نظامی توقف-حرکت سفارشات برداشته شود بلافاصله در برخی از پایگاه های

توقف جنبش منظور در اثر برای خانواده های نظامی در تغییر دائمی از ایستگاه حرکت در اصل مجموعه ای به اجرا را از ط

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 خرداد 1399

توقف جنبش منظور در اثر برای خانواده های نظامی در تغییر دائمی از ایستگاه حرکت در اصل مجموعه ای به اجرا را از طریق 30 ژوئن برداشته خواهد شد در مراحل برخی از تاسیسات برای آغاز پذیرش نقل و انتقالات بلافاصله مقامات پنتاگون روز سه شنبه گفت.

در انتخاب تاسیسات stateside که ملاقات در کاخ سفید و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل در جلوگیری از COVID-19, فرماندهان قادر خواهد بود به "سبز فورا" بر روی رایانه های شخصی حرکت می کند گفت: Matt Donovan, تحت, وزیر دفاع برای پرسنل و آمادگی.

جزئیات بعدی: دوزیست کشتی Obliterates هواپیماهای بدون سرنشین با سلاح های لیزری در 1st-از-آن-نوع آزمون دریا

این تاسیسات را تایید فوری برای لغو محدودیت و سفر و تغییرات دائمی از ایستگاه خواهد بود ذکر شده در یک سند طبقه بندی شده سه شنبه شب و به نام علنا به عنوان چهارشنبه داناون گفت.

او و لیزا Hershman پنتاگون ارشد مدیریت افسر گفت که به طور کلی بلند کردن اجسام از توقف-حرکت محدودیت خواهد بستگی به شرایط محلی هر دو stateside و خارج از کشور.

داناون اشاره به نمونه ای از ارتش فورت کمپبل که سابقه کنتاکی-تنسی مرز گفت: نصب و راه اندازی فرمانده را برای ارزیابی اینکه آیا شرایط محلی در هر دو کشور برآورده شده است.

Esper صادر توقف جنبش منظور در سفر در ماه های مارس و آوریل 20 تمدید آن تا 30 ژوئن اما هزاران استثنا شده اند و تایید شده برای موارد فردی است.

در اوایل این ماه, U. s. Transportation Command گفت: حدود 30000 خانواده های نظامی دریافت کرده بود مشروط اجازه حرکت قبل از 30 ژوئن.

"بنابراین کسانی که هستند خانواده هایی که تایید شده اند و یا مجاز به حرکت می کند و اگر شرایط اجازه می دهد" ریک مارش مدیر دفاع اموال شخصی برنامه برای U. s. Transportation Command گفت: در مارس 6 پنتاگون جلسه.

کلی سفر محدودیت برداشته خواهد شد و در پنج مرحله عمدتا وابسته به شرایط محلی stateside و خارج از کشور و در پایگاه های خود گفت: Jonathan هافمن, پنتاگون سخنگوی رئیس.

هر دو Hershman و داناون گفت که هیچ بازه زمانی برای رفتن را از طریق پنج مرحله بر لغو محدودیت -- آن همه چیز بستگی به شرایط محلی و تصمیمات نصب فرماندهان stateside و فرماندهان مبارز خارج از کشور.

داناون گفت: وجود "دو فراگیر [مجموعه] عوامل" در نظر گرفته شود در کاهش سفر و تغییر دائمی از ایستگاه محدودیت: اولین ایالتی و محلی معیارهای حفاظت در برابر COVID-19 و کاخ سفید هدایت در "بازگشایی امریکا است."

دوم مجموعه ای از عوامل شامل شرایط در تاسیسات خود را تست قابلیت ها و دسترسی به خدمات ضروری مانند مدارس و بیمارستان ها داناون گفت.

"این تاریخ مربوط به دنبال این هستیم که در شرایط" Hershman گفت.

پنتاگون خود ساختمان و امکانات دیگر در پنتاگون رزرو باقی مانده اند اما ورودی محدود شده و کسانی که در گزارش به کار شده اند نیاز به پوشیدن ماسک و اجتماعی رعایت فاصله.

Hershman گفت که این حرکت توسط وزیر دفاع علامت Esper به سهولت شرایط را برای باز کردن امکانات نیز اعمال خواهد شد به پنتاگون خود ساختمان و امکانات دیگر در پنتاگون رزرو.

او گفت که نیاز اساسی برای بازگشایی حرکت در پنتاگون خواهد بود شمال ویرجینیا و منطقه کلمبیا نشان دادن یک روند رو به پایین در coronavirus موارد که در ادامه به مدت حداقل 14 روز.

حدود دو سوم از پنتاگون نیروی کار از بیش از 20,000 شده است teleworking در طول بیماری همه گیر. Hershman گفت: پنتاگون به دنبال به مجموعه ای از شرایط است که "فعال خود بازگشت کنترل شده و مداوم به شیوه ای" وجود دارد اما در بازه زمانی.

او همچنین گفت: در بسیاری از پنتاگون نیروی کار می تواند مجاز به ادامه teleworking.

"این چیزی است که ما با توجه به. ما در حال تشویق رهبری به انجام آنچه حس می کند."

خدمات اعضا که حرکت خود را به جای تکیه بر یک دولت-قرارداد شرکت در حال حرکت را نیز پرداخت می شود بیشتر موثر بلافاصله به عنوان بخشی از یک موقت انگیزه با توجه به راهنمایی های جدید منتشر شده توسط TRANSCOM شنبه.

به طور معمول نیروهای نظامی که حرکت خود را به عنوان بخشی از یک شخصا تهیه شده حرکت (PPM) همچنین شناخته شده به عنوان یک DITY هستند پرداخت 95 درصد از آنچه دولت خواهد پرداخت قرارداد شرکت در حال حرکت. جدید قدرت را افزایش می دهد که بازپرداخت 5 درصد قرار دادن آن را در تاریخ همتراز با آنچه که شرکت در حال حرکت خواهد بود پرداخت می شود.

"این مورد اصلاح مشترک سفر قوانین و مقررات ... به طور موقت اجازه پولی کمک هزینه که برابر است با 100 ٪ از دولت 'بهترین ارزش' به صورت شخصا تهیه شده حرکت می کند با توجه به COVID-19," هدایت متحده است.

افزایش در دسترس خواهد بود برای حرکت مارس 26 تا 31 دسامبر. این پیشنهاد برای اولین بار شناور توسط مقامات ارتش در اواخر ماه آوریل با هدف روشن کردن یک پرونده از رایانه های شخصی در حرکت ایجاد شده توسط وزارت دفاع جهانی stop-جنبش سفارش.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید richard.sisk@military.com.

مرتبط با: ارتش Reservist است 3 سرویس عضو به مرگ از COVID-19

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن