سابق و وزیر داوطلب برای بازگشت به عنوان یک دکتر. هیچ کس را به نام او پشت

در طول تصدی خود به عنوان وزیر بهداشت در وزارت امور جانبازان و بعد از آن به عنوان VA, منشی, دکتر دیوید Shulkin

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 اردیبهشت 1399

در طول تصدی خود به عنوان وزیر بهداشت در وزارت امور جانبازان و بعد از آن به عنوان VA, منشی, دکتر دیوید Shulkin حدود یک آخر هفته یک ماه با پوشیدن یک کت سفید و درمان بیماران در مرکز پزشکی VA در منهتن.

بنابراین وقتی VA صادر تماس مارس 25 درخواست بازنشسته و پزشکان و پرستاران و داروسازان تنفسی درمانگران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی برای بازگشت به تقویت بخش پاسخ به COVID-19 گیر Shulkin یک هیئت مدیره گواهی متخصص داخلی پاسخ داد.

"قلب من و قدردانی می رود به مردان و زنان شاغل در VA سیستم" Shulkin گفت: آوریل 15. "من می دانم چرا که من در کنار آنها چگونه فوق العاده اختصاص داده شده آنها هستند."

Shulkin گفت: Military.com در حالی که او بسیار شلوغ در حال اجرا یک مراقبت های بهداشتی شرکت مشاوره و مشاوره سیستم های بهداشتی و دولت های محلی خود را همه گیر پاسخ او را با کمال میل به بازگشت و به کار در کنار همکاران سابق درمان جانبازان در مبارزه خود را در برابر بیماری است.

"من فوق العاده افتخار از کار [VA کارکنان] انجام می دهند با وجود این واقعیت است که آنها در حال قرار دادن خود و خانواده خود را در آسیب بالقوه برای خدمت به کشور خود و خدمت به جانبازان" Shulkin گفت.

اداره فدرال مدیریت پرسنل در 19 مارس تایید یک درخواست از VA اجازه می دهد تا گروه به rehire بازنشسته و کارگران است. و به طور خاص به دنبال ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با تجربه مستقیم در مراقبت از بیمار, پزشکی از راه دور و سفر, پرستار سپاه.

مرتبط با: Wilkie رد ادعا می کنند که و کارکنان فاقد تجهیزات حفاظتی در میان شیوع ویروس

در حالی که وزارت امور جانبازان سخنگوی کریستینا Noel نمی گویند که چگونه بسیاری از سابق و کارکنان مراقبت های بهداشتی به تماس پاسخ او گفت: از مارس 29, VA آورده برگشت 42 بازنشسته و پرسنل پزشکی از جمله 23 پرستاران ثبت نام شده پنج و پزشکان و پنج و منابع انسانی و متخصصان دو سرویس غذا کارگران یک دستیار پزشک یک پرستار عملی و دیگر خدمات پشتیبانی کارکنان.

این کارگران علاوه بر 3,183 کارکنان جدید استخدام VA بین مارس 29 مارس 11, از جمله 981 ثبت نام پرستاران. با توجه به Noel, و در حال حاضر 390,000 کارکنان یک "رکورد بالا و نزدیک به 55,000 بیشتر از ما تا به حال پنج سال پیش" او گفت:.

VA وزیر رابرت Wilkie گفت: Military.com 15 آوریل است که این گروه قادر به پیگیری سریع استخدام به دلیل آن است "دور انداخته راهکار که از پرسنل و مدیریت استفاده کرده است از اواخر 1800s."

"در دو هفته گذشته به دلیل رفته ایم اضطراری ایستگاه های ما استخدام" Wilkie گفت.

قبل از همه گیری آغاز شد و تا به حال 44,000 خالی و آمده بود زیر آتش برای عدم به آدرس آن کمبود نیروی انسانی.

پس COVID-19 شروع به گسترش در سراسر VA امکانات در سراسر آمریکا و اتحادیه ها به نمایندگی و کارکنان را متهم کرد که جای خالی قرار داده اند کارگران در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس چرا که بسیاری از کارکنان خط مقدم در حال کار در شیفت های طولانی و دست زدن به بزرگتر از حد معمول بیمار بارهای.

آمریکا فدراسیون کارکنان دولت در 7 آوریل شکایت با ایمنی و بهداشت شغلی دولت نیز شارژ که و موفق به ارائه مناسب تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان خود را.

به عنوان از آوریل 23 1,937 و کارکنان تا به حال تایید موارد COVID-19 و 20 فوت کرده است. و مقامات به ذکر است که نرخ آلودگی کمتر از 1% است کمتر دیده می شود در سیستم بهداشت هنری فورد غیر انتفاعی سیستم در منطقه دیترویت با 31,600 کارکنان است که 700 موارد تایید شده در میان کارکنان آن یا 2.2 درصد از نیروی کار خود را.

از سه شنبه 7,342 جانبازان تشخیص داده شده اند در داخل و سلامت سیستم با کروناویروس و 457 فوت کرده اند. این آمار و ارقام را شامل نمی شود جانبازان تشخیص داده و یا بستری در تاسیسات غیرنظامی و یا کسانی که ساکن در دولت اجرا جانبازان خانه و یا غیر VA خانه های سالمندان.

Shulkin که اخراج شد به عنوان وزیر در مارس 2018 توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمبود نیروی انسانی ممکن است "بخشی از دلیل و کارکنان قرار دادن خود در معرض خطر و آلوده شدن چرا که آنها به سادگی در حال خواسته به انجام در یک بازی فوق العاده استرس زا محیط زیست است."

بنابراین او را مشاهده کنید اطلاعات خود را از طریق VA ثبت نام فرایند.

"من مطمئن هستم که هزاران نفر از مردم دیگر در سراسر کشور در حال انجام است. و گام ها را امتحان کنید برای کمک به کاهش این کمبود نیروی انسانی و آن چیزی که مهم به تمرکز بر روی" Shulkin گفت.

همانطور که در آوریل 23, او تا به حال شنیده بازگشت.

پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: VA نیاز به انجام بیشتر برای محافظت از کادر پزشکی سابق وزیر می گوید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن