بیش از 1300 جانبازان داده هیدروکسی کلروکین برای COVID-19

تقریبا از 1300 نفر در وزارت امور سربازان بازنشسته امکانات پزشکی دریافت کرده اند هیدروکسی کلروکین برای COVID-1

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 خرداد 1399

تقریبا از 1300 نفر در وزارت امور سربازان بازنشسته امکانات پزشکی دریافت کرده اند هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 از اواخر ماه مارس با توجه به VA وزیر رابرت Wilkie.

در نامه ای به رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-نیویورک این هفته Wilkie گفت که بین فوریه. 1 و مارس 23, VA, خریداری بیش از 6.3 میلیون قرص ضد مالاریا مواد مخدر بود که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا در اواخر ماه مارس در مواقع اضطراری با استفاده از پایه ای برای درمان این رمان coronavirus.

بعدی به عنوان خوانده شده: "او به خوبی انجام می دهند:' Esper مورد بحث جوان ملوان که در زمان پایین کورپس کریستی مسلح

هیدروکسی کلروکین است که به طور معمول استفاده می شود برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید و کنار می گذارد و تقریبا 1 میلیون قرص از آن یک ماه برای کسانی که شرایط با توجه به Wilkie.

وزیر امور خارجه گفت: VA خریداری چنین مقدار زیادی به اطمینان حاصل شود که آن را تا به حال عرضه کافی برای بیماران مبتلا به این بیماری ها به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با COVID-19.

"در طول این ردیابی زمان دوره VA استفاده می شود حدود 18,000 قرص برای COVID-19 که برابر است با .28%," او نوشت.

Wilkie نامه بود در پاسخ به شومر درخواست مارس 10 که و توضیح آن خرید بخش عمده ای از دارو و درمان جانبازان مبتلا به SARS-CoV-2 coronavirus.

هیدروکسی کلروکین شده است به طور گسترده ای تبلیغ به عنوان یک درمان توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بستری در این هفته که از او گرفته و آن را به عنوان یک پیشگیری برای جلوگیری از عفونت.

شومر گفت که او و چند تن از جانبازان گروه باید نگرانی در مورد استفاده از دارو و بیماران بسیاری از آنها مسن تر هستند و باید شرایط بهداشتی اساسی است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به مواد مخدر را به شدید ترین عارضه یک اختلال ریتم قلب منظم.

"جانبازان" گروه عمیقا نگران آن است که VA ساخته شده است که خرید های بزرگ از این دارو و به نظر می رسد که تجویز آن به جانبازان با وجود شناخته شده و در برخی موارد کشنده خطرات," او نوشت: Wilkie.

چاک شومر سناتور. D-n. y., حضور مراسم پرده عمودی تجلیل سابق مجلس جان بونر در کاپیتول هیل در Nov. 19, 2019 در واشنگتن است. (AP Photo/Michael A. McCoy)

روز جمعه پس از دریافت Wilkie پاسخ او لعنتی VA برای افشای نتایج 1,300 جانبازان که در زمان دارو و عدم می گویند که در آن قصد دارد برای انجام تحقیقات بیشتر در هیدروکسی کلروکین.

"ما نیاز به دانستن است که اجازه این محاکمه های جدید چه امکانات شرکت و چه خانواده ها گفته بودن" شومر گفت.

بررسی گذشته نگر با استفاده از هیدروکسی کلروکین بر VA بیماران با COVID-19 نشان داد که 28 درصد از جانبازان که با دریافت این دارو درگذشت; 22% از کسانی که موفق به دریافت هیدروکسی کلروکین همراه با آنتی بیوتیک آزیترومایسین نیز درگذشت در حالی که فقط 11 درصد از بیماران در این مطالعه که دریافت استاندارد مراقبت درگذشت.

اما تحقیقاتی که دقیق مطالعه علمی اما به سادگی تجزیه و تحلیل داده ها اشاره کرد که اکثر بیماران با توجه به این داروها بودند به شدت بیمار در هواکش و تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. همه آنها مردان عمدتا سیاه و سفید با متوسط سن بیش از 65 -- جمعیت قرار داده شده است که آنها را در معرض خطر بالاتر برای موارد شدید از coronavirus.

مطالعات دیگر از هیدروکسی کلروکین نشان داده اند نتایج مخلوط. در حال انجام مطالعه در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی نشان داد که بیمار دریافت هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین و روي شد 44 درصد کمتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19.

یک مطالعه از 1500 بيمار انجام شده توسط نیویورک امور خارجه وزارت بهداشت و دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی دانشکده بهداشت عمومی یافت می شود که این داروها را کاهش نمی دهد مرگ و میر بیمارستان.

Wilkie گفت: VA خود از تحقیق و توسعه در حال برنامه ریزی یک مطالعه هیدروکسی کلروکین اثربخشی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای کسانی که در معرض و همچنین همکاری با شرکت داروسازی نوارتیس در یک "ملی چند سایت کارآزمایی بالینی است که در دارو همراه با آزیترومایسین به عنوان یک درمان است."

سان فرانسیسکو و پزشکی مرکز مطالعه دیگری از هیدروکسی کلروکین در جریان است و چندین و مراکز پزشکی در حال بررسی اثربخشی داروهای دیگر برای درمان SARS-CoV-2 عفونت ها از جمله آرتریت روماتوئید مواد مخدر sarilumab و دیگاریلیکس یک سرطان پروستات مواد مخدر است.

پس از دریافت و پاسخ شومر گفت که این گروه در حال حاضر نیاز به "آمده تمیز در حد کامل استفاده از آن دارو در جانبازان و بر اساس آن برای انجام این کار است."

"ما نیاز به دانستن چه مبنایی شد برای استفاده از این دارو در برابر اجماع از علم که به سوال نامیده می شود اثربخشی آن در درمان COVID-19" شومر گفت.

بیش از 13000 جانبازان در چهارمحال و سیستم بهداشت و درمان تشخیص داده شده اند با کروناویروس پس از پایان ماه ژانویه و 1,112 فوت کرده اند. VA دیده است و تعداد آن از فعال موارد سقوط از بیش از 5,500 در مارس 1 به 1,709 on May 22.

آن را با تجربه اندکی چشم انداز مثبت این هفته پس از ثابت کاهش می یابد, اما. روز پنج شنبه تعدادی از موارد فعال شد 1,702.

سی و یک و کارکنان درگذشت coronavirus.

در نامه خود Wilkie عقب رانده در هر گونه پیشنهاد که او و یا گروه خود را تحت فشار کاخ سفید برای خرید و یا استفاده از هیدروکسی کلروکین و یا سایر داروها برای درمان COVID-19.

"این ایده که و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را درمان تصمیم گیری بر اساس هر چیزی غیر از پزشکی بهترین منافع از بیماران ما به عنوان افراد مضحک است," Wilkie نوشت. "VA مانند بسیاری از امکانات پزشکی در سراسر این کشور است که در یک مسابقه برای زنده نگه داشتن بیماران در طول این همه گیر و ما با استفاده از ابزار به عنوان بسیاری به عنوان ما می توانیم."

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: مواد مخدر تبلیغ به عنوان COVID-19 درمان نگران عوارض جانبی, کارشناسان می گویند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن