی است که انتظار می رود برای ادامه عملیات در اقیانوس آرام و پس از آن به احتمال زیاد سر خانه به سن دیگو بعد از این تابستان.

روزولت شده در مرکز هنوز حل نشده بحث که منجر به شلیک از کشتی های قبلی کاپیتان استعفای وزیر نیروی دریایی و گسترش تحقیقات به آنچه باعث شیوع و چگونه به خوبی بالا نیروی دریایی فرماندهان آن را به کار گرفته.

Sardiello قبلا کاپیتان روزولت اما ناگهان در بازگشت به کشتی در اوایل ماه آوریل به فرمان پس از سروان. برت Crozier اخراج شد برای اصرار فرماندهان خود را سریع تر اقدام به جلوگیری از شیوع ویروس پردازنده.

پس از یک بررسی مقدماتی در ماه گذشته Adm. مایک Gilday نیروی دریایی برتر افسر توصیه می شود که Crozier بود دوباره به عنوان کاپیتان کشتی. اما نیروی دریایی تصمیم به انجام تحقیقات گسترده تر.

که بررسی آن به طور موثر به تاخیر در تصمیم گیری در Crozier را بازگشت به پایان رسید و فرستاده شده به Gilday در پایان ماه مارس و او است که هنوز هم بررسی گسترده گزارش که شامل چند صد صفحه از مصاحبه مدارک و توصیه.

Cmdr. Nate کریستنسن سخنگوی Gilday گفته است که زمان را برای دریاسالار به پایان بررسی خود را و هر گونه تصمیم گیری.

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب