'یک پل خیلی دور': Coronavirus عبارت گرفته شده از جنگ جهانی دوم

CINCINNATI — انگلیسی عمومی بدبین پیش بینی در مورد جنگ جهانی دوم عملیات به عنوان یک coronavirus دوران عبارت. ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 اردیبهشت 1399

CINCINNATI — انگلیسی عمومی بدبین پیش بینی در مورد جنگ جهانی دوم عملیات به عنوان یک coronavirus دوران عبارت.

بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, خواست احتیاط در سنا شهادت هفته گذشته در بازگشایی تصمیم گیری از جمله در مورد کودکان و مدارس گفت: "این ایده از درمان های در دسترس و یا واکسن به منظور تسهیل در هنگام ورود دوباره از دانش آموزان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از یک پل خیلی دور است."

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه که به دست آورده است ستایش برای اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از گسترش این ویروس استفاده کرده است در حالی که با عبارت توضیح تصمیم خود برای معکوس خود را بر نیاز مردم به پوشیدن ماسک در عمومی به دلیل بازخورد منفی.

این یک دستور بسیاری از مردم نمی خواهد قبول او گفت: در ABC "این هفته" خواستار آن را "یک پل خیلی دور است."

"چه کسی می دانست ؟" گفت: الکساندر لاولیس که فقط به دست آورده و دکترای خود را در آمریکا تاریخ نظامی در دانشگاه اوهایو پس از دفاع از پایان نامه اش در مورد نقش رسانه ها در شکل دادن به متفقین استراتژی در جنگ جهانی دوم, جدید استفاده از عبارت نکردم روزنامه نگار و نویسنده کورنلیوس رایان با خود 1974 کتاب "یک پل خیلی دور است."

"این چیزی است که نوع کار آن راه به فرهنگ عامه بدون واقعا فکر کردن در مورد آن" لاولیس گفت. "من حدس می زنم آن را کمی عجیب و غریب در مقایسه با پوشیدن یک ماسک به جنگ جهانی دوم است."

DeWine گفت که او تا به حال خوانده Ryan کتاب بود اما با آن آشنا. او گفت: این یک راه خوب برای توضیح عقیده خود را که ماسک "یکی سفارش بیش از حد بسیاری از" برای بسیاری از Ohioans.

"رک و پوست کنده من نوع اتوبوس برای بیان" DeWine گفته آسوشیتد پرس روز جمعه. "این عبارت فقط ظهور به سر من."

لاولیس, 31 بومی از Baltimore منطقه ساخته شده با استفاده از Cornelius Ryan مجموعه در اوهایو کتابخانه دانشگاه در طول دکترای پژوهش است.

رایان که دریافت دکترای افتخاری از مدرسه بود و از اواخر Scripps دانشکده ارتباطات Dean جان ویلهلم همکار خبرنگار جنگی و خانه های خود را مجموعه ای از فایل, نامه, صوتی, مصاحبه و پرسشنامه می باشد.

رایان بهترین و شناخته شده برای خود را در D-روز کتاب "طولانی ترین روز" به پایان رسید "یک پل خیلی دور" ماه قبل از مرگ او در سال 1974. آن را بازگو عملیات بازار, باغ, ابتکار در سپتامبر 1944 به پانچ از طریق هلند قطع دشمن و قطع خطوط و پایان کردن, آلمانی, مقاومت که کریسمس.

استراتژی دفاع و پشتیبانی توسط Field Marshal برنارد مونتگمری در حالی که دیگر متفقین ژنرال های مورد علاقه با استفاده از یک جبهه گسترده با رویکرد نظامی آلمان در اجرا.

انگلیسی, Lt. ژنرال فردریک براونینگ بود ابراز احتیاط.

"من فکر می کنم ما ممکن است که یک پل خیلی دور" گفت: Browning ثابت شده درست زمانی که متفقین متوقف شد در آرنهم جاده پل به عنوان آلمانی ها نصب شده جای تعجب مخالفت های شدید پشت دو SS Panzer بخش.

وجود دارد هزاران نفر از تلفات و از دست رفته مردان در هر دو طرف جنگ در اروپا ادامه به آوریل سال 1945.

رایان کتاب شد یک سال 1977 فیلم شامل همه بازیگران از جمله Sean Connery, Michael Caine, جیمز کان و رابرت ردفورد. براونینگ شده توسط Dirk Bogarde, یک 1950s, بریتیش, مرد بزرگواری که نقل قول در فیلم می شود: "همانطور که شما می دانید من همیشه فکر می کردم که ما سعی کردیم به یک پل خیلی دور است."

فیلم رو بدون زرق و برق, بررسی با برخی از منتقدان نشان می دهد که در آن نزدیک به سه ساعت طول یک پل خیلی دور است.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط دن SEWELL از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب