نظامی ویروس کمک می تواند نگاه های مختلف اگر موج 2 بازدید

واشنگتن -- وزیر دفاع علامت Esper گفت که ارتش ایالات متحده آماده برای یکی دیگر از پتانسیل موج coronavirus ممکن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 خرداد 1399

واشنگتن -- وزیر دفاع علامت Esper گفت که ارتش ایالات متحده آماده برای یکی دیگر از پتانسیل موج coronavirus ممکن است انجام کارهای کمی متفاوت ارائه بیشتر هدف کمک به شهرها و ایالات متحده و احتمالا کوتاه تر قرنطینه بار برای سربازان.

زبان به عنوان او پرواز کرد بازگشت از سفر به Marine Corps Recruit Depot parris در جزیره, کارولینای جنوبی, Esper گفت: پنتاگون به دنبال یک تنوع از برنامه های. اما او گفت که نیروهای آمریکایی ممکن است مستقر همین ترتیب اگر یا زمانی که ویروس موج دوم موج بزرگ و یا حتی بیشتر احتمال دارد یک سری از کوچکتر می ترکد.

او همچنین گفت که ارتش در حال حاضر شروع به انجام تست آنتی بادی در سرویس کاربرانی که تا به حال COVID-19 و بهبود به منظور تعیین اینکه آیا خود را در پلاسما را می توان در دیگران برای جلوگیری و یا درمان ویروس.

Esper گفت که او صحبت می کرد با خدمت سربازی رهبران به تازگی پرسیدن که آیا آنها خواهد بود علاقه مند در گرفتن واحد خون یا پلاسما برای ارسال روی عرشه کشتی و یا با اعزام نیروهای خود را برای استفاده به عنوان مورد نیاز است. و او گفت همه آنها پاسخ داد که این امر می تواند مفید باشد. Esper گفت: او گرفته شده این آزمون برای دیدن اگر او دارای آنتی بادی ویروس اما هنوز نتایج.

بر خلاف بینی تست های گرد استفاده می شود برای تشخیص عفونت فعال آنتي بادي آزمون به دنبال خون پروتئین ها به نام آنتی بادی که در بدن تولید روز یا چند هفته پس از مبارزه با یک عفونت است. آزمایش خون می تواند نشان دهد که آیا کسی تا به حال coronavirus در سالهای اخیر که بسیاری از کارشناسان فکر می کنند که برخی از حفاظت.

آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است چه آنتی بادی در سطح مورد نیاز خواهد بود برای ایمنی و یا چه مدت هیچ گونه ایمنی ممکن است آخرین و اینکه آیا مردم با آنتی بادی هنوز هم می تواند گسترش ویروس.

پنتاگون Esper گفت: همچنین مصرف گسترده ای نگاه کنید که چگونه بهترین برای پاسخ به هر آینده شیوع است.

و اشاره کرد که بسیاری از کمک های نظامی با عجله به جوامع به عنوان همه گیر رخ داد به پایان رسید تا رفتن استفاده نشده و یا مورد استفاده قرار گرفت بسیار کمتر از پیش بینی او گفت: نظامی ممکن است کارکنان بخش پزشکی را به جای بیمارستان تمام کشتی ها و ارتش بیمارستان.

دو نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی که رفت و به شهر نیویورک و لس آنجلس برای مثال درمان چند بيمار. و ارتش بیمارستان اعزام به شهرهای دیگر نیز استفاده کمتر از ابتدا پیش بینی شده است. در عوض مقامات به پایان رسید تا کشیدن پزشکان و پرستاران را از آن امکانات و ارسال آنها را به بیمارستان محلی که در آن آنها می تواند تقویت overworked و تاکید پزشکی کارکنان.

"من فکر می کنم که یک درس بزرگ یاد گرفتم" Esper گفت.

و گفت که او و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک فکر می کنم این ویروس ممکن است دوباره در کوچکتر امواج Esper گفت: در نتیجه ممکن است که ارتش ممکن است احتمال بیشتری برای ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و پزشکان به شهرستانها نیازمند است.

"اگر کسی به فرض که بزرگترین موج که آمار اولین موج ما نشان داده ایم که ما بیمارستان ظرفیت یک ظرفیت تمام کسانی که دیگر" Esper گفت. "اگر ما می تواند اداره کند که موج اول ما می تواند رسیدگی به هر چیز دیگری پس از آن."

Esper اضافه شده که دکتر Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا عفونی-بیماری متخصص و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده پیشنهاد اخیر پنتاگون نشست که 14 روز در قرنطینه ممکن است لازم باشد. او گفت که آنها فکر روز کمتر کار می کنند ممکن است و پنتاگون است که به دنبال در این ایده در حال حاضر.

-----

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. Baldor از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب