رهبران نظامی به نیروهای: از آن زمان به بحث در مورد نژاد پرستی و تظاهرات

به عنوان ملت roils در تظاهرات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس نظامی, خدمات, هست

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 خرداد 1399

به عنوان ملت roils در تظاهرات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس نظامی, خدمات, هستند, پاسخ, رسیدن به اعضای خود و فراخوانی برای عمل و درک.

از روز شنبه رهبران از هر یک از خدمات منتشر شده بود یادداشت خود را به نیروی پرداختن فلوید مرگ و متعاقب آن خشم است که اجازه به کارگیری ده ها هزار نفر از نیروهای گارد ملی در سراسر کشور.

در روز سه شنبه نامه ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley گفت: وقت آن است که برای گفت و گو در صفوف در نژادپرستی و حق تظاهرات مسالمت آمیز و نظامی هسته ارزشهای اگر دستور داد تا از اجرای قانون محلی است.

"من مانند شما هستم ثابت قدم در باور من این است که آمریکایی ها که نا امید و عصبانی و به دنبال شنیده می شود باید تضمین شود که فرصت او گفت:" در یک پیام سهشنبه به خدمات ستاد و فرماندهان مبارز. "لطفا به یاد همه ما سربازان و رهبران است که ما را به رعایت ارزش های ملت ما و عمل مطابق با قوانین ملی و استانداردهای بالای خود ما رفتار در همه زمان ها است."

جزئیات بعدی: ژنرال ارتش در آلمان به حالت تعلیق در انتظار بررسی

در مورد این پیام را دریافت نمی کند در سراسر Milley شامل یک یادداشت دست نویس: "همه ما متعهد زندگی ما به این ایده است که توسط امریکا است. ما را به ماندن درست به آن سوگند و به مردم آمریکا."

Milley پیام یک روز پس از او و وزیر دفاع علامت Esper بودند به شدت انتقاد برای پیوستن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک پیاده روی کوتاه از کاخ سفید به سنت جان اسقفی کلیسا پس از خیابان های نزدیک شد و با زور و اجبار پاک شد.

در مقابل کلیسا تهمت های مطرح شده برای عکس ها به تنهایی در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس. Esper پیوست و سپس او را به صورت یک عکس گروهی.

سابق وزیر دفاع جیم Mattis شارژ که Esper و Milley آمده بود شدیدا به ساخت نمادین اظهارات سیاسی با پیوستن به با مغلوب ساختن پیشی جستن.

او همچنین در زمان خاص استثنا به Esper اظهارات اوایل روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی با ملت حکام که در آن او می خواست آنها را به "تسلط بر battlespace" در خیابان.

"ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک 'battlespace که ما یونیفورم نظامی بر اساس نام به تسلط.' در خانه ما باید با استفاده از نظامی تنها زمانی که درخواست برای انجام این کار در موارد بسیار نادر توسط دولت فرمانداران" Mattis گفت: در مقاله یکشنبه برای "اطلس."

خدمات ستاد صادر شده خود را, اظهارات خواستار بر سربازان به اقامت در خارج از سیاست ریشه کن کردن نژاد پرستی در صفوف و انجام وظایف خود اگر بر نامیده می شود برای محافظت از آمریکایی ها در' حقوق به مجمع.

نیروی هوایی به رهبری راه را دوشنبه هنگامی که این سرویس را بالا خدمت رهبر ارشد استاد گروهبان. Kaleth O. رایت منتشر شد یک بیانیه شخصی در رسانه های اجتماعی در مورد تجربه خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید و ترس خود را که یکی از سیاه و سفید خود را در نیروی هوایی می میرند در دست یک افسر پلیس است.

نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein بعد از آن منتشر شد بیانیه خود را دارد و دو برگزار شد تاون هال نشست پنج شنبه شب دعوت نیروهای' سوال در مورد مسابقه ملی و گفتگو.

مشترک خود را در پیام روز شنبه, ارتش, منشی, رایان مک کارتی رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville و گروهبان یکم ارتش مایکل Grinston به نام برای وحدت و هشدار داد در برابر شر از نژاد پرستی.

"توانایی ما برای دفاع از این کشور را از همه دشمنان خارجی و داخلی تاسیس شده است بر اعتماد مقدس با مردم آمریکا است. نژادی تقسیم کارائی که اعتماد" آنها نوشت.

رئیس عملیات نیروی دریایی, فرمانده نیروی دریایی نیروی هوایی رئیس ستاد و رئیس گارد ملی اداره صادر اظهارات مشابه.

در یک ویدیو, CNO Adm. مایک Gilday گفت: "طی هفته گذشته پس از ما به تماشا چه می گذرد, ما را نمی توان تحت هیچ توهمی در مورد این واقعیت است که نژاد پرستی زنده است و در کشور ما است. و من نمی تواند تحت هیچ توهمی است که ما آن را ندارید ما در نیروی دریایی است."

Gilday به نام ملوانان برای رسیدن به هر یک از دیگر "و فقط گوش کن."

نیروی هوایی ژنرال جوزف Lengyel, رئیس گارد ملی نوشت: در یادداشت "من بیمار از مرگ جورج فلوید" و خشم است که این حوادث "را اتفاق می افتد در کشور ما که در آن غیر مسلح مردان و زنان از رنگ هستند که قربانیان خشونت پلیس و فراقضایی خشونت است."

وی از اعضای گارد برای گوش دادن به اقدام برای ریشه کن کردن نفرت و تقسیم.

"ما درخواست شفاعت از چه آبراهام لینکلن به نام" بهتر فرشتگان از طبیعت ما," او نوشت. "به من بپیوندید."

در علاوه بر این به تلاش در همه 50 ایالت برای کمک به COVID-19 همه گیر در مجموع 32,400 از اعضای گارد ملی در حال حاضر فعال شده است توسط فرمانداران در 32 متحده و مقامات در منطقه کلمبیا به عقب تا اجرای قانون محلی در کنترل ناآرامی های مدنی ناشی از نیروهای گارد ملی اداره خبر داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده بود که ممکن است او استناد قیام اقدام به ارسال فعال وظیفه نیروهای خود را به ایالات متحده, اما او به نظر می رسد, کاهش, کردن در آن تهدید.

"آن بستگی دارد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک Newsmax مصاحبه با شان اسپایسر سابق خود را فشار دهید ،

"من فکر نمی کنم ما باید به" استقرار فعال-سربازان وظیفه او اضافه شده است. "گارد ملی مرسوم است و ما بسیار قدرتمند گارد ملی."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: Mattis می شکند سکوت مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح تفرقه به عنوان تظاهرات خشم

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب