ارتش می گوید آن را پیدا کرده است, بهترین پارچه برای تبادل نظر صورت ماسک

ارتش ایالات متحده شیمیایی بیولوژیکی مرکز فقط فرار گسترده دور از آزمایشات است که مقامات می گویند نشان داده است

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399

ارتش ایالات متحده شیمیایی بیولوژیکی مرکز فقط فرار گسترده دور از آزمایشات است که مقامات می گویند نشان داده است بهترین پارچه برای استفاده برای ساخت خانه پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

این مرکز که به سقوط در زیر قابلیت های رزمی و توسعه و فرمان شروع به تست مواد در حدود همان زمان که پنتاگون, آوریل 5 اطلاعیه اجازه می دهد اعضای خدمات خود را به صورت پوشش افتتاح شد تا سیل بحث و گفتگو در رسانه های اجتماعی.

"ما می دانستیم که ادعا می کند در مورد ماسک و پوشش صورت انفجار در سراسر اینترنت و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که هر گونه تصمیم گیری در مورد مواد ... خواهد بود بر اثبات علم" دیوید Caretti که منجر تلاش به عنوان رئیس این مرکز شیمیایی و بیولوژیکی حفاظت و آلودگی بخش گفت: در اخیر ارتش به انتشار اخبار.

مرتبط با: DIY تی شرت ماسک و بلکلوا: خدمات نظامی با انتشار صورت-پوشش راهنمایی

این مرکز یکی از تنها تعداد انگشت شماری از سازمان است که با تجربه در اجرای آزمون ها که دقیقا اندازه گیری مواد تصفیه بازده بر اساس سخت با موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی استاندارد با توجه به انتشار.

"چالش این است که برای انتخاب یک ماده است که به طور موثر بلوک ویروس ذرات از رفتن را از طریق مواد حالی که نه بیش از حد سخت به تنفس از طریق" گفت: Caretti گفت: در انتشار. "اگر مقاومت بسیار بالا و جریان هوا را به سادگی دور زدن پوشش و در اطراف لبه."

پنتاگون گسترده ای هدایت مجاز است خدمات اعضا به استفاده از همه چیز از T-پیراهن خود را صادر گردن گتر به عنوان پوشش صورت اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

تست تیم آغاز شده توسط تست مواد است که دفاع و سازمان های فدرال فرستاده شده برای بررسی اما پس از آن و سپس گسترش از تلاش برای ارزیابی مواد به احتمال زیاد یافت می شود در صفحه اصلی است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد پوشش صورت.

این تست شامل پاشش نمک آئروسل در سواچ مواد با توجه به انتشار.

"گروه آزمایش اندازه گیری چگالی نمک معلق در هوا معلق و در یک طرف و مقایسه آن با تراکم در طرف دیگر پس از عبور از آن از طریق مواد انتشار متحده توصیف فرایند است که شبیه به یک مورد استفاده قرار گیرد زمانی که N95 فیلتر گواهی به NIOSH استاندارد.

پس از در حال اجرا در حدود 300 تست تیم دریافتند که یکی از بهترین مواد به راحتی در دسترس برای استفاده در صورت پوشش است چهار طبقه میکرو پارچه محبوب است که برای تمیز کردن و پرداخت سطوح با توجه به انتشار.

"آن فیلتر کردن بیش از 75 درصد از ذرات" با توجه به انتشار. "در مقایسه با N95 ماسک استفاده توسط کارکنان بهداشتی درمانی در بیمارستان ها می تواند فیلتر 95 درصد از ذرات یا بیشتر است."

تست همچنین نشان داد که "حتی یک پلی استر bandana می تواند منطقی و موثر آن است که اگر مورد استفاده در لایه ها با توجه به انتشار آن می افزاید که آن را فیلتر کردن "40 درصد از ذرات معلق."

در اوایل ماه آوریل ارتش رهبران ارشد گفت: این سرویس در حال کار بر روی یک طرح به تولید و صدور برخی از نوع از پوشش است که سیاه و سفید و یا استتار. در حال حاضر رنگ از ماسک های صورت است تا به واحد فرماندهان به سربازان استفاده نمی, پیر عملیاتی لباس استتار چرا که آنها درمان شده اند با مواد شیمیایی برای کمک به دفع حشرات و کاهش چین و چروک است.

متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

بیشتر بخوانید: ارتش قصد دارد به موضوع "سیاه یا استتار' ماسک صورت برای سربازان

ماندن در بالای نظامی خود را مزایای

منافع نظامی همیشه در حال تغییر هستند. نگه دارید تا با همه چیز از پرداخت برای مراقبت های بهداشتی توسط اشتراک Military.com و دسترسی به تا به روز پرداخت نمودار و بیشتر با تمام آخرین مزایای تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب