سگ شیطان, سونی واکنش نشان می دهند به 'دلخراش' The Last of Us 2 نشت

سونی و توسعه دهنده سگ شیطان ابراز ناامیدی پس از حیاتی The Last of Us 2 جزئیات این طرح بودند به بیرون درز آنلای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 اردیبهشت 1399

سونی و توسعه دهنده سگ شیطان ابراز ناامیدی پس از حیاتی The Last of Us 2 جزئیات این طرح بودند به بیرون درز آنلاین.

یک نسخه کامل از این بازی نوشته شده بود آنلاین از جمله فصل انتخاب ناتمام چند بازیکن کد و همه از برش صحنه. که سمت چپ پارسه به شدت در تلاش برای جلوگیری از اخلال گران برای بعد از 6-7 ماه قبل از آنها می توانید بازی را در دست خود.

به طور طبیعی و سونی و Naughty Dog در حال به همان اندازه مزاحمت نشت با توجه به آخرین ما 2 بازی ترین پیش بینی از سال 2020 است. با توجه به کیفیت این روایت ما آمده ایم به انتظار از شیطان سگ نشت از طرح و cutscene ها خواهد بود به خصوص سوزان برای طرفداران سکندری بر آنها.

در یک صدای جیر جیر در سه شنبه سگ شیطان گفت: "ما می دانیم که چند روز گذشته شده اند فوق العاده دشوار است برای شما. ما احساس همان. آن را ناامید کننده برای دیدن نسخه و به اشتراک گذاری قبل از انتشار فیلم از توسعه است. آیا بهترین خود را برای جلوگیری از اخلال گران و ما می پرسند که شما لازم نیست به از بین بردن آن برای دیگران است.

مربوط به: The Last of Us Part 2

"آخرین از ما, قسمت دوم در دستان شما خواهد بود. بدون توجه به آنچه شما دیدن و شنیدن نهایی تجربه ارزش آن خواهد شد."

در خود subtweet مدیر Neil Druckmann گفت که او "دل شکسته" توسط نشت.

سونی با صدور بیانیه ای خود را از طریق یوروگیمر. پلی استیشن-ساز گفت: "ما در حال نا امید است که هر کسی که انتشار غیر مجاز قبل از راه اندازی فیلم The Last of Us قسمت دوم, مختل سال از Naughty Dog در کار سخت و خراب کردن تجربه برای طرفداران در سراسر جهان.

"ما می خواهیم همه به این فرصت را به بازی The Last of Us, قسمت دوم, در همان زمان, و بخواهید که مشاهده و یا به اشتراک گذاری غیر مجاز فیلم اجتناب شود."

نشت رفت و به طور گسترده ای در مکان تنها چند ساعت قبل از سونی تایید کرد جدید در ژوئن 19 تاریخ انتشار برای دو بار به تاخیر افتاد عاقبت. سونی امیدوار به راه اندازی PS4 منحصر به فرد در مه 29, اما احساس مجبور به تغییر برنامه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن