نیروی دریایی مبارزه با رشد COVID-19 شیوع بیماری در بیمارستان کشتی رحمت به عنوان 7 تست مثبت

سن دیگو -- نیروی دریایی مقامات بهداشت در حال مبارزه با شیوع COVID-19 در میان خدمه کشتی بیمارستانی رحمت که در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 فروردین 1399

سن دیگو -- نیروی دریایی مقامات بهداشت در حال مبارزه با شیوع COVID-19 در میان خدمه کشتی بیمارستانی رحمت که در آن چهار مطلب ملوانان آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از آخر هفته در آوردن کل موارد در میان خدمه به هفت نیروی دریایی گفت: با توجه به سان Diego Union-Tribune در روز دوشنبه.

تحت تاثیر قرار ملوانان و همچنین به عنوان کسانی که با آنها آنها تماس گرفتهاند و کشتی و یا جدا شده و یا قرنطینه کردن کشتی با توجه به Cmdr. جان Fage, یک 3rd سخنگوی ناوگان.

"هفت پزشکی مرکز درمان crewmembers در هیئت مدیره USNS Mercy باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال حاضر در حال جدا کردن کشتی" Fage گفت: در یک ایمیل. "کشتی پروتکل های زیر و با در نظر گرفتن هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه crewmembers و بیماران در هیئت مدیره است."

مرتبط با: نیروی دریایی لغو حامل بازگشت به خانه قصد دارد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

شیوع بیماری تحت تاثیر قرار نمی رحمت توانایی دریافت, بیماران, Fage گفت.

رحمت است اسکله سمت در بندر لس آنجلس. اول آن مورد COVID-19 در میان خدمه آن گزارش شده توسط Union-Tribune در روز چهارشنبه. روز جمعه دو نفر در هیئت مدیره تایید شد توسط نیروی دریایی است.

رحمت چپ سن دیگو در مارس 23 و وارد در لس آنجلس چهار روز بعد. ماموریت آن این است برای از بین بردن لس آنجلس بيمارستان درمان بیماران که COVID-19. تمام تماس های دریافتی بیماران در حال آزمایش قبل از آمدن روی.

ملوانان آمد سرنشین پس از خدمت در نیروی دریایی, پزشکی, تاسیسات از جمله نیروی دریایی در مرکز پزشکی سن دیگو. بیمارستان یکی از دو نظامی امکانات پزشکی در شهرستان سان Diego دیدن سرویس کاربرانی که به دنبال درمان و تست برای COVID-19. از سوی دیگر نیروی دریایی بیمارستان کمپ پندلتن.

چرا که برخی از کارکنان پزشکی چرخش از طریق COVID-19 غربالگری منطقه قبل از استقرار در رحم, یک ملوان گفت: Union-Tribune نگرانی وجود دارد در هیئت مدیره است که خدمه آورده ویروس ها با استفاده از آنها را زمانی که آنها در سمت چپ سن دیگو.

رحمت پزشکی خدمه بیش از 1000 پرسنل و کوچکتر خدمه غیر نظامی که حفظ این کشتی را کشتی سیستم.

نیروی دریایی شده است تلاش برای مهار شیوع این ویروس در هیئت مدیره یکی دیگر از سان دیگو-بر اساس کشتی ناو هواپیمابر تئودور روزولت. که کشتی شده کنار در گوام از اواخر ماه مارس زمانی که چندین ملوانان آزمایش مثبت برای COVID-19. همانطور که از دوشنبه 585 ملوانان در تئودور روزولت آزمایش مثبت است.

یکی از درگذشت دوشنبه از عوارض ناشی از این ویروس نیروی دریایی گفت. او مشخص نشده است.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط اندرو دیر از سان Diego Union-Tribune بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, The San Diego Union-Tribune. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب