آکادمی نیروی دریایی باز می شود بررسی نژادپرستانه توییتهایی از Midshipman حساب

آکادمی نیروی دریایی آغاز رسیدگی به نژادپرست توییتهایی ساخته شده توسط یک حساب مشخص به عنوان یک midshipman کلاس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 خرداد 1399

آکادمی نیروی دریایی آغاز رسیدگی به نژادپرست توییتهایی ساخته شده توسط یک حساب مشخص به عنوان یک midshipman کلاس اول.

اعضای آکادمی نیروی دریایی جامعه و دیگران را خارج از آن شروع به اشتراک گذاری تصاویر دوشنبه نژادپرستانه توییتهایی ساخته شده از یک حساب مشخص به عنوان متعلق به Midshipman 1st Class تعقیب Standage کالیفرنیا پایتخت گزارش شده در روز یکشنبه است. توییت بیشتر از ماه ژوئن شامل اظهارات چنین عنوان کرد و گفت Breonna تیلور بود که کشته شده توسط پلیس سزاوار مرگ او.

اظهارات دیگر نیز گنجانده شده است گفت: تظاهرات که به دنبال مرگ جورج فلوید که او نیز کشته شده توسط پلیس به پایان می رسد قبل از آن اگر پلیس غیر مسلح داعش است.

حساب شده و حذف شده اما حساب توییتر ادامه داد: به اشتراک گذاری تصاویر از توییت با برخی خواستار آکادمی نیروی دریایی به نگاه به توییتهایی. آکادمی یاد گرفته در مورد توییتهایی دوشنبه شب گفت: سخنگوی Cmdr. Alana Garas.

با توجه به توییت می آید روز پس از سرپرست میلر ، شان باک فیلم برداری یک فیلم در محکومیت نژادپرستی و گفت: وجود دارد هیچ جایی برای نژادپرستی و تعصب جنسیتی و یا تبعیض در آکادمی نیروی دریایی. ویدیو توزیع شده به جامعه دوشنبه.

با توجه به نتایج حاصل از این تحقیقات وجود دارد طیف وسیعی از عواقب بالقوه Garas گفت: در یک ایمیل. که شامل اقدام تنبیهی تحت یکنواخت کد عدالت نظامی و همچنین اخراج از آکادمی.

"Midshipmen انتظار می رود به رعایت فرصت برابر و آزار و اذیت جنسی, آموزش برای این تیپ از Midshipmen و موضوع را به Midshipman رفتار سیستم" Garas نوشت: در ایمیل. "هر مورد بطور جداگانه بررسی می شود."

Midshipmen که باقی می ماند در این تیپ پس از انجام جرم یا نقض نیروی دریایی یا نیروی دریایی آکادمی فرصت های برابر سیاست باید عزت و احترام بازسازی یک برنامه است که با تمرکز بر توسعه اخلاقی. این midshipmen اختصاص داده شده به برنامه توسط فرمانده.

Standage نیست پاسخ به درخواست برای نظرات.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

مرتبط با: آکادمی نیروی دریایی رئیس هیئت مدیره تماس برای حذف مؤتلفه نام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب