نیروی دریایی چکمه ملوان که گفته می شود به عنوان همکاران برای نئو نازی ها گروه

این مقاله توسط جف Schogol در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ار

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399

این مقاله توسط جف Schogol در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

ملوان که مورد بررسی قرار گرفت به اتهام خدمت به عنوان همکاران برای یک نئو نازی ها گرفته و اجرایی جدا از نیروی دریایی گفت: Cmdr. ران فلاندر سخنگوی نیروی دریایی نیروهای هوایی.

دیوید کول Tarkington اختصاص داده شده بود به اعتصاب اسکادران جنگنده VFA-41 در هوایی نیروی دریایی ایستگاه-راه آهان-گرمسار در کالیفرنیا فلاندر گفت: وظیفه و هدف در روز جمعه.

Gizmodo خبرنگاران تام مک کی و Dhruv Mehrotra اول به نور آورده در ماه مارس که Tarkington بود گفته پرکار کارگزینی برای Atomwaffen بخش های خشونت آمیز نئو نازی ها سازمان است.

Tarkington گفته شده اغلب در حال حاضر از بین رفته مارس آهن آنلاین فروم بود که یک چشمه از نئو نازی ها فعالیت تا زمانی که آن را غیر فعال شد در نوامبر سال 2017 با توجه به Gizmodo.

یکی از Atomwaffen بخش اعضای آنها Tarkington گفته استخدام شد و جان کامرون دنتون دستگیر شد و در ماه فوریه به اتهام هدف قرار دادن روزنامه نگاران, Gizmodo گزارش شده است.

نیروی دریایی راه اندازی شد رسیدگی به Tarkington پس از Gizmodo داستان زد در مارس 12, Flanders گفت. هیچ اطلاعاتی در مورد بررسی شد و بلافاصله در دسترس است.

فلاندر گفت که او قادر به می گویند که آیا Tarkington جدا شد به طور خاص به دلیل این تحقیقات که در حال حاضر کامل است.

"جدایی او بود و اداری در, طبیعت, و من قادر به رفتن به جزئیات" فلاندر گفت.

Tarkington پیوست, نیروی دریایی در ماه جولای سال 2019 و وارد هوایی نیروی دریایی ایستگاه-راه آهان-گرمسار که در ماه دسامبر با توجه به رسمی بیوگرافی, آن را شامل نمی شود هر گونه جوایز نظامی و یا دکوراسیون. او حمل و نقل هوایی ماشین آلات همسر airman شاگرد (E-2) در سمت چپ و نیروی دریایی در آن رتبه.

Gizmodo برای اولین بار به گزارش روز جمعه که نیروی دریایی برداشته Tarkington.

این مقاله در ابتدا در ظاهر در کار و هدف. دنبال کار و هدف در توییتر.

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن