فعال ترین وظیفه سربازان شديد COVID-19 باید موجود شرایط سلامت, مطالعه می یابد

بیشتر از این تعداد فعال-سرباز وظیفه که به طور جدی بیمار شد و پس از ابتلا به کروناویروس حال اساسی شرایط سلامت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 تیر 1399

بیشتر از این تعداد فعال-سرباز وظیفه که به طور جدی بیمار شد و پس از ابتلا به کروناویروس حال اساسی شرایط سلامت مانند چاقی و فشار خون بالا اولین مطالعه به نگاهی است که گروهی از اعضای خدمات پیدا کرده است.

این یافته ها که آینه چه شده است در میان غیر نظامیان "بود نوع امداد گفت:" دکتر جان آمبروز ارشد اپیدمیولوژی با ارتش مرکز بهداشت عمومی.

"این به ما می گوید هیچ عاملی که تغییر نتایج در جمعیت نظامی. و بنابراین ما می دانیم که ما می تواند بر بهداشت عمومی کاهش اقدامات و مداخلات" است که ثابت شده است به کار, گفت, مانند, اجتماعی, فاصله, ماسک پوشیدن و بهداشت خوب.

بیش از 200 فعال-سرباز وظیفه بودند که مبتلا به کروناویروس بین Feb. 11 و 6 آوریل در بخشی از این مطالعه که نتایج آن منتشر شد در شماره اخیر نظامی پزشکی نظارت گزارش ماهانه.

تنها 12 219 سربازان در مطالعه -- بیش از 5 ٪ -- در بیمارستان بستری شد و از آن چهار تيمار در بخش های مراقبت ويژه. هیچ مورد نیاز یک دستگاه تهویه و هیچ درگذشت. هیچ فعال-سرباز وظیفه بودند از این بیماری همانطور که از ژوئن 21, آمبروز گفت.

در کل ایالات متحده آمریکا جمعیت 14 درصد از افرادی که بیمار شد با کروناویروس نیاز به بستری 2 درصد بستری شد به ICU و 5% درگذشت, اطلاعات جمع آوری شده از طریق پایان ماه مه و منتشر شده هفته گذشته توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد.

نزدیک به نیمی از بیماران مبتلا به یک بیماری زمینه ای در بیمارستان بستری شد, در مقایسه با کمتر از 8 درصد و مرگ و میر 12 برابر بیشتر در میان بیماران مبتلا به بیماری های زمینه ای از کسانی که بدون CDC گزارش گفت:.

کاهش میزان عفونت و مرگ و میر ناشی از کروناویروس در فعال وظیفه جمعیت به احتمال زیاد به انجام عمدتا با جوانان و "سالم سرباز اثر" آمبروز گفت. فعال-سربازان وظیفه در حال کمتر از جمعیت عمومی و تمایل به مشخصه از شهروندان از سن مشابه.

اما یک چهارم از 12 سربازانی که تا به حال به بستری بود و فشار خون بالا و نزدیک به 60 درصد چاق بودند و نیمی به حال یک اختلال عصبی مانند میگرن یا مغزی است.

هر چهار سرباز را که مورد نیاز بخش مراقبت های سه یا بیشتر از شرایط بهداشتی اساسی مطالعه یافت می شود.

از هشت سربازان که در بیمارستان بستری شدند اما پذیرفته نیست به ويژه دو سه یا بیشتر از شرایط اساسی و سه تا به حال هیچ در تمام آن گفت.

اما یکی از بستری سربازان بودند مردان, شش سنی 35 تا 44 سال و چهار بودند حداقل 45 و دو نفر زیر 25 مطالعه گفت.

نتایج مشابه انتظار می رود می تواند در مطالعات بزرگتر گفت: Ambrose, هشدار, جوان, سالم, سربازان نه برای تبدیل شدن به معتاد به اسب دوانی در مورد ویروس.

"من فکر می کنم شما قطعا باید نگاهی به سلامت عمومی احتیاطی," او گفت:. "شما خودتان را در معرض خطر شدید نتایج و شما هنوز هم می توانید قرار داده و کسانی که شما در مورد مراقبت از در خطر است."

با وجود نتايج در مورد پیشرفته سن و شرایط اساسی مردم بیشتر در معرض خطر بیماری شدید هنوز هم وجود دارد مقدار که ناشناخته باقی می ماند در مورد کوروناویروس, او گفت:.

وزارت دفاع coronavirus موارد بیش از 13,000 هفته گذشته است. سی و شش نفر وابسته به وزارت دفاع فوت کرده اند از جمله پنج عضو خانواده نه پیمانکاران و 19 غیر نظامی کارگران است.

سه خدمات اعضا نیز پس از درگذشت ژانویه زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور, 41, از ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت; سروان. داگلاس Linn Hickok, 57, یک, New Jersey, ارتش گارد ملی دستیار پزشک و Sgt. سیمون Zamudio, 34, ارتش reservist.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب