خانواده نظامی عکس جلسه به پایان می رسد با یک Photobomb’ به یاد داشته باشید

کریستین مکنزی و بچه ها او را ایستاده در یک زمینه و یک جاده در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی مک دیل, Fla., لبخند برای دوربین به عنوان یک SUV سفید کشیده در پس زمینه. کریستین دانست چه آینده شد اما کودکان تا به حال هیچ ایده که آنها در مورد به دیدن پدر خود برای اولین بار پس از استقرار خود.

“آنها صادقانه حیرت زده و مطمئن نیستم که آنچه را که آنها به دنبال در زمانی که او راه می رفت تا پشت سر ما گفت:” کریستین مکنزی از ورود او. “پس از چند ثانیه از خالص شوک آنها اجازه فریاد و سر و صدای شادی. 8 سال فقط به خاک سپرده شد و خودش را در کنار او و sobbed.”

ارتش ستوان سرهنگ سیمون مکنزی شده بود در قطر از ماه فوریه به پایان رسید و تا بازگشت چند ماه پیش از طرح اصلی, بنابراین کریستین تصمیم گرفت به تعجب خود را سه جوانترین بچه 8 ساله بلیک 7 سال خاکستری و 5 سال لاتون (زن و شوهر 21 ساله پسر دوستانم در حال کار در کلرادو برای تابستان). او به آنها گفت این عکس خواهد بود هدیه روز پدر.

عکاس هانا سانچز به شوخی به تشریح جلسه در Facebook و گفت: “شما می توانید بچه ها بر این باورند که یک خودرو کشیده تا درست پشت این شایستگی خانواده درست زمانی که ما شروع به تیراندازی؟! و سپس کسی که فقط شروع به پریدن کرد و photobombed این entiiiiiire جلسه!?”

سانچز گفت: او عصبی و هیجان زده در لحظات منتهی به مراسم.

“تنها چیزی که ما در حال برنامه ریزی شده بود به نگه داشتن بچه ها به دنبال به دور از جاده ها در همه هزینه ها به طوری که سرهنگ سرهنگ مکنزی می تواند هاپ از ماشین و تعجب آنها را” او گفت:.

حتی قبل از استقرار این خانواده شده بود به غیر زیادی است. کریستین بود مبتلا به سرطان دهانه رحم در اواسط سال 2017 در حالی که آنها زندگی در واشنگتن دی سی و در آنجا ماند به دلایل پزشکی به عنوان شوهر او نقل مکان کرد و برای یک ماموریت جدید در پایگاه نیروی هوایی مک دیل در ماه مه سال 2018 است. آنها را دیدم او را در هر ماه یا دو و او و بچه ها پیوست او در ماه اوت سال 2019.

برای مکنزی, خانواده, عکس ها ارزشمند هستند.

“شوهر من و من را از نگاه کردن به آنها و به یاد داشته باشید در هر مرحله از این سفر برای رسیدن به آن لحظه” کریستین گفت. “ما را به یاد داشته باشید به نفس برای یک لحظه. ما ساخته شده آن را به عقب به فرد ما. بچه های ما در حال حاضر به یاد داشته باشید آن را به عنوان لحظه ای که ما تمام شد دوباره پس از آنچه به نظر می رسید مانند ابدیت به آنها بین سرطان نگه داشتن ما را از هم جدا و استقرار.”

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>