آکادمی نیروی دریایی رئیس هیئت مدیره تماس برای حذف مؤتلفه نام

آناپولیس, Md. — نام دو نفر از اعضای کنفدراسیون باید از ساختمان های در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده رئیس آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 خرداد 1399

آناپولیس, Md. — نام دو نفر از اعضای کنفدراسیون باید از ساختمان های در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده رئیس آکادمی هیئت بازدید کننده در روز پنجشنبه گفت.

Rep. C. هلندی Ruppersberger یک مریلند از حزب دموکرات گفت: پنتاگون باید در نظر بگیرید از بین بردن مؤتلفه نام از تمام پایگاه های نظامی به مردم در سراسر کشور در اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس.

"شده است وجود دارد بحث تغییر نام این ساختمان پس حداقل تا سال 2017" Ruppersberger در بیانیه ای گفت. "به عنوان رئیس جدید این زمان برای بحث و گفتگو است. آن زمان برای عمل است. (Midshipmen) که به دست آورده اند افتخار به تحصیل در یکی از کشور ما اکثر موسسات معتبر باید به راه رفتن در اطراف دانشگاه و دیدن ساختمان به نام برای مردانی که مبارزه برای حمایت از برده داری و ترویج سفید برتری."

آکادمی سرپرست اقامت است که پس از فرانکلین, Buchanan, آکادمی اولین سرپرست که در سمت چپ برای پیوستن به کنفدراسیون نیروی دریایی در شروع جنگ داخلی. آکادمی سلاح و سیستم های مهندسی بخش خانه در Maury سالن. آن را به نام متی Fontaine Maury بود که یک رهبر در زمینه نیروی دریایی هواشناسی و ناوبری. او در راس ساحل بندر و رودخانه دفاعی برای مؤتلفه نیروی دریایی.

"این در مورد پاک کردن تاریخچه" Ruppersberger گفت. "ما نباید به سادگی بلند خائن که در مبارزه علیه ارزش های آمریکایی مانند برابری و تحمل است."

این کنگره گفت که او را تا این موضوع را در هیئت مدیره جلسه بعدی. هیئت مدیره است که شبیه به یک هیئت امنا در یک غیرنظامی و شامل اعضای کنگره است. او همچنین گفت که پیشنهاد اصلاحیه برای تخصیص اقدامات در کنگره نیاز به آکادمی به تغییر نام این دو ساختمان.

"ما سخت در حال کار برای جذب اقلیت متقاضیان به خدمات ما آکادمی و همه از خدمات ما شاخه" Ruppersberger گفت. "ما باید ارسال قوی و صریح پیام به تمام پتانسیل اقلیت متقاضیان که ما از موضع ایران در مخالفت با تجلیل از رهبران که در دفاع از برده داری."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت دولت او را "حتی در نظر گرفتن" تغییر نام هر یک از 10 پایگاه ارتش که به نام مؤتلفه افسران ارتش. دو روز قبل از آن وزیر دفاع علامت Esper نشان داد او باز به یک بحث گسترده ای از تغییرات است.

حامیان disassociating پایگاه های نظامی از مؤتلفه افسران ارتش استدلال آنها نشان دهنده نژادپرستی و تفرقه از دوران جنگ های داخلی و جلال مردانی که مبارزه در برابر ایالات متحده است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط برایان WITTE از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن