نظامی, Stolen Valor موارد در حال افزایش است محققان می گویند

محققان در آرشیو ملی گامهای خود را تحقیقات منابع در دسترس تر برای فدرال و محلی اجرای قانون برای مقابله با آنچه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399

محققان در آرشیو ملی گامهای خود را تحقیقات منابع در دسترس تر برای فدرال و محلی اجرای قانون برای مقابله با آنچه که آنها گمان می کنند این است که یک چشم انداز مثبت در "stolen valor" در مورد به دست آوردن منافع و یا وام در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"ما باور داریم که در حال انجام آن" گفت: Jason Metrick دستیار بازرس کل برای تحقیقات در آرشیو ملی. "این ماده در معرض و یا پیدا کردن آن است."

بایگانی صلاحیت بیش از این ملت مخزن نظامی ثبت ملی پرسنل ثبت مرکز (NPRC).

جزئیات بعدی: نیروی هوایی کهنه کشته در آستین اعتراض به یاد برای ارادت به نامزد نژادی عدالت

"ما می بینیم بسیاری از ID سرقت" توسط افراد به دنبال ادعای یک جانباز هویت به دریافت یک کارت اعتباری و یا وام Metrick گفت.

در مصاحبه روز شنبه, Metrick و Waleska McLellan نماینده ویژه مسئول در دفتر بازرس کل در National Archives and Records Administration گفت: ابتکار عمل خود را متمرکز شده است قرار دادن کردن کلمه خود را از منابع وجود دارد برای کمک به در stolen valor موارد است.

"ما باید مسئولیت برای محافظت از این پرونده" از سوء استفاده McLellan گفت.

"ما می خواهیم اجازه دهید به مردمی می دانیم که ما در اینجا" Metrick اضافه شده است. برخی از سازمان های اجرای قانون "نمی دانم ما وجود داشته باشد."

McLellan و Metrick گفت: این طرح در نظر گرفته شده است پس از آن برای رفتن 30-چیزی لاف زن در پایان بار که درست است به هر کسی که گوش می دهد و در مورد چگونگی سخت او تا به حال آن را در ایوو جیما.

"پول و یا برخی از نوع محسوس به نفع عنصر کلیدی در آوردن فدرال اتهامات علیه یک فرد دروغ ادعا شجاعت جوایز" این واقعیت ورق متحده است.

کنگره با تصویب یک لایحه در سال 2005 به جرم ادعاهای دروغین در مورد خدمت سربازی و جوایز. اما در نقطه عطفی 2012 مورد ایالات متحده v Alvarez, دیوان عالی کشور حکم داد که این لایحه یک قانون اساسی نقض حقوق آزادی بیان. در اصل این دادگاه حکم داد که دروغ گفتن به خودی خود جرم نیست.

قانونگذاران رفت و بازگشت به تخته رسم و گذشت Stolen Valor عمل 2013, ساخت آن را یک جرم با مجازات تا یک سال در زندان به ادعاهای دروغین در مورد خدمت سربازی و جوایز با قصد به دنبال به دست آوردن پولی اشتغال و یا مزایای دیگر در دسترس به جانبازان.

Metrick با اشاره به مورد اخیر از کریستوفر, Crawford, 31, محکوم شده بود در ماه مه در تقلب و مرتبط با اتهام به شش تا 12 سال در زندان برای سرقت حداقل $17,000 از American Legion Post 568 در اسکرانتون پنسیلوانیا.

کرافورد گفته استفاده ادعاهای دروغین به کار به عنوان پست مدیر اجرایی و سوء استفاده از پست کارت های بانکی برای خرید غیر مجاز از جمله سفر به کازینو.

او ادعا کرد که یک ارتش مبارزه با کهنه زخمی در عراق اما این اتهامات نشان داد که او از بيمارستان مرخص شده در Fort Benning, گرجستان تحت عنوان "کمتر از محترم شرایط" برای رفتن وجود ندارد و بدون ترک در طول آموزش های پایه.

در بیانیه ای که به اتهام ثبت شد, در ماه ژانویه, Lackawanna County District وکیل علامت پاول گفت: "رفتار ادعایی در این مورد -- به عنوان يك جنگی جانباز به منظور نفوذ و سرقت وجوه از an American Legion post -- است نفس بی باک و بی سابقه ای در من تقریبا 30 سال از تمرین قانون کیفری در Lackawanna County است. آن را توهین به هر کهنه."

IG را در نرا به قرار دادن یک Facebook صفحه با یک stolen valor برگه -- @NARAOIGOfficeofInvestigations -- در دفتر ماموریت به افشای ادعاهای دروغین. نرا نیز تاسیس یک خط تلفن -- 301-837-3500 -- برای گزارش موارد مشکوک به سرقت رفته شجاعت.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مربوط به: Fake مهر و موم پنجه نرم می کند گناه به Stolen Valor, سرقت از VA

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن