آکادمی نیروی دریایی Midshipmen سوگند به Plebe تابستان شبیه هیچ دیگر

سوگند برای ورودی midshipmen تغییر زیادی نکرده پس از سال 1884 -- زبان-دانا است. اما در این سال, همه چیز در اطر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 تیر 1399

سوگند برای ورودی midshipmen تغییر زیادی نکرده پس از سال 1884 -- زبان-دانا است. اما در این سال, همه چیز در اطراف این واژه متفاوت است.

"کلاس" 24 آن را بزرگ برای دیدن همه شما را در فرد" آکادمی نیروی دریایی سرپرست میلر ، شان باک گفت: بعد از ظهر شنبه.

باک استقبال کلاس دو بار به عنوان midshipmen بودند به دو گروه تقسیم شده حدود 600 برای سوگند خود از مراسم.

این مراسم معمولا یکی از آخرین لحظات یک رویداد پر القای اما coronavirus محدودیت به معنای این سال جدید midshipmen امضا سوگند از اتاق بر روی کاغذ بیش از دو هفته پیش در شروع غیر معمول خود را القایی در سراسر چهار روز.

برای دو هفته گذشته plebes شده اند تحت سخت محدوديت محدود عمدتا به اتاق خوابگاه خود را با وعده های غذایی تحویل داده و classwork آنلاین (با محدود دسترسی به اینترنت).

بنابراین در حالی که آنها به لحاظ فنی در حال حاضر شده است سوگند یاد کرد, روز شنبه مشخص شده پایان قرنطینه. پس از ایستادن برای ادای سوگند و قبل از بالا بردن دست راست midshipmen دستور داده شد به حذف خود را پارچه سیاه و سفید ماسک.

"هیچ چیز در مورد این تابستان بوده است سنتی تا کنون" باک گفت: قبل از سوگند. "از اینجا ما در حال گرفتن به آنچه ما در اینجا در آناپولیس است که به ساخت و توسعه رهبران."

کلاس 2024 شامل 364 زنان و 424 اقلیت midshipmen 30 درصد و 35 درصد از 1,194-قوی کلاس ساخته شده از دانش آموزان از هر دولت و همچنین گوام و پورتوریکو و همچنین 13 کشور.

پس از آکادمی روح نوآوری و انطباق, COVID محدودیت ممکن است این سخت ترین plebe تابستان است.

"هر جنبه ای از تقریبا همه چیز را ما انجام داده ایم و در حال رفتن به انجام متفاوت است. آن را بی سابقه" آکادمی سخنگوی Cmdr. Alana Garas گفت.

"این قطعا رفتن دشوار می شود."

این مقاله نوشته شده توسط Selene San Felice از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب