ناسا Exec استعفا داد روز قبل از اولین فضانورد راه اندازی در سال

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — ناسا رئیس انسان اکتشاف استعفا داد تنها چند روز قبل از اولین فضانورد راه انداز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 خرداد 1399

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — ناسا رئیس انسان اکتشاف استعفا داد تنها چند روز قبل از اولین فضانورد راه اندازی در نزدیک به یک دهه از مرکز فضایی کندی.

این آژانس فضایی به اطلاع کارکنان از اخبار سه شنبه.

داگلاس Loverro که استعفای اثر در زمان دوشنبه, پیوست ناسا در ماه اکتبر گذشته. او سابق وزارت دفاع ملی و شناسایی دفتر مدیر و متخصص در فضای امنیت مهم برای سه دهه است.

ناسا سخنگوی باب Jacobs تنها می گویند Loverro تصمیم به استعفا و فراتر از آن است که آژانس نمی تواند بحث در مورد مسائل مربوط به پرسنل.

اعلام می آید فقط هشت روز قبل از SpaceX تلاش برای راه اندازی آن برای اولین بار فضانوردان تحت NASA commercial crew program. پرتاب برنامه ریزی شده است برای مارس 27.

علاوه بر نظارت بر SpaceX و بوئینگ در تلاش برای کشتی فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی Loverro شد مسئول ناسا آرتمیس ماه-فرود برنامه. فقط 2 1/2 هفته پیش ناسا اعلام کرد که سه برنده شدن شرکت های بزرگ تیم است که به توسعه قمری landers برای فضانوردان.

سابق شاتل فضایی فرمانده کن Bowersox, Loverro معاون سر گرفته خواهد شد نقش خود را به عنوان بازیگری دیپلم مدیر بشر اکتشاف و عملیات.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

این مقاله در نوشته شده بود توسط مارسیا دونن از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب