از دست رفته تگزاس Airman به اتهام تهدید زنجیره ای از فرمان قبل از فرار دستگیر

این مقاله توسط دیوید Roza در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ار

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 اردیبهشت 1399

این مقاله توسط دیوید Roza در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

یک airman که رفت از دست رفته در خارج Dyess پایگاه نیروی هوایی ماه گذشته گفته حاضر به تسلیم خود را شخصی سلاح گرم او مواجه شد در مورد یک تهدید ایمیل فرستاده خود را به زنجیره ای از فرمان با توجه به شکایت کیفری ثبت شده در آوریل 24.

Erland Injerd, 37 با اتهام آزار یک عامل فدرال پس از یک مبارزه شکست بین او و سه نفر از اعضای Dyess نیروهای امنیتی زمانی که آنها بازدید خانه اش در آوریل 22. با توجه به شکایت با ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال تگزاس Injerd حاضر یک نظم قانونی و هنگامی که او کاهش یافته است به نوبه خود بیش از سلاح های خود را.

Injerd "حاضر به پیروی و شروع به لعن در" نیروهای امنیتی و افسران ارشد استاد گروهبان. Klexton Q. Jett استاد Sgt. درک L. kj in mn و افسر John F. نژاد نوشت: FBI Special Agent شان E. معنی در یک استشهاد حمایت از شکایت کیفری.

این airman نیز حاضر به نوبه خود در اطراف و قرار دادن دست خود را پشت سر خود را هنگامی که به او گفته شد با توجه به شکایت. به جای Injerd زده نژاد و تمام چهار نفر از آنها به پایان رسید تا بر روی زمین به عنوان نیروهای امنیتی تلاش کردند او را بازداشت.

"Injerd عمدا نو جوان انگشت خود را در افسر نژاد چشم راست زده و SMSgt Jett در زانو" به معنای نوشت. "SMSgt. Jett به تازگی عمل جراحی زانو و Injerd آگاه بود از این است."

Injerd همسر سپس درب جلو را باز به خانه خود و airman عقب نشینی به خانه و در را بست شکست پشت پنجره خزید بیرون مدرج پایه محیط و فرار به جنگل معنی نوشت.

پلیس محلی و نیروی هوایی مدافعان با 7th نیروهای امنیتی اسکادران جستجو برای Injerd اما airman طفره رفت تصرف خود در شرایط دشوار و پوشیده شده از درخت در زمین پلیس گفت: در آن زمان. پلیس در آن زمان گفت که Injerd در نظر گرفته شد مسلح و خطرناک است.

یک Dyess سخنگوی گفت: وظیفه و هدف است که اف بی آی در حال حاضر پیشرو در این تحقیقات در کنار ایالات متحده مارشال خدمات و نیروی هوایی از بررسی های خاص. یک حکم برای دستگیری او.

"جستجو ادامه خواهد داد بدون در نظر گرفتن زمان سپری شده تا او واقع شده است" گفت: سروان. مردیت Mulvihill رئیس امور عمومی برای 7 بمب بال. "Dyess نیروهای امنیتی نیز ادامه خواهد داد به افزایش حضور در پایگاه و مسکن در سراسر نصب و راه اندازی تا زمانی که این وضعیت حل و فصل شود."

با توجه به Stars & Stripes Injerd ارشد airman و پیش بینی آب و هوا در Dyess. سرهنگ اد Sumangil فرمانده 7th بمب بال گفت: در تاریخ 24 آوریل که او باور نمی کند Injerd مطرح "خاص تهدید" به Dyess جامعه است.

"اما فقط در مورد ما افزایش یافته و نیروهای امنیتی ما در طول شبانه پایه," او گفت: در Facebook. "ما به خصوص فعال باقی می ماند در پایه مسکن."

سربازان و خانواده های آنها توصیه شد برای ادامه عادی خود را فعالیت در فضای باز اما به هوشیار باقی می ماند و برای نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی بچه های خود را.

Dyess گذشته توصیف Injerd به عنوان یک مرد سفید با/تراشیده پوست قهوه ای حدود 5'8" گذشته دیده می شود پوشیدن آستین بلند پیراهن سیاه و سفید با شلوار جین آبی. Sumangil توصیه جامعه به تماس با Dyess اجرای قانون میز (325-696-2131) یا Dyess پست فرماندهی (325-696-1921) اگر آنها خال خال Injerd بر روی پایه و یا Abilene اداره پلیس (325-673-8311 یا 911) اگر آنها خال خال او را پایه.

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن