گارد ملی فعال-سربازان وظیفه در حال کمک به بدن حذف در نیویورک

حدود 170 سرباز گارد ملی و 49 فعال-سربازان وظیفه گرفته اند در گریم وظیفه کمک به شهر نیویورک با حذف تعداد رو به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 فروردین 1399

حدود 170 سرباز گارد ملی و 49 فعال-سربازان وظیفه گرفته اند در گریم وظیفه کمک به شهر نیویورک با حذف تعداد رو به رشد بدن افرادی که مرگ به تنهایی در طول رمان coronavirus همه گیر به گفته مقامات گارد.

"آنها درگیر شده ام و همچنان درگیر متاسفانه در سردخانه امور" نیروی هوایی ژنرال جوزف Lengyel, رئیس گارد ملی اداره گفت: در سومین جلسه چهارشنبه. او با اشاره به نیروهای کمک به این شهر رئیس دفتر معاینات پزشکی (OCME) در حذف "تنهایی" مرحوم.

"وجود دارد یک ظرفیت در گارد ملی برای مقابله با آن," او گفت: به عنوان نیروهای پشتیبان این ضعف من را با رفتن به آپارتمان ها و خانه های که در آن کسی که مرده است و بدون خانواده یا دکتر در حضور.

Lengyel گفت: مسلح ، ژنرال ری سپر یاور کل نیویورک گارد ملی به او گفت که "در حالت عادی غیر COVID مرتب کردن بر اساس از یک روز" حدود 25 بدن نیاز به حذف از خانه.

مرتبط با: بیش از 25000 سربازان سابق که در حال حاضر به طور داوطلبانه برای بازگشت به وظیفه

"تعداد کسانی که به طور قابل توجهی بالا و 150 نفر در روز نیاز گرفته شود" به من را برای بررسی علت مرگ Lengyel گفت.

فشار از این کار اختصاص داده شده برای 32 نفر از اعضای سریع جستجو و بازیابی تیم (FSRT) از گارد ملی هوایی را 107 حمله بال, بر, در, آبشار نیاگارا, هوایی, رزرو ایستگاه گفت: Eric Durr مدیر امور عمومی برای نیویورک گارد ملی.

این FSRT آموزش دیده برای کمک به بلایای طبیعی و بازیابی پرسنل در مواد شیمیایی یا بیولوژیکی حملات اختصاص داده شده است برای کمک به من ، آنها حمایت یکی دیگر از 140 منظم پرسنل گارد در حال حاضر وظیفه در شهر Durr گفت.

علاوه بر 49 فعال وظیفه سربازان از ارتش 54 Quartermaster شرکت اختصاص داده شده به کمک به سردخانه امور در شهر او اضافه شده است.

نشانه کمی وجود دارد که تقاضا برای گارد ملی کمک در من است که به طور معمول دارای ظرفیت حدود 900 اجساد در سردخانه خود امکانات خواهد قطع به زودی.

برای مقابله با سرریز دفتر فرستاده است یخچال کامیون به بیمارستان محلی برای ذخیره سازی موقت از مرحوم.

در یک کنفرانس خبری جمعه نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: "محتاطانه خوشبین" است که به سمت بالا منحنی جدید کروناویروس موارد در دولت و شهر مسطح است.

"خبر بد این است که ما همچنان به از دست دادن فوق العاده ای تعدادی از جان," او گفت:.

یکشنبه بدترین روز در دولت برای coronavirus, مرگ و میر, با 799 گزارش شده است. که تا از 777 پنج شنبه, اکثریت قریب به اتفاق آنها در شهر نیویورک کومو گفت.

نیویورک OCME آماده طرح در سال 2008 برای مقابله با پاندمی آنفلوانزا اما گسترش COVID-19 به نظر می رسد که فراتر از هر چیزی که می توانست پیش بینی.

"مفهوم برای مدیریت و میر به دلیل [آنفولانزای] رویداد ساده است: OCME بهبود فرآیند و نگه decedents از مسکونی و مرکز بهداشت و درمان محل تا زمانی که سازمان های بخش خصوصی قادر به مدیریت وضع نهایی" با توجه به سال 2008 برنامه ریزی. اما محلی خانه های مراسم تشییع جنازه شده اند قادر به رسیدگی به این حجم.

"هدف از این OCME پاسخ استراتژی است که به افتخار زندگی با احترام مدیریت یک مرگ" طرح متحده است.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

بیشتر بخوانید: ارتش سیاتل بیمارستان صحرایی می بندد و بعد از 3 روز بدون درمان یک بیمار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن